Sayfa 283/467 İlkİlk ... 183233273281282283284285293333383 ... SonSon
Arama sonucu : 3731 madde; 2,257 - 2,264 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1. inek bank ın patronu bile uruguay da zevki alemde iken bizim patron türkiye de kendi ülkesinde bunda bir gariplik var

ünal Guest
     Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    inek bank ın patronu bile uruguay da zevki alemde iken bizim patron türkiye de kendi ülkesinde bunda bir gariplik var
    Onun yurtdışı çıkış yasağı var. Bir ara Suriyeli modunda kaçacak dediler. Boğulmaktan korkmuş. Can kıymetli tabi.

ünal Guest
    HSBC bankasına olan 50 milyon borç da varlık şirketine verilmiş. Kala kala Mehmet Susuz beye olan 10,5 milyon borç kalmış. En ciddi borç. Adam organize sanayii arsa borcunu ödememiş. Ama bana yamuk arsa şartınız. Dolgu yaptım çok masraf ettim. İhata duvarları pahalıya mal oldu, bana borçlusunuz diye dava açmış. Ben korktum. Bize de ortak olduğunuz genyh bana zarar ettirdi diye dava açabilir. Böyle bir yüzsüz, böyle borcunu inkarcı, borcu olduğu yere alacaklı olabilen bir yaratık ile yüzyüzeyiz!!

ünal Guest
    Mujdaaaaaatt; gardaş bak dinle hele. Şu an resmen cefa nin sahibi var ya. Onun mesajları var bende. Abi, ne sahibi. Ben başka şirketten daha az maaşla, Mujdat abiyi kıramadım geldim. Rahatımı bozdum. Cefa Müjdat abimin. Ben işçiyim diyor. Oyarım seni. Vallahi uyarım, billahi oyarım!!!!

5.  Alıntı Originally Posted by ünal Yazıyı Oku
    hsbc bankasına olan 50 milyon borç da varlık şirketine verilmiş. Kala kala mehmet susuz beye olan 10,5 milyon borç kalmış. En ciddi borç. Adam organize sanayii arsa borcunu ödememiş. Ama bana yamuk arsa şartınız. Dolgu yaptım çok masraf ettim. Ihata duvarları pahalıya mal oldu, bana borçlusunuz diye dava açmış. Ben korktum. Bize de ortak olduğunuz genyh bana zarar ettirdi diye dava açabilir. Böyle bir yüzsüz, böyle borcunu inkarcı, borcu olduğu yere alacaklı olabilen bir yaratık ile yüzyüzeyiz!!
    ünal bey maşallah borçlarda baya erimiş şirket düze çıkacağa benziyor. Inşallah her şey daha güzel olur. Bu bekleme işi bizi bayağı maddi ve manevi açıdan yıprattı.

ünal bey gen yatırım holdingin' in borsa kotuna dönme ihtimali veya müjdat patronun çağrı yapma ihtimali varmıdır acaba?

6. Çankırı caddesindeki showroom da taşınmış maykraft showroom u artık Yok.

7.  Alıntı Originally Posted by DEEPİMPECT Yazıyı Oku
    Çankırı caddesindeki showroom da taşınmış maykraft showroom u artık Yok.
    Bakalım ne çıkacak bu işin sonunda.

ünal Guest
     Alıntı Originally Posted by DEEPİMPECT Yazıyı Oku
    Çankırı caddesindeki showroom da taşınmış maykraft showroom u artık Yok.
    O Showroom Cefa Makinanın. Cefa makina Müjdatın. Ama Müjdat benim değil bir akrabamın diyecektir. Velhasıl cefa makina iflas da etse kapansa da kağıt üstünde genpower jeneratör ve genyh ile alakasız. Kapatmamış daha iyi yere taşınmıştır. Satışları üretimi fevkaladenin fevkinde. Müjdatın işler gıcır, tıkır, dört dörtlük. Borçları da buhar etti. Kala kala Mehmet Susuz kaldı. Adamın soyadı Susuz diye, Müjdat ona bir damla su vermemekte kararlı. Belki tüm bu dalaverelerin nedeni de Mehmet Susuz'a olan düşmanlık ve kininden. Hakkımızda hayırlısı olsun.

Sayfa 283/467 İlkİlk ... 183233273281282283284285293333383 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •