Sayfa 284/467 İlkİlk ... 184234274282283284285286294334384 ... SonSon
Arama sonucu : 3731 madde; 2,265 - 2,272 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

ünal Guest
    Demedim mi daha iyi yere taşımıştır diye. İşler tıkır çünkü..
    CEFA MAKİNA SAN.TİC.AŞ.

Adres : Zübeyde Hanım Mah. Kazım Karabekir Cad. Kültür İş Hanı No:7/36 Posta Kodu: 06030

Telefon : 0 312 385 98 66

Fax : 0 312 310 02 28

2. 27 nisan da haber düşecek Kap a oda borsadan şutlandığı 1 yılı doldurmuştur diye bu haberin aynısı arbul tekstil e de gelmişti benzer bir haber gelecektir 1 yılı doldurmuştur diye arbul da iflas eden bir kuruluştu

Ya meteak hocam sen nerden bilyorsun boyle ismi cismi duyulmamis los batakoslari? Ozel bir ekibin mi var bunlarla ilgilenen?

4.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Ya meteak hocam sen nerden bilyorsun boyle ismi cismi duyulmamis los batakoslari? Ozel bir ekibin mi var bunlarla ilgilenen?
    bilmeye gerek yok ki devlet bilgisayara bağlı standart açıklama yapacak 1 yılı doldurmuştur diye
    küçük yatırımcıyı düşünen yok ki burada ki amaç küçük yatırımcı ile alay etmek
    aynı metin kopyala yapıştır uygulaması ile buna da geçecek
    26 yada 27 nisan da açıkalama gelecek KAP ta
    borsa dışı şirketlerde olmayacak açıklama
    KAP ta olacak
    şirketimizin borsadan şutlandığı 1 yılı doldurmuştur patron müjdat 1 yıl içinde suriyeli bulamamış kaçak göçmen avında başarısız olmuştur bu yüzden faaliyet leri devam ettiği halde fabrika çalıştığı halde borçları azaldığı halde gerekli düzelmeler görüldüğü halde borsa istanbul un ilgili maddesine göre kottan çıkarıldığı 1 yılı geçtiği için ilgili maddesine göre .....................

böyle bu tip bir açıklama gelir

Hep bizim patronun yüzünden ulan
    müjdat
    Bir tane suriyeli bulamadın
    Şirketi satamadın ya
    ülkemizde bir sürü suriyeli varken
    yaklaşık 5 milyon suriyeli varken
    gelde çekme halay

ünal Guest
    Mete senin bisiklet parasını vereyim. Sen de kurtul ben de. Senetleri bana virman et kardeşim. Beş kuruş etmez senedini bisiklet parasına alayım. Olmaz mı?

6.  Alıntı Originally Posted by ünal Yazıyı Oku
    Mete senin bisiklet parasını vereyim. Sen de kurtul ben de. Senetleri bana virman et kardeşim. Beş kuruş etmez senedini bisiklet parasına alayım. Olmaz mı?
    satarım 0.50 kuruş tan 5000 lot 2500 tl verirsen olur elektrikli bisikleti almış olurum

ünal Guest
     Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    satarım 0.50 kuruş tan 5000 lot 2500 tl verirsen olur elektrikli bisikleti almış olurum
    Tamam alıyorum. Ama söz ver. Bir daha bu genyh sayfasına gelmeyeceksin. Yazmayı bırak, okumayacaksın bile.

8. niye yazayım elimde hisse kalmayınca sen gerçekten alacaksan özelden mesaj yaz bana oradan halledelim

Sayfa 284/467 İlkİlk ... 184234274282283284285286294334384 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •