Sayfa 314/466 İlkİlk ... 214264304312313314315316324364414 ... SonSon
Arama sonucu : 3723 madde; 2,505 - 2,512 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1. Çaldıkları haram zıkkım olsun... çoluğundan çocuğundan torunundan çıksın...

ünal Guest
    Spk'ya abuk sabuk, ama hukuki, bir dizi dilekçe hazırladım. Butlan ile ilgili. Müjdatı görevden alıp, yerine kayyum atayın. Bir dahaki seçimde aday gösterme ve aday olma haklarını alın. Kottan çıkış ile ilgili çağrı zorunluluklu genel kurul yapmak için kayyum atayın. Bir daha hiç bir şirkette yönetici olamayacak şekilde kendisi hakkında suç duyurusunda bulunun filan gibi. Halka arz ve kamuyu aydınlatmayla ilgili ilkeler çerçevesinde yaptığı ekspertiz ve 1.700 milyonluk değerlemeyle ilgili, peşinen yanıltıcı bilgi verdiği için, ya garanti fonunu devreye sokun yada o günün şartlarına göre Müjdata bizi tazmin ettirin diyeceğim. Bir sürü saçma sapan ama kanuni talepte bulunacağım. En azından savunma yazmak spk ya gidip gelmekten adamın kimyası bozulur.

3. Günler aylar hatta yıllar geçti. E be karakterli arkadaş! bir şeyler yap artık. Yapmıyosanda söyle be kardeşim. Bizi arafta bırakarak en büyük acı ve yanında hıncı büyütüyorsun. size güvenipte yola çıktığımız o güne lanet olsun yaw. Karakterinizden dolayı öghhh geldi kusucam artık.

ünal Guest
    Müjdeli habere ramak kaldı kanaatindeyim. Beklediğim süre bitti biter. Önemli işlem kanunen sübuta erdi, erer.

5.  Alıntı Originally Posted by ünal Yazıyı Oku
    Müjdeli habere ramak kaldı kanaatindeyim. Beklediğim süre bitti biter. Önemli işlem kanunen sübuta erdi, erer.
    Ünal bey müjdeli haber dediğiniz sahiplerindense bence bi halt olmaz onlardan. Yok sizin uğraşlarınızdan olumlu bir sonuç var ise paylaşırsanız çok seviniriz saygılar

6. Gen otomobilin bununla bağlantısı var mı? İsim hak kullanımını nasıl tescillemişler acaba?

LG-H960 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Ben biraz bu hisseden almak istiyorum . Alım satım nasıl yapılıyor isbankasi kullaniyorum

8. Şaka mısın ??

Sayfa 314/466 İlkİlk ... 214264304312313314315316324364414 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •