Sayfa 315/467 İlkİlk ... 215265305313314315316317325365415 ... SonSon
Arama sonucu : 3731 madde; 2,513 - 2,520 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

ünal Guest
     Alıntı Originally Posted by quarizma1 Yazıyı Oku
    Ben biraz bu hisseden almak istiyorum . Alım satım nasıl yapılıyor isbankasi kullaniyorum
    Amor falan filan. Yine zuhur etti bizim oğlan. Mayısta üye olmuş. Tek yorumu var. O da bu sayfada. Bildiğiniz alıcı satıcı. O sıradan Tüccar bu. Ne oldu yeni haber mi aldın? Fabrikayı uzaktan izlerken gara gara mercedesler mi gördün? :D :D

Alıntı Originally Posted by ünal Yazıyı Oku
    amor falan filan. Yine zuhur etti bizim oğlan. Mayısta üye olmuş. Tek yorumu var. O da bu sayfada. Bildiğiniz alıcı satıcı. O sıradan tüccar bu. ne oldu yeni haber mi aldın? Fabrikayı uzaktan izlerken gara gara mercedesler mi gördün? :d :d
    ünal bey... Benim tek rumuzum var oda bu iftira atma bana d))
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

Adalet bakanlığının tüm sistemi bana çalışıyor hepsi bir tuşa bakar fabrikaya gözetlemeye gerek yok... Bilgi çok bizde ancak 90 gündür sisteme bile girmedim meraklısıda değilim artık kim bilgi istiyorsa bedelini öder alır... Her gün yeni bir aşk yaşıyoruz.. Keyfimiz yerinde ünal bey d))
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

ünal Guest
     Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    Adalet bakanlığının tüm sistemi bana çalışıyor hepsi bir tuşa bakar fabrikaya gözetlemeye gerek yok... Bilgi çok bizde ancak 90 gündür sisteme bile girmedim meraklısıda değilim artık kim bilgi istiyorsa bedelini öder alır... Her gün yeni bir aşk yaşıyoruz.. Keyfimiz yerinde ünal bey d))
    O dosya ve dosyaya erişim yetkisi, bizim de elimizde var. Unutma, o bilgilere eriştiğin basit dilekçeyi ben kaleme aldım. O dosyaya bizzat ulaşmak istediğim an, yada başkasının ulaşmasını istediğim an, iki satır dilekçe ile yol açarım. Öyle kendini bilgilerin tek hakimi sanma kardeş. Bizim de bilmediğimiz çok şey olsa da, az biraz bilgimiz var. Sen kafanı yorma. Ticaretine bak. Biz bu işin ticaretinde de değiliz. Ekmeğine ortak çıkmayız. Biz kendi haklarımız için ancak kalem oynatır, bilgi toplarız. Hayırlı işler hayırlı tıraşlar.

5. Kardeşim sitesinde 2018 yılına ait haber kıbrıs ta yeni dükkan açmışlar bayi açmışlar gen power jenaratör

6. Genpower Çözüm Ortağı Basel Energy KKTC de Açıldı genpower sitesinde var bu haber 1 şubat 2018 de yayınlamışlar

ünal Guest
     Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    Genpower Çözüm Ortağı Basel Energy KKTC de Açıldı genpower sitesinde var bu haber 1 şubat 2018 de yayınlamışlar
    Akşam akşam günaydın Mete. Hani halay. Artık çekmez oldun halayı.

8. halay çekecek durum yok borsa şirketi attı borsadan bizim para değersiz oldu Şirket aktif biçimde çalışırken borsada olmaması ilginç bir durum diğer yandan kağıt üstünde olan şirketler hala borsada olmaya devam ediyor örnekleri çok bimeks flap dardanel eminiş gibi

Sayfa 315/467 İlkİlk ... 215265305313314315316317325365415 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •