Sayfa 323/467 İlkİlk ... 223273313321322323324325333373423 ... SonSon
Arama sonucu : 3731 madde; 2,577 - 2,584 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Üstad99 Yazıyı Oku
    Akgiray (imkb yetkilisi) 4 -5 fírma borsa kotuna geri dönebilir
    Bunda öyle bir ışık var mı ki. Acaba ...

2. Cefa makine A.Ş. mide bulandırıyor ortada sağlam fırıldaklik dönüyor büyük üstadları göreve davet ediyorum. ( M.K. ULU bey, ÜNAL bey vs.)

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Kottan atılma sebeple rini ortadan kaldıran şirketler isterse borsa kotuna geri dönebilir faaliyetlerini sürdüren şirketler küçük yatırımcıları koruması için IMKB ve spk yetkililerinin küçük yatırımcıları korumasi için görev başına davet ediyoruz

4. Fuarda işlerin iyi gittiği kötü gunlerin geride kaldığını söylüyor lar faaliyet suruyorsa o zaman borsa kotuna geri dön dünyaya açıl ortak bul sende sevin bizzde yoksa küçük yatirimcinin parası kimseye hayr etmez akıllı ol unutma alma mazlumun ahini çıkar aheste aheste

5.  Alıntı Originally Posted by Üstad99 Yazıyı Oku
    Akgiray (imkb yetkilisi) 4 -5 fírma borsa kotuna geri dönebilir
    Bu dediğin adam 2015 de görevden alınmış.. kaç sene önce etmiş bu lafı? Millete saçma sapan haber servis etmeyin .Varsa bir haber linkini paylaşın.

6. Bu güne kadar borsa kotundan atilip gerekli olan düzenlemeleri koşulları saglayip kota dönen sirket örneği varmi ona bakmak lazim genyh kota dönmek istiyorum der ise engel varmı) '

7. Veda Akgiray, bimeks alsin kota, hirsiz s..... Yalan eski haber

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Kota dönmesi için 2018 yılı 3 aylık 6 aylık 9 aylık bilançolarını vermesi gerekiyor Faaliyetlerime devam ediyorum demesi gerekiyor Borsa ya kote olma parasını yatırması gerekiyor bunun dışında bir şart yok bunları spk ya borsa istanbul a bildirirse Spk da olacak toplantı da borsaya alınıp alınmaması konusunda açıklama cevap yazısı hemen gelir şirkete

Sayfa 323/467 İlkİlk ... 223273313321322323324325333373423 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •