Sayfa 337/467 İlkİlk ... 237287327335336337338339347387437 ... SonSon
Arama sonucu : 3731 madde; 2,689 - 2,696 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

ünal Guest
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Arkadas, sen 10 tane mesajda nasil bu kadar itibar puani topladin? 10 senemizi almisti vaktinde o kadar toplamak. Belli ki sistemi isletmeyi biliyorsun. Burdaki eksi rumuzun nedir? Sana 10 yesili attirma gucu olan kim puan verdi dandik Gen topigine yazdigin yazilara?
    Benim demek istediğim de bu. Adam hacivat kılığı ile yazıyor. Geçiyor karagöz kılığı ile kendine itibar puanı veriyor. Hemen başka bir karaktere bürünüp bir itibar puanı daha. Sonuçta AMOR Metin-Caner Murat Doğan falan filan. Bir sürü isim. Topla çıkar tek bir adam. Bir kılıkla diyor battık nolacak halimiz. Öteki kılıkla diyor ki, üstad Murat Doğan var, o kurtarır sizi. Kendi kisvesi ile geliyor, dosyalara ihale açtım 10 bin liradan açık artırma. Tam bir tek kişilik sirk. Deniz okyanusta kayboldu. Bu da çöllerde kaybolur inşallah.

ünal Guest
     Alıntı Originally Posted by hasanbey Yazıyı Oku
    bir daha söylüyorum benim derdim paramı kurtarmakSenin derdin olayları sulandırmak

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yahu 21 lotu olan Murat DOĞAN patron ile müzakere masasında oturdu. Beş kuruşsuz az bilgili çok reklamlı avukat DİNİZ de o masada idi. Sen neredeydin. Murat Doğan dağlarda ovalarda genyatırım yatırımcısı aradı. Sağır sultan duydu geldi. Sen neredeydin. Yoksa sen? Tabi ki. Ta kendisi.

3.  Alıntı Originally Posted by ünal Yazıyı Oku
    Yahu 21 lotu olan Murat DOĞAN patron ile müzakere masasında oturdu. Beş kuruşsuz az bilgili çok reklamlı avukat DİNİZ de o masada idi. Sen neredeydin. Murat Doğan dağlarda ovalarda genyatırım yatırımcısı aradı. Sağır sultan duydu geldi. Sen neredeydin. Yoksa sen? Tabi ki. Ta kendisi.
     Alıntı Originally Posted by ünal Yazıyı Oku
    yaklaşık bir buçuk senedir sizleri dedim boş boş konuşuruz da görünce araya girmek istedim

4. Arkadaşlar, inanın okuyup, okuyup gülüyorum...... Boyuna, burası nasıl bır topik oldu ağlanacak halimiz varken gülüyorum.... Allah im sen aklıma mukayyet ol biz genpower yat. Kafayı yedik Bakırköy az gelir.....

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by hasanbey Yazıyı Oku
    bir daha söylüyorum benim derdim paramı kurtarmakSenin derdin olayları sulandırmak

sence bizim oyle.bir ihtimalimiz kaldımı ? bankalar bu adamdan parasini kurtaramadi biz kimiz. heryere sikayet ettim ama burasi muz cumhuriyeti hem iflas ettim diyor hemde catir catir jenarator satıyor iste.

6.  Alıntı Originally Posted by tuta Yazıyı Oku
    Arkadaşlar, inanın okuyup, okuyup gülüyorum...... Boyuna, burası nasıl bır topik oldu ağlanacak halimiz varken gülüyorum.... Allah im sen aklıma mukayyet ol biz genpower yat. Kafayı yedik Bakırköy az gelir.....

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aynen

7.  Alıntı Originally Posted by manyax Yazıyı Oku
    sence bizim oyle.bir ihtimalimiz kaldımı ? bankalar bu adamdan parasini kurtaramadi biz kimiz. heryere sikayet ettim ama burasi muz cumhuriyeti hem iflas ettim diyor hemde catir catir jenarator satıyor iste.

biz böyle yaptığın sürece kurtaramayız bir olmamız lazım

Alıntı Originally Posted by ünal Yazıyı Oku
    Benim demek istediğim de bu. Adam hacivat kılığı ile yazıyor. Geçiyor karagöz kılığı ile kendine itibar puanı veriyor. Hemen başka bir karaktere bürünüp bir itibar puanı daha.
    Yok unal, o kadar itibar puanini birbirine verip toplamanin imkani yok. O Hacivat-Karagoz'u yapiyorlar, o baska, ama itibar puanlari ile alakali degil.

Yesilleri maxout etmek icin ancak bazi topiklere yazarsin. Ordaki itibar verme gucu cok olanlar puan yollar, 11 tane dizersin.

Ya da senelerini harcarsin, binlerce mesaj atarsin. Yavas yavas artar.

Bu sahis sadece bu topikte yazmis simdiye kadar. Kim gelip Gen okuyup puan vermis adamin birkac yazisina da yesilleri maxlamis, onu merak ediyorum. Forumda yesilleri maxlatacak, yani itibar puani verme gucu 1000'in uzerinde olan fazla uye yok. denizci_, MedWig, ayhan56, 2ileri1geri, vs.

Adama eski nickin ne, puani kim verdi diye soruyorsun.. Salaga yatip "Ben size takip ediyordum" diye alakasiz cevap veriyor.

Buraya Zer-Dust hikayesini yaydi. Ne pis bir topiktir ya.

Sayfa 337/467 İlkİlk ... 237287327335336337338339347387437 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •