Sayfa 353/466 İlkİlk ... 253303343351352353354355363403453 ... SonSon
Arama sonucu : 3722 madde; 2,817 - 2,824 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Balmu Yazıyı Oku
    İflas etme cihetine girip beceremeyen bir şirketle karşı karşıyayız. Muhtemelen istediğini elde etmek için kalkıştı bu duruma. Velhasıl istediklerini aldı ki güya iflas masasında olan şirket tam gaz üretimlerine devam etmeye başladı. Buradan kanaatimce çıkarılan sonuç Müjdat uslu her yerden bir ağız yaptırarak bütün kendisinin borçlu olduğu herkesi (bankalar yatırımcılar söz verdiği şahıslar vs.) inandırdı bu duruma. Adam algı operasyonlarını çok iyi bir şekilde yapmaktadır . ama sorun şu ki bundan bizim için ne çıkar . tekrar borsa kotuna sokar mı şirketi. Orası muamma. Mecburen mahkeme kararını bekleyeceğiz. Bu arada mağdur yatırımcı arkadaşlarım yani gerçek anlamda mağdur olanlar ilgili yerlere lütfen şikayette bulunsunlar. Uzun süredir sosyal medya da tek kelime gözükmezken 6 aydır tekrar kendini göstermeye başladı. Bülent uslu aracılığıyla zer-gen ile. Kendi sitesindeki Basel energy ile. Bunlar hikaye kardeşim diyenler olabilir. Ne kadar hikaye gibi dursa da ortada kanıt niteliğinde gerçekler var. Ben SPK üzerinden bimer ve cimer üzerinden gerekli şikayetleri yaptım. Hiç bir şey çıkmazsa bile belki bir açıklama yapılır diye ümit ediyorum.
    Birlikten kuvvet doğar bimer ve cimere ne kadar çok mağdurolan müracaat eder ise okadar çok inandırıcı ve ilgilendirici olur ve kâle alirlar eminim bildiginiz yatırımcılara ulaşın sizler eskisiniz sosyal medyayı kullanalım bazıları umutsuz vaka gözüyle bakıp üstüne bir bardak su içmişler yani algı operasyonunu iyi yemişler

2. Birde bazı şeyler murud yani zaman aşımınauğramadan yapılacaklari yapalım

3.  Alıntı Originally Posted by Üstad99 Yazıyı Oku
    Birde bazı şeyler murud yani zaman aşımınauğramadan yapılacaklari yapalım
    genyh ve gnpwr hol. Mağdurları olarak herkes şikayette bulunsun. Bu konuda ne olacak ki diye düşünmeyelim. SPK ya cimere şikayetlerimizi iletelim. İflas eden bir şirket nasıl oluyor da yurt içine yurt dışına sürekli sevkiyatlar yapıyor. Benim gördüğüm son bir ayda milyonluk sevkiyat olmuş. Kendi fabrikasında yüzlerce jeneratör beklemekte. Lütfen değerli yatırımcı arkadaşlarım. Hissesi az çok demeden başvuralım. Hakkımızı savunmadıkça kimsenin umrunda olmayacağız.

4. sn. balmu şikayet örneği yazabilir misiniz.acaba.

5. uzun zamandan beri izliyorum ben de genyh mağduruyum benim 43200 lotum var .acaba bir netice alınablilir mi saygılar hayırlı akşamlar

6.  Alıntı Originally Posted by atesahmet58 Yazıyı Oku
    uzun zamandan beri izliyorum ben de genyh mağduruyum benim 43200 lotum var .acaba bir netice alınablilir mi saygılar hayırlı akşamlar
    Üstadım konu ile ilgili dilimin döndüğünce yazdığım dilekçeyi gönderdim . konu hakkında hukuk kuralları çerçevesinde daha etkili olabileceğini düşünen kalemi kuvvetli yatırımcı arkadaşlardan da yardım almakta fayda var. Var sa birbirimizle paylaşalım. Şikayet kanallarını kullanalım. Umarım hakkımızda hayırlısı olur.

7. İflas eden şirkete imalat yeterlilik belgesi verilir mi. Bu şirket ankara sanayi odasından mayıs 2018 de yılda 48 bin adet kapasiteli üretim yapabileceğini beyan eden imalat yeterlilik belgesini almışlar. Bu işlerden anlayan arkadaşlarım varsa bu durum normal mi. Her iflas eden şirket bu belgeyi alabiliyor mu.

8.  Alıntı Originally Posted by Balmu Yazıyı Oku
    İflas eden şirkete imalat yeterlilik belgesi verilir mi. Bu şirket ankara sanayi odasından mayıs 2018 de yılda 48 bin adet kapasiteli üretim yapabileceğini beyan eden imalat yeterlilik belgesini almışlar. Bu işlerden anlayan arkadaşlarım varsa bu durum normal mi. Her iflas eden şirket bu belgeyi alabiliyor mu.
    İflas eden şirket hukuk açısından yok hükmünde olacağı için hiç bir belge alamaz

Sayfa 353/466 İlkİlk ... 253303343351352353354355363403453 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •