Sayfa 359/466 İlkİlk ... 259309349357358359360361369409459 ... SonSon
Arama sonucu : 3727 madde; 2,865 - 2,872 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

ünal Guest
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Yarim milyarlar, 50 milyonlar, Havalimani Arsalari, Altin madenleri.. hepsi havalarda ucusmus!

Biraz dusunun.. Bu kadar parasi olan; ya da boyle paralari ceviren adam insanlara borsada 20 milyon lira gecirebilmek icin bu kadar dumen cevirir mi? Ya da cevirmekle mi ugrasir?

Bir yerde arsasi varsa icinden porsuk cikar muhtemelen!

https://www.youtube.com/watch?v=XObmRf3VhcE

Tarla denince aklima geldi orasinin pislikleri. 1 sene kariyla ...k gectim, herkesi kacirdim forumdan, adam geldi bana "Mal Pazarliyorsun" dedi isine comak soktum diye.
    Dostum; emin ol, yazdıklarımda abartı, yönlendirme spekülasyon yok. Bahsedilen malların bir tanesi bile satılmış da değil. Çünkü hepsi banka kredilerine karşı teminatlı. Diğer alacaklılar da üzerine ilave ipotek koymuş. 18 Gayrimenkul. İcra Müdürlüğünün iflas erteleme davasına gönderdiği belge. Tapu sicil numaralarından tek tek google maps ile baktım yerlerine. O bölgedeki emlakçıları aradım. Sanırım 2016 yılı ağustos ayı idi. Fiyat aldım. Buna senin hiç sevmediğin, benim de tanıdıkça kendisinden uzaklaştığım Murat Doğan şahit. Belge onda, bende, MKU da var. Bu gayrimenkullerin şirket üzerine olma nedeni de açık. Bu adam üzerinde tek kuruş bulundurmuyor ki, şahsi mesuliyetten haciz yememek için. Planları arasında borçlarda hareketsizlik nedeniyle varlık şirketlerine devrediliyor. Oran %3-8 arası. Bu parayı gidip şirkete %20 fazlasıyla verince borç kapanıyor. Yani 150 milyon banka borcunu 7-15 milyon arası bir paraya kapatabiliyorsun. Tüm hedefi buydu. Çünkü senede en iyi şekilde imalat yapsan 50 milyon kazanamazsın. Burada ortada 250 milyon borç olduğunu var sayarsak 5 sene gece gündüz çalışsan elde edebileceğin rakam. Hiç çalışmadan bu rakamı cebe koymak derdindeydi zatı muhterem. O nedenle her şeyi ilk günden hazırladı. Üzerinde 20 tl genyh a tipi hisse var. A tipi hisselere rehn sözkonusu olamaz. Üzerinde 58 milyon lot genpower holding hissesi vardı. Onu da çeviklere rehn verdi. Böylelikle şahsi haciz mümkünatı kalmadı. Adam karısını bile boşadı be. Kimseyi ikna yada inandırma gayretim olamaz. Zaten şimdi desek ki dünyanın yarısı bu şirketin, hiç bir şey ifade etmez. Desek ki dünyanın yarısı kadar borcu var yine bir şey ifade etmez. Ama yazdığım bilgilerin hepsi doğru. Kamuya açıklanmış bir leasing dolandırıcılığı da var ki, evlere şenlik. Bu günün parası ile milyar liralık iş. O davayı bile uyutturdu yok etti adam. Selamlar.

Alıntı Originally Posted by ünal Yazıyı Oku
    Dostum; emin ol, yazdıklarımda abartı, yönlendirme spekülasyon yok. Bahsedilen malların bir tanesi bile satılmış da değil. Çünkü hepsi banka kredilerine karşı teminatlı. Diğer alacaklılar da üzerine ilave ipotek koymuş. 18 Gayrimenkul. İcra Müdürlüğünün iflas erteleme davasına gönderdiği belge. Tapu sicil numaralarından tek tek google maps ile baktım yerlerine. O bölgedeki emlakçıları aradım. Sanırım 2016 yılı ağustos ayı idi. Fiyat aldım. Buna senin hiç sevmediğin, benim de tanıdıkça kendisinden uzaklaştığım Murat Doğan şahit. Belge onda, bende, MKU da var. Bu gayrimenkullerin şirket üzerine olma nedeni de açık. Bu adam üzerinde tek kuruş bulundurmuyor ki, şahsi mesuliyetten haciz yememek için. Planları arasında borçlarda hareketsizlik nedeniyle varlık şirketlerine devrediliyor. Oran %3-8 arası. Bu parayı gidip şirkete %20 fazlasıyla verince borç kapanıyor. Yani 150 milyon banka borcunu 7-15 milyon arası bir paraya kapatabiliyorsun. Tüm hedefi buydu. Çünkü senede en iyi şekilde imalat yapsan 50 milyon kazanamazsın. Burada ortada 250 milyon borç olduğunu var sayarsak 5 sene gece gündüz çalışsan elde edebileceğin rakam. Hiç çalışmadan bu rakamı cebe koymak derdindeydi zatı muhterem. O nedenle her şeyi ilk günden hazırladı. Üzerinde 20 tl genyh a tipi hisse var. A tipi hisselere rehn sözkonusu olamaz. Üzerinde 58 milyon lot genpower holding hissesi vardı. Onu da çeviklere rehn verdi. Böylelikle şahsi haciz mümkünatı kalmadı. Adam karısını bile boşadı be. Kimseyi ikna yada inandırma gayretim olamaz. Zaten şimdi desek ki dünyanın yarısı bu şirketin, hiç bir şey ifade etmez. Desek ki dünyanın yarısı kadar borcu var yine bir şey ifade etmez. Ama yazdığım bilgilerin hepsi doğru. Kamuya açıklanmış bir leasing dolandırıcılığı da var ki, evlere şenlik. Bu günün parası ile milyar liralık iş. O davayı bile uyutturdu yok etti adam. Selamlar.
    ÜNAL BEY BU 666 OLAN KİŞİ SENCE KİM OLA KALIBIMI ORTAYA KORUM AŞAĞIDAKİ KİŞİ ! İTİBAR ETMEYİNİZ

https://www.youtube.com/watch?v=iqHmwOdjwKY

YE-ÜR-DE-ŞİL-NİZ- DÜ
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

Alıntı Originally Posted by ünal Yazıyı Oku
    Polar Muratla bir sorunum yok benim. Benim hakkimda ne iftira atti, ne yalan soyledi, ne beni manipule etmeye kalkti. Small time crook.

Peki tamam, dedigin mantikli da... madem ortada gercekten boyle paralar donuyor, adam niye milletten 10-20 milyon lira vurmakla ugrasti o kadar zaman? Mazhar Holding, IC Holding, falan filan bir ton sirketi almaya calisti bu dumenleri cevirmek icin. Aciklamasi neymis?

4. "Fizikçi, matematikçi, kimyacı, jeolog ve antropologdan oluşan bir heyet bir araştırma için arazide bulunmaktadır. Birden yağmur bastırır. Hemen yakındaki bir arazi evine sığınırlar. Ev sahibi bunlara bir şeyler ikram etmek için biraz ayrılır. Hepsinin dikkati soba üzerinde toplanır.

Soba yerden 1 m. kadar yukarda, altındaki dizili taşların üzerindedir. Sobanın niçin böyle kurulmuş olabileceğine dair bir tartışma başlar.

Kimyacı, ""adam sobayı yükselterek aktivasyon enerjisini düşürmüş, böylece daha kolay yakmayı amaçlamış"";

fizikçi, ""adam sobayı yükselterek konveksiyon yoluyla odanın daha kısa sürede ısınmasını sağlamak istemiş"";

jeolog, ""burası tektonik hareketlilik bölgesi olduğundan herhangi bir deprem anında sobanin taşların üzerine yıkılmasını sağlayarak yangin olasılığını azaltmayı amaçlamış"";

matematikçi, ""sobayı odanın geometrik merkezine kurmuş, böylece de odanın düzgün bir şekilde ısınmasını sağlamış"";*

antropolog, ""adam ilkel topluluklarda görülen ateşe tapmanın daha hafif biçimi olan ateşe saygı nedeniyle sobayı yukarıya kurmuş"".

Bu sırada ev sahibi içeri girer ve ona sobanın yukarda olmasının nedenini sorarlar., Adam cevap verir: - ""Boru yetmedi.""

polar muratla bir sorunum yok benim. Benim hakkimda ne iftira atti, ne yalan soyledi, ne beni manipule etmeye kalkti. Small time crook.

Peki tamam, dedigin mantikli da... Madem ortada gercekten boyle paralar donuyor, adam niye milletten 10-20 milyon lira vurmakla ugrasti o kadar zaman? Mazhar holding, ıc holding, falan filan bir ton sirketi almaya calisti bu dumenleri cevirmek icin. Aciklamasi neymis?
    ben size açıklama yapmam; geri düşünceli kişiler bizim ileri fikir ve zekalarımızı çözemezler.. Ben bu tahtada 27 yatırımcının çözüm ortağı oldum istesinler kalan 20 yatırımcıyıda mutlu ediyim almak devretmek benim uzmanlık alanım ancak işlemler spk mevzuatına uygun olmalı sülün osman senin gibi bir gün deniz bir gün 666 olmuyoruz herkesi kandıra bilirsin beni asla sen deniz yeşilürdü sün ... Nokta her yazını incelettim inceledim 666 neredeyse denizde orada yazı yazmış markaya girip baksınlar yaptığın ayıp insanların duygularını sömürürek tuzağa düşürüyorsun her neyse kötü davranış sahibinindir. Ben murat doğan olarak herkese yardımcı olurum yeter ki onlar mutlu olmak istesinler saygılarımla murat doğan
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    ben size açıklama yapmam; geri düşünceli kişiler bizim ileri fikir ve zekalarımızı çözemezler.. Ben bu tahtada 27 yatırımcının çözüm ortağı oldum istesinler kalan 20 yatırımcıyıda mutlu ediyim almak devretmek benim uzmanlık alanım ancak işlemler spk mevzuatına uygun olmalı sülün osman senin gibi bir gün deniz bir gün 666 olmuyoruz herkesi kandıra bilirsin beni asla sen deniz yeşilürdü sün ... Nokta her yazını incelettim inceledim 666 neredeyse denizde orada yazı yazmış markaya girip baksınlar yaptığın ayıp insanların duygularını sömürürek tuzağa düşürüyorsun her neyse kötü davranış sahibinindir. Ben murat doğan olarak herkese yardımcı olurum yeter ki onlar mutlu olmak istesinler saygılarımla murat doğan
    Muahahaha. Ne oldu seni de mi dolandirdi 50 liralik yemegi taktiktan sonra? 2 bitlik beynin vardi, onu da usutmussun.

ünal Guest
    Muahahaha. Ne oldu seni de mi dolandirdi 50 liralik yemegi taktiktan sonra? 2 bitlik beynin vardi, onu da usutmussun.
    Yahu 666; sen sadece Deniz ve Murat'ın bildiği yemek mevzuunu nereden biliyorsun. Bu konuyu Deniz-Murat ve Müjdat biliyor. 50 TL kısmını ise sadece Deniz ve Murat biliyor. İlk günden sen Denizsin demiştim, burada senin itirazın dışında bir çok kullanıcı biz 666 yı biliriz, deniz meniz değil dediler, ben de bu konu üstündeki savlarımı ertelemiştim. Hakikaten ilginç adamsın. Böyle bir oyundan haz aldığın belli de, çıkarın yok yahu. Sen de deniz misali işsiz güçsüz boş gezenin boş kalfası mısın?

ünal Guest
    Polar Muratla bir sorunum yok benim. Benim hakkimda ne iftira atti, ne yalan soyledi, ne beni manipule etmeye kalkti. Small time crook.

Peki tamam, dedigin mantikli da... madem ortada gercekten boyle paralar donuyor, adam niye milletten 10-20 milyon lira vurmakla ugrasti o kadar zaman? Mazhar Holding, IC Holding, falan filan bir ton sirketi almaya calisti bu dumenleri cevirmek icin. Aciklamasi neymis?
    Milletten 10-20 milyon dolandırmak için adam koca koca tesisler kurdu mu diyorsun? Bir kere borsa itibardır. Adamın hedefi genyh ve genpower jeneratörü birleştirerek 350 milyonluk bir şirketin senetlerini halka satmaktı olmadı. Bari genpower holding ile jeneratörü birleştireyim dedi, yine olmadı. Ama en azından bankalardan bol bol kredi kullandı. Borsa sayesinde tv lere gazetelere gündem oldu. Koca bakanı kendine danışman etti oradan oraya gezdirdi. Halka açık ve borsada olmasından ötürü, açılan dava, haciz vs ler kişisellikten çıktı. Herkes tabelayla uğraştı, beyfendi kendi keyfine baktı. Bildiğim başka şeyler de var da, o Müjdatın bana söylediği şeyler. Onları burada yazarsam etik olmaz.
    Bir ton şirket almaya çalıştı. Hepsine talip oldu. Becerebildiği Genyatırım (ıc ile aynı), Genpower holding (Latek holding) oldu. Hepsine teklif attı hepsi kabul etseydi hepsini almayacaktı. İki tane alacaktı. Birisi çatı holding, birisi bağlı holding. Bunlar borsaya açık olmalıydı. Sonunda aldı. Ama iş yürürken artık rüşvete verilecek parası mı bitti, akıl hocaları yanlış mı yönlendirdi. Her ne olduysa birleşmeler hususunu bir türlü yapamadı. Yapabilse şu an 1 milyar liralık halka açıklığı olan bir şirket sahibi idi Müjdat.

Ayrıca hayalleri vardı. Tüsiada başkan bile olacaktı. İyi niyetli hayaller. Jeneratör üretiminde dünyada sayılır firma olacaktı. Kendi panosunu kendi alternatörünü üretecekti. Belki motor fabrikası bile açardı. Ama çevirebildiği para hayallere yaklaşmayınca, paranın üstüne yattı. Tekrar söylüyorum; 38 liradan 1 lot mal satmadı. 2.5 liradan millete mal filan da geçirmedi. Borsa ayağından Müjdat 10 lira sokmadı cebine. Bankaları ve leasing şirketlerini dolandırdı. Bizim mağduriyetimiz atla katırın tepişmesindeki ezilen çimler gibi görüyorum. Her işi düze çıkarsa, bizim payları birileri gelir alır. Bize harcayacağı para da onun için harçlık bile sayılmaz.

Sayfa 359/466 İlkİlk ... 259309349357358359360361369409459 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •