Sayfa 373/467 İlkİlk ... 273323363371372373374375383423 ... SonSon
Arama sonucu : 3731 madde; 2,977 - 2,984 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

Keske hic tasimasaydin buraya pisligi.

Alıntı Originally Posted by Balmu Yazıyı Oku
    BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE TOBB (TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ) DENETİMİNDE DÜZENLENMEKTEDİR.

En çok bu yazı hoşuma gitti. Borsalar birliği. Borsa kotundan atılmış ve iflas etmiş şirket. Yorumsuz
    O baska borsa be balmu. Ot, saman, nohut, cekirdek falan
    Bilen biri yorumlarsa daha iyi olur aslinda. Bayagi faaliyet var. Mahulli nereye kacti ki?

3. Benim fazla lotum yok ugrasmiyorum gozumden cikardim olurda donerse kucuk bir piyango olur gözüyle bakiyorum ama... Cimere bu durumu aksettiren oldu mu acaba belki faydasi olabilir. En azindan sirket aciklama yapabilir. Fuara yakın olan birileri gidip bilgi alabilir fuar gorevlilerinden nerede uretim yapilmis ve satislar hakkinda . .

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

ünal Guest
     Alıntı Originally Posted by Tolstoyforever Yazıyı Oku
    Benim fazla lotum yok ugrasmiyorum gozumden cikardim olurda donerse kucuk bir piyango olur gözüyle bakiyorum ama... Cimere bu durumu aksettiren oldu mu acaba belki faydasi olabilir. En azindan sirket aciklama yapabilir. Fuara yakın olan birileri gidip bilgi alabilir fuar gorevlilerinden nerede uretim yapilmis ve satislar hakkinda . .

Soruya bak hizaya gel. Nerede üretim yapılmış mış. Müjdat evin bodrumunda yapıyor. Tövbe ya Rab. Fabrikada üretim yapıyor tabi ki. Başka nerede yapacak. 1. Alacaklı olan YKB izin verdi. Fabrikayı kullansın genpower jeneratör firması diye. İcra işleminin satış aşamasını da talep etmiyor. Adam sittin sene kullanır bu şart ile fabrikayı. Siz ne sanıyorsunuz? Evde jeneratör yapıp genpower jeneratör logosu ile merdiven altı satış yapıyor mu sanıyorsunuz. Şikayet mi edeceksiniz. :D

ünal Guest
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Keske hic tasimasaydin buraya pisligi.
    O da, önce nolur orada yaz dedi. Sonra ben sayfaya yaz demedim. 666 ile murat a yaz dedim dedi. Ben de 666 nın mesajı kapalı. Ancak forumdan okuyabilirdi dedim. Sonra forumdaki yazıyı sil dedi. Ben de ''senin sekreterin değilim. yazdığımı silmem'' dedim. İşte böyle. :D

6.  Alıntı Originally Posted by ünal Yazıyı Oku
    Soruya bak hizaya gel. Nerede üretim yapılmış mış. Müjdat evin bodrumunda yapıyor. Tövbe ya Rab. Fabrikada üretim yapıyor tabi ki. Başka nerede yapacak. 1. Alacaklı olan YKB izin verdi. Fabrikayı kullansın genpower jeneratör firması diye. İcra işleminin satış aşamasını da talep etmiyor. Adam sittin sene kullanır bu şart ile fabrikayı. Siz ne sanıyorsunuz? Evde jeneratör yapıp genpower jeneratör logosu ile merdiven altı satış yapıyor mu sanıyorsunuz. Şikayet mi edeceksiniz. :D
    Ünal bey çinde fason üretip markada basabilir. Böyle bir cevap verilse hatta sabah hisse ornegini vereyim size sabah el degistirdi devlet hissedarlara bu sabah o sabah degil o kapandi bu baska dedi. Burda da benzer bir durum olursa diye soyluyorum. Sizin dediginiz gibi bunlar hala ayni genpowersa ve kendi deyimleri ile satis rekoru kiriyorlarsa er ya da gec biz hakkimizi alabiliriz

ünal Guest
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    O baska borsa be balmu. Ot, saman, nohut, cekirdek falan
    Bilen biri yorumlarsa daha iyi olur aslinda. Bayagi faaliyet var. Mahulli nereye kacti ki?
    Ah işte. Bilgi deryasında benim gibi cahil cühela kafayı yiyor böyle. Ticaret borsası ile Menkul kıymet borsası farkını bilen bir başka oluyor. Balmu pas veriyor 666 gol atıyor. Harikasınız.

8.  Alıntı Originally Posted by Tolstoyforever Yazıyı Oku
    Ünal bey çinde fason üretip markada basabilir. Böyle bir cevap verilse hatta sabah hisse ornegini vereyim size sabah el degistirdi devlet hissedarlara bu sabah o sabah degil o kapandi bu baska dedi. Burda da benzer bir durum olursa diye soyluyorum. Sizin dediginiz gibi bunlar hala ayni genpowersa ve kendi deyimleri ile satis rekoru kiriyorlarsa er ya da gec biz hakkimizi alabiliriz

https://m.facebook.com/photo.php?fbi...0853&source=48

Üstadım çinde falan değil bildiğimiz Ankara üretimlerini bir güzel yapıyor

Sayfa 373/467 İlkİlk ... 273323363371372373374375383423 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •