Sayfa 382/467 İlkİlk ... 282332372380381382383384392432 ... SonSon
Arama sonucu : 3729 madde; 3,049 - 3,056 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Mahulli Yazıyı Oku
    Sn.Balmu kardeşim, kardeşim bu gün yaptığım bilgi edinme çalışmalarından ortaya çıkan bilgiler;
    Bir kısım olayları takip eden,peynir ekmek satışı gibi satışların olduğu yönünde izlenim beyan ettiler,
    Bir kısım ise üretimin olmadığı yönünde,
    Bir kısım ise bir başka üretim hanede üretimin yapıldığı,
    Müjdat beyin yakınları yeminli müşavirler gibi,hiç bir yorum yok,diyorlar.
    Benim ise,bazan hiç umudum olmuyor,bazan umudum çok oluyor.......Yapacak tek şey Yargıtay kararını beklemek,karara kadar ne desek boş,karar iyi çıkarsa , Müjdat USLU nun ne yapacağını kestirmek zor,,buradaki hisse maliklerini düşünmeyeceğine göre,sonrası muhtemelen .......hisseler tuvalet kağıdı.(Sn.Murat DOĞAN'ı tanıdım,önce buradan, sonra 3-4 ay öncesinde bilgilenme olarak tanıdım.Fiziki bir temasım yoktur.Edindiğim intiba sadece bir garip orhan veli hali,napsın o arkadaşta,kendince aradan bir şeyler nemalanmaya çalışıyor,kendileri Müjdat beyin adamı filan da değil,ve arkadaş açık açık ta diyor ki ucuza alırım üzerine karımı koyup satarım,,,Müjdat beyin burada yazan adamı filan da yok, burada yazılan çizilende umurunda değilmiş,daha doğrusu genyatırım diye bir gündemide yokmuş,Genpower holdingi önemsemek zorundaymışşşşşşş)slm
    Eyvallah üstadım. Umut ve umutsuzluk ruh hali bende de var . Bekleyip göreceğiz. Genyh ile beklentisi yokken gnpwr hol neden umursar ki onu anlayamadım üstadım.

2. Gen yatırım holding ortaklarının pek hoşuna gitmeyebilir ama Genpower holding için daha umutluyum. Patron Spk'ya dava açtı mı bilmiyorum ama eski ortaklar Spk'yı köşeye sıkıştırdılar.
    Genpower jeneratörün iflasın eşiğine gelmesinin müsebbibi Spk gibi görünüyor. Eğer bizim patron da bastırırsa güzel haberler gelebilir. Umarım Müjdat Uslu da Spk'ya karşı dava açmıştır. Açmadıysa büyük hata yapıyor.
    Genpower jeneratörün haklarının ve itibarının iade edilmesi gerekiyor. Bu yapılırken de gen yatırım ve Genpower holding ile birlikte yapılmalı. Tek taraflı olması adil olmaz.

LG-D802TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Genpower holding geçici olarak kot dışı bırakıldı (faaliyet olmadığı için) Genyh tamamen kot dışı bırakıldı. Ve genpower holding te ky çok az. En son kendi ne ait olanları ceviklere rehin vermişti sonucunu hiç öğrenemedik. Bu nedenle genpower holding önceliği olabilir

4. Arkadaşlar genpower hol. Dediğiniz şirket genyh iştiraki. Altın hisse şirketi genyh. Eğer genyh açılmazsa gnpwr hol. Açılır mı. Bence olmaz. Evt ilk başta gnpwr hol. Geçici olarak kapatıldı amma genyh in bu duruma düşeceğini ya kestiremedi ya da işte burada başka şeyler dönderiyor..... Bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum.

5. Gen yatırım holding gereken süreler içinde genel kurul toplantısı yapmadığı için hem kendi altın hisselerini hem de iştirak ve bağlı ortaklıkların altın hisselerini kaybedebilir diyenler de var. Bu işler biraz karışık.

Alıntı Originally Posted by üye Yazıyı Oku
    Murata yine hisse lazım herhalde. Şirketi kötülediğine göre...
    Taraftarları da hemen devreye giriyor baksanıza.
    TÜRKİYENİN NERESİNDE OTURDUĞUNU BİLMİYORUM SAYIN YATIRIMCI ANCAK BİLDİĞİM BİRŞEY VAR ! Ankara Esenboga Airport
    www.esenbogaairport.com/tr-TR/Ucus_Bilgileri 200 TL VERİRSİN ANKARAYA GELİRSİN FABRİKA İLE ANKARA ARASI 1 SAAT FABRİKAYI GÖRÜRSÜN EĞER Kİ OGÜN ŞANSLIYSAN MÜJDAT TOPLANTIYA KATILANLARA NASIL ETİ PUF İKRAM ETTİYSE SANADA BİR LOLİPOP İKRAM EDER FABRİKADA GÖRECEĞİNDE YİYECEĞİNDE BUNDAN İBARET... GENPOWER JENERATÖRÜN BİLGESİ MURAT DOĞAN HODRİ MEYDAN FABRİKA ORADA ANKARA YA GELİRSEN BENİ ARA SENİ DENİZİ AĞIRLADIĞIM GİBİ SENİDE PİDECİDE AĞIRLAYIM AMA PEŞİN SÖYLEYİM HESAPLAR BENDEN SONRA DEDİ KODU OLUYOR SOSYAL MEDYADA MURAT 50 TL SOKMUŞ DİYE 05327220902 YİNE ŞANSLIYSAN KÖMÜRLÜKTE 3 KASA EVRAK VAR DENİZ BEY 50 SAYFASINI OKUMUŞTU VAKTİN VARSA OKURSUN... SELAMLARIMLA MURAT DOĞAN
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

7. gen yatırım holding de bilanço 2018 gelmedi ona bakıp ta yorum yapmak doğru olur

8. Davetine teşekkür ederim. Gerek yok. Madem bu kadar uğraşılmaya değmez bir şirket sen de alıp satmak için uğraşma o zaman.

Sayfa 382/467 İlkİlk ... 282332372380381382383384392432 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •