Sayfa 453/466 İlkİlk ... 353403443451452453454455463 ... SonSon
Arama sonucu : 3723 madde; 3,617 - 3,624 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

Alıntı Originally Posted by deepimpect Yazıyı Oku
    murat doğan said:
    13-05-2017 23:58
    selam
    iyi geceler merhaba sizide gruba bekliyordum üye oldunuz mu .. Gelin beraber hareket edelim.. Sizide aramızda görmek isterim..

Murat doğan
     Alıntı Originally Posted by deepimpect Yazıyı Oku
    ne kadar da aciz mişim (!) bana komisyonumu alayım sen de 10 yıl boşuna bekleme diye ısrarlar, nolur whatsapp grubuna katılın yalvarmaları... Uzar gider, boşuna bilgi kirliliği oluşmasın. Sen ancak 3-5 komisyona birilerinin emir eri olabilirsin. Sana ekmek arası ısmarlayanin yanında diz çokersin benide senide bu topik iyi tanır.
    buyrun burada
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

Alıntı Originally Posted by DEEPİMPECT Yazıyı Oku
    Ünal konusunda benim öngörüm bir şekilde uzlaştı. Yoksa bu kadar zaman yorumsuz kalamazdı. Başka nick kullansa dahi o kadar küfür sallıyor ki kendini ele verirdi. Ama yaşıyor, sosyal medya da kullanıyor. Demek ki bedduası kendine dönmedi. Müjdat er geç aldığı ahh larla yerle bir olacak. Bunun kaçarı yok.
    Parasini verdiler mi diyorsun? Kim verebilir ki, Mujdat vermez. MKU yardimci olmustur belki. 500 liralik hissesi mi ne vardi zaten.

Yazdıklarınızı bir okuyun önce bu nasıl üslup ? Kendimize gelelim yazdıklarınıza dikkat edelim

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Hemen ispitlediniz mi ne oldu ki. Kim kimi ispitledi?

5.  Alıntı Originally Posted by Balmu Yazıyı Oku
    Sayın Mahulli birşeyler duysa bence anlatırdı. Bu konularda bilgi gizleyen veya saklayan bir insan değildir. Belki hisleri o şekilde umuda surukluyordur bilemiyorum. Gönül isterki tekrar Kote olsun , sıkıntı yaşayan bunca yatırımcınin cefasinin bir kısmı geri dönmüş olsun ama yıllardir olumlu bir yönde adım atilmadiysa artık diğer çöplükte yer alan hisselerle beraber kokmaya bırakılmıştır. Gerçekten yazık oldu. Hem şirkete hem yatırımcısına. Sahibi umrumda değil. Dünya da kendini gösterebilecek kalem sayısı ülkemde bu kadar azken en azından bir nebze katkısı olacakken çalmaya , çırpmaya , kolay yoldan köşeyi dönmeye çalışan insanlarla aynı kefede yer aldı. İsmini Google yazdığında sahtekar dolandirici gibi kelimelerle anılmak bile insanın haysiyetini oynatır ya bu kara leke de ona yeter....
    Selamlar, arkadaşlar, duyduğumuz bizzat kendisi olamayınca ,sözlerimizinde bir karşılığı ve bir sonucu olamıyor.
    4 ay kadar önce hatırladigim kadarıyla şunları söylemiş miş
    Tek lot çöp hissem yok,
    5yıldır genel kurul toplayacaklarmış
    Şirketimi kurtarsam da onlara (kimleri kastetmiştir beyan yok,,,)para kaptırmaktansa,batmayı tercih edererim.
    Şirket benim evladım gibidir ve kurtarma umudum çoktur (bende gün doğmadan neler doğar sözüm buna istinadendir)
    Ve 15 gün kadar önce elinde hisse olan bir arkadaşa sorduğumda durum nedir diye cevap olarak şunu dedi"umudum her zamankinden çok”dedi,,,benimde umudumun arttığı nı demem bu sözden dolayıdır.
    Sonuç olarak hisse malikleri (bilinenler)şirket kartında olanlar dahi bir araya gelip ortak menfaatlerini olusturamamışlardır.
    Siz olsanız, fabrikayı kurtarsanız,bunun kaymağını hisse sahiplerine yedirirmisiniz.
    Artık takip etmediğim için,daha doğrusu takip pozisyonum kalmadığı için sizlere kulis bilgisi aktaramıyorum.
    Umudum sadece bir şekilde (nasıl olacak o konuda da bir bilgim ve fikrim yok)hisse çağrısı yapılarak değer olarak büyük kayıplara rağmen bir harçlık alabiliriz... Selamlar

6.  Alıntı Originally Posted by Mahulli Yazıyı Oku
    Selamlar, arkadaşlar, duyduğumuz bizzat kendisi olamayınca ,sözlerimizinde bir karşılığı ve bir sonucu olamıyor.
    4 ay kadar önce hatırladigim kadarıyla şunları söylemiş miş
    Tek lot çöp hissem yok,
    Şirketimi kurtarsam da onlara (kimleri kastetmiştir beyan yok,,,)para kaptırmaktansa,batmayı tercih edererim.
    Şirket benim evladım gibidir ve kurtarma umudum çoktur (bende gün doğmadan neler doğar sözüm buna istinadendir)
    Ve 15 gün kadar önce elinde hisse olan bir arkadaşa sorduğumda durum nedir diye cevap olarak şunu dedi"umudum her zamankinden çok�dedi,,,benimde umudumun arttığı nı demem bu sözden dolayıdır.
    Sonuç olarak hisse malikleri (bilinenler)şirket kartında olanlar dahi bir araya gelip ortak menfaatlerini olusturamamışlardır.
    Siz olsanız, fabrikayı kurtarsanız,bunun kaymağını hisse sahiplerine yedirirmisiniz.
    Artık takip etmediğim için,daha doğrusu takip pozisyonum kalmadığı için sizlere kulis bilgisi aktaramıyorum.
    Umudum sadece bir şekilde (nasıl olacak o konuda da bir bilgim ve fikrim yok)hisse çağrısı yapılarak değer olarak büyük kayıplara rağmen bir harçlık alabiliriz... Selamlar
    İyi niyetli bir insan değil bu adam Sayın Mahulli. Birilerine para kaptirmaktansa şirketi batirirmis. Kardeşim burda bir sürü insanın hakkını emeğini hiç etti. Delikanlılık pozları kendine ve avanesine söker. Esas delikanlılık suçu günahı olmayan şirketine yatırım yapıp alinteri ile kazandığı paraları ekonomiye yatıran mağdur ettiği yatırımcısının hakkını vermesidir. Bir harçlık verecekse oda onun olsun. Burada bile kimseye laf ettiğimiz yok. Patronun yaptığı cakalliklari anlatan bir yazı yazıyorum. Onu bile siliyorlar. hayatımda çok pişmanlığım oldu. Ama en büyük pişmanlığım Müjdat USLU ismini hayatıma sokmamdi. Tanımam etmem. Keşke hep öyle kalsaydı. Ama maalesef bir şekilde girdik ve girdiğimden beride her gün neredeyse ismini anıp içimden sıralı bütün beddualarimi ediyorum
    . Durumun vahamatine bakarmisin. Bir insan çıkacak ve senin bütün psikolojini alt üst edecek. Bunu bilsek oraya yatiridigimiz parayı gider bir hayır kurumuna bagislardik. Ama insan ogluyuz. Şimdi de yaptığım bu hatayı hergun hatırlayıp kendime kızıyorum. Allah herkesi bildiği gibi yapsın. Vesselam...

7. Olayı algılama şekli garip birilerine para kaptırmak. Bizden aldıkları para değil miymiş, hibe mı edilmiş. Çağrı yapsa 2021 yılında kim harçlık parasına hissesini verir ki. Önceden olsa 1₺ alırdı. Şimdi borsada o rakamlara hisse yok.

Alıntı Originally Posted by Mahulli Yazıyı Oku
    Tek lot çöp hissem yok,
    Şirket benim evladım gibidir ve kurtarma umudum çoktur
    Bunlar dolandiricinin el kitabindan. 17. sayfa, 3. paragraf. Hepsi ayni kitaptan okuyor.

Dedigim gibi cogu kisi burda bir sirket kurmamis. Kursa sutu temiz birinin boyle islere hicbir sekilde bulasmayacagini bilir. O yuzden "hisselerinizi unutun, bosuna iskence cekmeyin" deyip durdum 3 senedir.

Bu sosyopat sahtekarlarin bir ozelligi de baskalarina yikmasidir sucu. Kari milleti 40 milyon lira dolandirdi, sonra 2 senedir her gun sirketi desteklemis yatirimcisinin ustune yikti "ben soyle yapacaktim da o oyle dedi diye yapmadim" diyerek.

Yuz degil, kosele cunku.

Sayfa 453/466 İlkİlk ... 353403443451452453454455463 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •