Sayfa 307/466 İlkİlk ... 207257297305306307308309317357407 ... SonSon
Arama sonucu : 3727 madde; 2,449 - 2,456 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by apsuvahamza Yazıyı Oku
    deniz kardeş size kimse bedavaya bizlere öncü olup dava açıp para harcayın demedi madem bir şeyleri çok iyi biliyorsunuz o zaman kendi menfaatleriniz için değil birazda allah rızası için bir kaç adım atın sonra biz dava arkadaşları olarak gereğini zaten yaparız. Murat doğan örneğinde olduğu gibi şahsım adına 75tl katkıda bulundum ama boşa gitti tabiki...
    güzel kardeşim, benim yaptığım asıl önemli iş, "başında atılan bir kaç adım" zaten.........sonrası, kendi kendine de çözülür....

2.  Alıntı Originally Posted by apsuvahamza Yazıyı Oku
    Hem biz sizler gibi konuyu ve satın aldığımız hissedeki firmayı iyi bilseydik bu durumlara zaten düşmezdik sizler bizleri yönlendireceksiniz
    gen yatırımdan bahsetmedim o mesajda........

marka holding ten bahsettim......o firmanın bazı hissedarlar , bize " SAF, APTALLAR, DOLANDIRICININ OYUNUNA GELMİŞ UYANIKLAR" vesaire şeklinde alay ediyolardı......şimdi düştükleri durum, gen yatırımdan beter, üstelik onlara yardım edecek ( uygun bir şekilde), DENİZ KARDEŞLERİ DE yok, onların.....

GÜLME KOMŞUNA GELİR BAŞINA, SON GÜLEN İYİ GÜLER.......diye boşa dememiş atalarımız..........ben şu an marka daki çocuklara epey gülüyorum........o kadar çok zorlarına gittiki durum, gelip burda bile sızlanıyolar.........

SİZDE GÜLÜN........onlara te 1.5 sene önce, bütün olacakları, en ince ayrıntısına kadar anlattıydım

3. 2.50 liralık hisselerinin, gerçek defter değerinin O, yazı ile SIFIR, olduğunu, taaa 1 sene önce dedim.....değerleme raporlarınız, uydurma dedim.......

onlar bana " DEĞERLEME STANDARTI DERSİ" verdiler, " SEN NE ANLARSIN" dediler........

ve geçen ay, SPK, bunların değerleme şirketinin LİSANSINI İPTAL etti........meğersem, UYDURUK DEĞERLEME RAPORU hazırlıyolarmış....

bir de ne var biliyomusunuz..........bu cezanın DURDUK YERE İNCELEME YAPILARAK GELDİĞİNİ SANIYOLAR ...........

Siz onlara söylmeyin ama, BENCE BİRİSİ O DURUMU SPK YA, İHBAR ETTİ ve cezalar yağdı......
    Son düzenleme : deniz4837; 14-07-2018 saat: 13:56.

Alıntı Originally Posted by apsuvahamza Yazıyı Oku
    vay anasını vay!!! kimin eli kimin cebinde hakikaten belli değil.
    murat doğan ve deniz whatsapp grubundaki dava arkadaşlarını sattı. kiminle nasıl yola çıkacağımızı şaşırdık.
    Kimsenin birisini sattigi yok. Ama herkes birbirini satiyor. Para nerde, herkes orda.Birisi patrondan 10 milyonu bekler. Otekisin onun 20 bin lirasini bekler. Baskasi grubun 14 bin lirasini bekler. Parayi basanin herkez yalakasi olur. Arka planlarda neler olur allah bilir. Bu foruma ilk girdigimde bir yazi koymustum. Sapina kadar dogru cikti o. Zaten gecmise bakarak yazmistim onlari. Gelecegi de ayniydi.

Kac kere yazildi burda yazan hicbir insana hakkiniz icin guvenmeyin diye. Herkes biryerlerden birseyler koparma pesinde 3-5 tane masum yatirimcisi disinda.

Alıntı Originally Posted by deniz4837 Yazıyı Oku
    bu arkadaş daha da enteresting........

"kimin şeyi, kimin şeyinde belli değil"....diyor....

açıklayım güzel kardeşim sana anlıyacağın şekilde........

mine kardeşimin, ucunu güzelce sivriltip, hazırladığı kazık , şu an sizin bi şeyinize bayağı bi şekilde girmiş durumda......ben size ve sizin kandırdığınız ( bu hissede büyük oyun dönüyor, en aşağı 10 liradan önce bırakmazlar diyodunuz hani sizdeki malları pazarlamak ve diğer arkadaşlara yüksekten kitlemek için) diğer saf yatırımcı kardeşlerime , bu kazık girmesin diye çok yazmıştım....

NİYETİNE GELİNCE SENİN.........BENDEN SANA TAVSİYE UFAKLIK......

beni MANÜPİLE EDEBİLECEK KADAR ZEKİ DEĞİLSİN.......sanıyosun ki, mine kardeşime kızgınlığımdan ötürü, size beleşe yardım edip, paranızı kurtaracak sırları, size vereceğim.......

BENCE VERMEM, SEN BEKLEMEYE VE YAZMAYA DEVAM ET......

Yaziya bak. Ben insanlari kandirmisim ha. Git MARKA'nin foruma yaz bakalim bunu yazabiliyor musunun. Yerse git yaz, linkini de koy buraya bakalim ne denecek.

Benim oraya ilk yazim kadinin sana su 60 bin lira sus payi istemen konusunda

Al burda:

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Bu sirketle ilgili olumlu dusunmuyorum ama... Hahahaha, benim eski Info B Trend Yatirim Ortakligimmis (sonra gelecez ona)...

Deniz, bir sus. Ucan kusa dava aciyorsun forumlarda, gidip acsana buna karsi da?

Mine Hanimin yazdigini aynen ben de dusunuyordum. Baskasini da beklemezdim. Aylarca GENYH'de yazdiklarinizi okudum bir halt anlamadim, anlasilmaz amac nedir istek nedir, hep laf kalabaligi; sonra sirketin sahibi fisli sahtekara canim Mujdat Abim, elinde milyon lot patlayana "cigerim Milyon Lot abim" demeye baslayinca bir sekilde seni de fonladiklarini dusunmeden edemedim.

Orda Mine Hanim'in tespitleri aynen benim dusunduklerim.

Ikinci yazim da bu.

Yuh bu ne ya... Cloud'dan girmis, Bitcoin'den cikmis... Nasdaq nerde diyecektim ama Alman Borsasini unutmamis.

Mine Hanim, birkac sey eksik kalmis.

* Enerji isi
    * Eco
    * Green
    * Nano
    * Organik
    * Acai Berry
    * Kim Kardashian

Bunlari da bir sonraki yazina sigdirirsin herhalde.

Ucuncu de bu:

Bir gun birini verisin, 3 hafta sonra otekisini... hatta ikiser ikiser versen... 1.5 sene idare eder buradakiler mallarini patlatirken. Bir yaziya sigdirmak?
    Ondan sonraki butun yazilarim da dolandiricinin yaptiklarini afise eden yazilar. Insanlari kandirmisim ha.

Senin isin pislik, alavera dalavera. Sen oraya kendi cikarin icin, dolandirici patrondan suspayi almak icin gittin.

Kadin da yazdi zaten sana:

Alıntı Originally Posted by Birisi Yazıyı Oku
    Deniz bey...sizleri hayretle izliyor ve okuyorum. Borsada bir yatırımcı olarak bu hafta Mine hanımı ziyarete gittim. Şirket ve hisseler ile ilgili bilgi almaya. Beni nasıl içtenlikle karşıladı anlatamam. Hayatımda ilk defa böyle bir patron gördüm. Konu deniz bey e geldi. Bu konuşmaları yaparken yanında ekibi ve avukatı da vardı. Deniz beyin onun hakkında yazı yapmaması için 60.000 tl istediğini bunun için ona 1 hafta süre verdiğini deniz beyin işi gücü olmayan kendi deyimiyle mahkemeleri sevdiğini diğer şirketlerden de bu şekilde para talep ettiğini belirtti. Bunu ekibi de teyit etti. Avukatıyla telefonda görüştüklerini ve avukatınızda mesleki olarak telefon görüşmelerinin kayıt altında olduğunu söyledi.
    Bu kismina birsey demiyorum. Almissan da helal olsun. Dolandiriciyi 60 bin lira carpmissin. Bravo derim. Dedik de sana zaten. Orda yazdiklarinin hepsi dogruydu, onlari da savunduk dolandiriciya karsi. Onlari savunmamiz senin karakterini savunmamiz anlaminda degil. Bu kadinin senin icin yazdiklarinin aynisini ben sana yazmistim burda ta ne zmana sen MKU'yu Mujdat'i savundukca. Yazmasi surpriz olmadi.

Ama sen satilik kalemsin. Burda en basta da MKU'nun Mujdat'in yalakaligini yaptin, benle o kadar kavga etmistin yazdikca. Cunku senin onlardan maddi cikarin vardi. Dokuldu tabi sonar hepsi ortaya.. 20 bin liralik komisyonlar, 500 bin lira prim teklifleri.

Burdaki pisliklerini oraya da bulastirmissin aynen. Karakterin bu cunku. Arka planda forumdasin teki ses kayitlarini almis, patrona gitmis sahit olurum demis vesaire. O baska serefsiz, baska konu. Unal gitmis onun dolandirici patronuna anlatmis senin burda yaptiklarini. Senin isin para, senin isin pislik.

Ayrica gelip benim "10 liradan asagi birakmazlar" diye bir yazimi gostermezsen serefsizsin.
    Son düzenleme : 666; 14-07-2018 saat: 16:18. Sebep: LINKLER

Kaciriyorsunuz Deniz'in sallamalari Marka'da. Ordakiler onun ne oldugunu bilmiyor: http://www.hisse.net/topluluk/showth...45#post2408445

Orda dolandiricinin dolandirici oldugu SPK tarafindan tescillendi. SPK dolandirici patrona degerleme raporlarini cikaran Yeminli Mali Musavirligin lisansini iptal etti.

*kimse bulasmasin o sirkete, ayagi cukurda

7.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Yaziya bak. Ben insanlari kandirmisim ha. Git MARKA'nin foruma yaz bakalim bunu yazabiliyor musunun. Yerse git yaz, linkini de koy buraya bakalim ne denecek.

Benim oraya ilk yazim kadinin sana su 60 bin lira sus payi istemen konusunda

Al burda:

Ikinci yazim da bu.

Ucuncu de bu:

Ondan sonraki butun yazilarim da dolandiricinin yaptiklarini afise eden yazilar. Insanlari kandirmisim ha.

Senin isin pislik, alavera dalavera. Sen oraya kendi cikarin icin, dolandirici patrondan suspayi almak icin gittin.

Kadin da yazdi zaten sana:

Bu kismina birsey demiyorum. Almissan da helal olsun. Dolandiriciyi 60 bin lira carpmissin. Bravo derim. Dedik de sana zaten. Orda yazdiklarinin hepsi dogruydu, onlari da savunduk dolandiriciya karsi. Onlari savunmamiz senin karakterini savunmamiz anlaminda degil. Bu kadinin senin icin yazdiklarinin aynisini ben sana yazmistim burda ta ne zmana sen MKU'yu Mujdat'i savundukca. Yazmasi surpriz olmadi.

Ama sen satilik kalemsin. Burda en basta da MKU'nun Mujdat'in yalakaligini yaptin, benle o kadar kavga etmistin yazdikca. Cunku senin onlardan maddi cikarin vardi. Dokuldu tabi sonar hepsi ortaya.. 20 bin liralik komisyonlar, 500 bin lira prim teklifleri.

Burdaki pisliklerini oraya da bulastirmissin aynen. Karakterin bu cunku. Arka planda forumdasin teki ses kayitlarini almis, patrona gitmis sahit olurum demis vesaire. O baska serefsiz, baska konu. Unal gitmis onun dolandirici patronuna anlatmis senin burda yaptiklarini. Senin isin para, senin isin pislik.

Ayrica gelip benim "10 liradan asagi birakmazlar" diye bir yazimi gostermezsen serefsizsin.
    yazmışım marka ya hepsini.....anlayana......( HERKESE TOPTAN CEVAP.....

2 yıldır, bi sürü iftira salladınız.....mahkemelere verdiniz. şahitler tuttunuz. ölümle tehdit ettiniz-ettirdiniz.......telefon görüşmeleri kaydedip tehdit ettirdiniz.....( kasetinizi alın dinleyin arada, avunursunuz belki).......

......

sokarım 3-5 bin liranıza......

yazdıklarım acı geliyo çoğuna......GERÇEKLER ACITIYO ......ben napıyım.....

8. fetöymüş, savcılıkmış, zartmış, zurtmuş,, zırvalayıp durdunuz......

beni şu salak 666 ile aynı kişi yerine koydunuz.......daha neler neler......

almışsam birinden para, almışımdır hakkımı.....size ne ulan.....parayı veren halinden memnun, size ne.....

geri kalanına beleş işmi yapıcam ben......

Sayfa 307/466 İlkİlk ... 207257297305306307308309317357407 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •