Sayfa 267/467 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317367 ... SonSon
Arama sonucu : 3731 madde; 2,129 - 2,136 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1. Ben WhatsApp a katılmayacağımı olurda genel kurul toplanırsa kendim katılacağımı Murat Doğan a söyledim. Müjdatın karşı tarafı olanı destekleyeceğimi kimseyede hisse temsil hakkı vermeyeceğimi yazdım. Peşine düşülecek bir durum yok amaç kimlik bileğileri deşifre etmek olsa gerek. Şu bizim adamımız bu bizim yakınımız savı oluşturup % bilmem kaçı bizde izlenimi vermek... ister Müjdat ister başkası hisse almak isteyen olursa mesajla ulaşır niyetini söyler...bu aracılarla daha fazla toplayanayacakları netleşti...

2.  Alıntı Originally Posted by ünal Yazıyı Oku
    Tabi önce çıkıp sonra tekrar girince guruba, orada yazılanları görmedin. Senin hacivat, murat'ın karagöz olduğunu, iki ayrı grupta yolunacak kaz aradığınızı yazdım. Hayret, murat tepki vermedi. Ama seni kaz yolucu yazdığımı görmeden sen tepki verdin. Neden ola ki? Tuhaf. Enteresting...
    Benim sıklıkla kullandığım KELİMELERİ kullanma.....

ENTRESTİNG .........Kelimesi özellikle.......

sonra SEN , BEN, 666 yı aynı kişi SANIRLAR......

beni şikayet ettiğin dilekçeyide SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM.........Dilekçne telefon numaramı eklersen, ifadeye telefonla çağırırlar. oturduğum bölge JANDARMA BÖLGESİ, ADLİYE polis bölgesi......kurum arası yazışmalarla VAKİT KAYBETMEYEK.....

3.  Alıntı Originally Posted by ünal Yazıyı Oku
    Tabi önce çıkıp sonra tekrar girince guruba, orada yazılanları görmedin. Senin hacivat, murat'ın karagöz olduğunu, iki ayrı grupta yolunacak kaz aradığınızı yazdım. Hayret, murat tepki vermedi. Ama seni kaz yolucu yazdığımı görmeden sen tepki verdin. Neden ola ki? Tuhaf. Enteresting...
    genyatırım hissedarlarının EN SEVDİĞİM ÖZELLİĞİ şudur........

birbirleri , hakkındaki mesaj ve watsup YAZIŞMALARINI üçüncü kişilere gösterirler........

senin yazdıklarının haberi bana çoktan geldi.......

BENİ GÖREVİMDEN AZLETMİŞSİN........

bilader, önce işe al, sigortamı başlat, sonra kov........

değişik bi "işçi çalıştırma anlayışın" var senin.......

ünal Guest
     Alıntı Originally Posted by deniz4837 Yazıyı Oku
    genyatırım hissedarlarının EN SEVDİĞİM ÖZELLİĞİ şudur........

birbirleri , hakkındaki mesaj ve watsup YAZIŞMALARINI üçüncü kişilere gösterirler........

senin yazdıklarının haberi bana çoktan geldi.......

BENİ GÖREVİMDEN AZLETMİŞSİN........

bilader, önce işe al, sigortamı başlat, sonra kov........

değişik bi "işçi çalıştırma anlayışın" var senin.......
    Bunları Mesut Kemal ULU doğrudan, Rıza Dinçer dolaylı biliyor. Sen yemek yediği kaba pisleyen birisisin. Ha bir de en önemlisi ALLAH biliyor. Allah bundan böyle sana, sen istemeden rızık aracı olacak kişileri senden uzak tutacaktır. Bunu bil oldu mu? Senin işin gücün pazar. Pazar ola derler pazarcılara bizim buralarda. Pazar ola arkdaş. Benden uzak, Şeytanına yakın ol. Allah'a demiyorum. Kurban olduğum Allah bu adamı bana yakın olsun diye dua mı ettin der, benim de haddimi bildirir. Şeytana git şeytana..

ünal Guest
    122.727 lot genyh hisse senedim satılık. Bir it bağladım kapıya. Ev ahalisini bir birine soktu. Hepimizi ayaklarımızdan ısırdı gitti. O iti getiren benim. Suçlu benim. Ama ısıran it olduğu halde, aşıyı bana yapmaya kalkanlara yazıklar olsun. Şayet satacak adam bulamazsam senedin sahipliğinden vazgeçip, kamuya bağışlayacağım. Ama burada Müjdatın mağdur ettiği kişiler diye kader ortağım saydığım kişileri tanımaktan hiç memnun olmadım. Cenabı Allah böyle insanları mağdur etsin diye bir Müjdat bulmuş. Mağdur olanlar herhal başka günahlardan bu mağduriyeti hak etmiş.

Sen cok pis beddua ediyorsun saga sola. Senin magduriyetin ondandir. Demek yukardan goruluyor bunlar.

7. O kadar yazılıp çiziliyor ama olanları bir de Müjdat Uslu'dan dinlemek istiyorum. Nasıl görüşebilirim kendisiyle?

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by deniz4837 Yazıyı Oku
    arada geçen sürede şunlar olmuş.....

nuri, beni temsilcilikten AZLETMİŞ......( Sanki söz hakkı varmış gibi.....)

mahulli ve deepimpect, in peşine düşmüşler.......üye olup, birliğe katılsınlar diye......

ben kendi watsup grubumda temizlik yapıp, PARALI HALE GETİRMEYİ düşünüyorum.......( üyelere baktım kimisinde 50 kimisinde 100bin lot var)....hepside BENDEN ZENGİN.....
    beni gruplarından attılar.....

benden önce Mesut ve Rıza bey kendi istifa etti gruptan. Mustafa henüz çıkmadı. (sohbet muazzam. zevk alıyo anlaşılan)....

nuri kendi çıktı gitti...

murat çıktı, sonra biri geri aldı, tekrar çıktı, bidaha geri aldı aynı adam, alan kişi bunun sincandan arkadaşı çıktı, meğerse ikisi beraber hisse alıp satıyolarmış ( gerçi bunu biliyodum ama kendi ağızlarından itiraf ettiler), sonrasında murat atılmam için oylama yapmak istedi, oylamaya bir tek murat katıldı ve atılmamı kabul etti. demokrasi tarihimize kara bir leke olarak geçen seçim sonucu atıldık sizin anlıyacağınız.

atılmazdan az önce, murat, ankarada beraber yemek yediğimiz fotoğrafı ( lahmacun kola 50 lira- hesabı bana kitlemişti, bende parayı başkasından almıştım ona kitlemiştim, kitleyen kitleyene) paylaştı. altına da " bu masada mustafa yı ikimizin yolmayı planladığımızı yazdı.

murat belgeleri , internetten vatandaş.uyap adresinden çıkardığını da itiraf etti. artık fotokopi parası da isteyemez milletten...

gece yarısı selda bağcan dan " VURULDUK EY HALKIM UNUTMA BİZİ" türküsünü " atıldık ey genyatırımcılar unutma bizi" şeklinde söyler dururum heralde....

şimdi sözümüzü yemiş olmayalım. yarından itibaren grubumdakilerden para topluyacağım.

nasıl oluyosa, her şekil ben kazançlı çıkıyorum bu işten.
    Son düzenleme : deniz4837; 30-01-2018 saat: 01:42.

Sayfa 267/467 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317367 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •