Sayfa 309/466 İlkİlk ... 209259299307308309310311319359409 ... SonSon
Arama sonucu : 3723 madde; 2,465 - 2,472 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Mahulli Yazıyı Oku
    hislerimle söyleyim.....ikiside dönecekkk....ikiside iyi olacak.....ama bayağı bir zaman alacak...sıkma canını,tezgah altı hisse alma,,,,,tezgah altı hisse satma,,,,,sabret .....seneye kurban bayramına kalmaz.
    Teşekkürler sayın mahulli.

ünal Guest
     Alıntı Originally Posted by deniz4837 Yazıyı Oku
    takma kafana güzel kardeşim......

her şey kendi kendine oluyo bu dünyada......

hani siz bi ara zırıldanıyodunuz, bütün hissedarlar, okumuş çocuklar, müşavirler, avukatlar.....müjdat, bizim stoklarımızı eritti...affa sokmuş, ne yapabilirizki diye.......

alt tarafı tek cümle ettik......" o stokların parasını alırım, yemişim stok affını, şahıs şirketinde yaparsın o affı sadece, anonim şirkette yaparsan, diğer hissedarlara parasını ödersin" demiştim........hissedarları ile taşak geçmeye alışmış olan müjdat kardeşime.....

benden öncekilerle biraz eğlnmiş.......

bana şunu demişti...." stok affı kanuni hakkım, yaparım elbet, sizemi sorucam"""......

bende" siz yapabilecğinizi sanın, açacağım ikinci dava bu sebepten olur" demiştim.......

5 haziranda GELMİŞ STOKLARINIZ geriye.......BEN ZIRILDANMAM.....ALACAĞIMI ALIRIM.....

A Grubu payları aldığımda beleşe, bazı arkadaşlar şunu demişti. a grubu payların çağrı zorunluluğu var..deniz bizi kandırıyo.....

bende demiştimki" a gruplarının çağrı zorunluluğu yok zaten, ama BEN ONLARI BÖLEREK ALACAĞIM ZATEN.

10 TANE İSTANBUL-10 TANE ADANA DA DURUR.YADA 18 TANE İSTANBUL- 2 TANESİ BENDE DURUR.
    BÖYLELİKLE KİMSE DİĞERİNE KAZIK ATAMAYACAK BİLE, DİĞER KİŞİDEKİ PAYLAR OLMADAN DA, ZATEN HİÇ KİMSE DİĞERLERİNİ ALMAZ, ÇÜNKÜ BÖLÜNEN A GRUBU PAY Bİ BOKA YARAMAZ, ZATEN HEPİMİZ DAVA ARKADAŞI OLDUĞUNA GÖRE BİR SORUN OLMAZ HERALDE "..........

çağrı zorunluluğu olacak şekilde çok öten arkadaşlar, serve kırtasiye nin a grubu pay devrine baksın..kap açıklamasına......çağrı zorunluluğu olmadığından, çağrı yapmayacağız, demişler.......

BİR BİLENE SORMUŞ, ARKADAŞLAR.....ONDAN Bİ TAVSİYE ALMIŞLAR....

PEKİ BEN BU A GRUBU PAYLARI MÜJDAT TAN ALMAYI NEDEN ÇOK İSTİYORDUM......ELİMDE YÜZDE 30 A YAKINDA B GRUBU PAY VARDI.......HERHALDE SATMAK İÇİN İSTEMİYORDUM....
    1-Giden stok 328 milyon. Geldi denilen stok 22 milyon. Anlaşılmaz bir durum. Nasıl olmuş da stok gelmiş pardon??
    2- Müjdatı kapının önüne koymaya çağrı korkusu sardı da MKU kabul etmedi. Sen kendine alaydın a grubunu. Tek başına almaya korktun, Murat ile paylaşaydın. Hadi ikimizin de maçası yemedi de. İzmirli Adanalı ve bilmem nereli tanıdık yatırımcılarla koyaydın kapı önüne. Apsuva ile koyaydın. Yani bölüşsenizdi madem risksiz idi durum.
    3- Adam önce gengayrimenkul ve bir bayilik vereyim. Sonra bayilik vereyim gengayrimenkulu vermem. Sonra size hiç bir b..k vermem demedi mi?
    Hikaye bunlar. Müjdat resmen t.ş..k geçti. Biz yemedik. Yiyenler üstüne sandoviç yedi. (Sandöviç iddiası da sayın Mahullinin iddiasıdır)

ünal Guest
    Stoklar kaleminde görünen 22 milyon da tam anlamıyla stok değil. Verilen sipariş avansları. Yani hüpletilen (mal olarak-sac-motor-alternatör-pano-kablo-civata-boya) 328 milyon olup, fabrikanın bir liralık civatası bile yok!! Başarı var ortada. O da Müjdat'a ait. Nasıl yuttun mübarek onca parayı. Ben şahsen 328 milyon damla su olsa, ömür boyu yutamam.

4.  Alıntı Originally Posted by ünal Yazıyı Oku
    1-Giden stok 328 milyon. Geldi denilen stok 22 milyon. Anlaşılmaz bir durum. Nasıl olmuş da stok gelmiş pardon??
    2- Müjdatı kapının önüne koymaya çağrı korkusu sardı da MKU kabul etmedi. Sen kendine alaydın a grubunu. Tek başına almaya korktun, Murat ile paylaşaydın. Hadi ikimizin de maçası yemedi de. İzmirli Adanalı ve bilmem nereli tanıdık yatırımcılarla koyaydın kapı önüne. Apsuva ile koyaydın. Yani bölüşsenizdi madem risksiz idi durum.
    3- Adam önce gengayrimenkul ve bir bayilik vereyim. Sonra bayilik vereyim gengayrimenkulu vermem. Sonra size hiç bir b..k vermem demedi mi?
    Hikaye bunlar. Müjdat resmen t.ş..k geçti. Biz yemedik. Yiyenler üstüne sandoviç yedi. (Sandöviç iddiası da sayın Mahullinin iddiasıdır)
    ELİNİZDEKİ DAVA DİLEKÇESİNİ GERİ ÇEKMEK GEREKİYORDU.....herkese hava attığın ve herkesten sakladığın dilekçeyi.......

ya herkesle anlaşılacak, ya da anlaşılmayacaktı.....siz , gidip, ÇEVİKLER LAFINI ORTAYA ATINCA DA, HER ŞEY HAVADA KALDI....mesut abiciğinin adına konuştuğun için siz diyorum.......

YOKSA SİZİ KİM SİKLER DE, A GRUBU PAYINI VERİR Dİ........DAVA OLMADAN, SİZİ BİZİ KİM SİKLERDİ......AMA ARTIK, Bİ BOKA YARAMAZ O DAVA...TEK BAŞINA ANLAŞAMAZSINIZ GİDİP TE..........

ünal Guest
     Alıntı Originally Posted by deniz4837 Yazıyı Oku
    ELİNİZDEKİ DAVA DİLEKÇESİNİ GERİ ÇEKMEK GEREKİYORDU.....herkese hava attığın ve herkesten sakladığın dilekçeyi.......

ya herkesle anlaşılacak, ya da anlaşılmayacaktı.....siz , gidip, ÇEVİKLER LAFINI ORTAYA ATINCA DA, HER ŞEY HAVADA KALDI....mesut abiciğinin adına konuştuğun için siz diyorum.......

YOKSA SİZİ KİM SİKLER DE, A GRUBU PAYINI VERİR Dİ........DAVA OLMADAN, SİZİ BİZİ KİM SİKLERDİ......AMA ARTIK, Bİ BOKA YARAMAZ O DAVA...TEK BAŞINA ANLAŞAMAZSINIZ GİDİP TE..........
    O dilekçeyi sakla diyen sendin. Bu birincisi.
    O dilekçeyi ölen babam dirilse çekmem, bu ikincisi.
    Mesut abi benim abim. Ben dost dediğimi satmam, bu üçüncüsü.
    Mesut abinin baştan beri haberi var, bu dördüncüsü..

ünal Guest
     Alıntı Originally Posted by Mahulli Yazıyı Oku
    hislerimle söyleyim.....ikiside dönecekkk....ikiside iyi olacak.....ama bayağı bir zaman alacak...sıkma canını,tezgah altı hisse alma,,,,,tezgah altı hisse satma,,,,,sabret .....seneye kurban bayramına kalmaz.
    Sayın Mahulli Balmu tezgah altı alım satım mı yapıyor? Bu işin tekel'i var sanıyorduk. Ya tekel kırılmış. Yada o tekel ballı nick almış.

7.  Alıntı Originally Posted by ünal Yazıyı Oku
    Sayın Mahulli Balmu tezgah altı alım satım mı yapıyor? Bu işin tekel'i var sanıyorduk. Ya tekel kırılmış. Yada o tekel ballı nick almış.
    Benim bisey alıp sattıgım yok. O işlerden de hiç anlamam. Mahulli bey de kızım sana söylüyorum gelinim sen anla der tarzda birilerinin yaptığı gibi alıp satma diye nasihatta bulundu diye düşünüyorum.

8. Evet slmlar, Ünal bey balmu nun dediği gibi hisse pazarlama söz konusu değildir.. Benim vakıf olabildiğim kadarı ile jeneratör ün iflas davasından güçlenerek çıkacağı gerçeğidir. Fakat jeneratör ün güçlenerek çıkması, gen yatırıma olumlu mu yansır, olumsuzmu yansır... Işte bence en belirsiz olan budur. Dolayısı ile, satmayın dedim, olumlu yansırsa sattığında maddi kaybın yanı sıra büyük moral kaybı oluşur... Tezgah altı al demem mümkün değil, çünkü alır alır dahada alırsın, sonra Her şey ters gider, daha fazla maddi kayıplara uğrar yatırımcı... Son tahlil de inancım jeneratör kurtulur... Ancak gen yatırıma, yansırmı, yansırsa nasıl yansır... Geleceğe dönük sadece umut taşırız... Eminim. Sn.Uslunun bile kesin hatlarıyla belirlenmiş... Tüm parametreler i hesapları mış bir gelecek perspektif i yoktur.. Kervan yolda dizilir... Yaklaşım ı ile hareket edecektir slmlar

Sayfa 309/466 İlkİlk ... 209259299307308309310311319359409 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •