Sayfa 201/466 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301 ... SonSon
Arama sonucu : 3723 madde; 1,601 - 1,608 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1. Yayınlamıştın onu.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

ünal Guest
    Murat sen ve şişman dahil. Karada denizde havada iş yapmam. Beni Mesud mesut edecek. Ben adamımı buldum. Beni artık kimse satışa getiremez. O muco bana abi 2 yıl sık dişini dedi. Hiç bir yere yazmadım. Peki o ne yaptı? İflas. Ben altta kalır mıyım? La bir canım kaldı. Onu benim halimle görene kadar mücadele. Ama önce şu senedi nakte cevireyim. Mesud bu işi çözecek. Demi Mesud? YeTeDe

Fabrika binası 32.000.000 tl belirlemişlerdi .. Bence artık 320.000.000 tl eder .. Nuri bey iyi bilir, fabrikaya gitti ben zaten orda yatıp kalkıyorum fabrika çatısına kaç güvercin konuyor saya bilirim.. YTD
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

Genpower jeneratörün yeniden faaliyet ve üretim izni hayırlı olsun yatırımcılar... Herkese iyi geceler..

Murat doğan

5. Ah be abi, kelin merhemi olsa önce kendi kafasına...
    Ama bi tavsiye verebilirim: Patronla iyi geçinin...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

ünal Guest
    İyi geçindik ne oldu? 16 ay yazıp cizmedik. Fuara giderken fason fiyat ve teklifle git deyip fason fikrini ona veren ben oldum. Teşekkür mü etti? Hayır. Sağda solda yazan herkesi ben sandı. Butlan da bulundu. Ben hırsı ona katladım. Sulu susuz, tembel çevik, Haluk maluk, kırcı tırcı herkese ulaştım. Konsorsiyum kuracağım gerekirse. Bende bir don kaldı. Onda don da kalmasın. Artık günah benden gitti!! YeTeDe Mujdat YeTeDe

Alıntı Originally Posted by ünal Yazıyı Oku
    İyi geçindik ne oldu? 16 ay yazıp cizmedik. Fuara giderken fason fiyat ve teklifle git deyip fason fikrini ona veren ben oldum. Teşekkür mü etti? Hayır. Sağda solda yazan herkesi ben sandı. Butlan da bulundu. Ben hırsı ona katladım. Sulu susuz, tembel çevik, Haluk maluk, kırcı tırcı herkese ulaştım. Konsorsiyum kuracağım gerekirse. Bende bir don kaldı. Onda don da kalmasın. Artık günah benden gitti!! YeTeDe Mujdat YeTeDe
    Nuri Ünal haklı, mesud karısından ayrılan sen değilsin Nuri Bey gelde ayrılana sor onun acısını .. Halen patron diyorsun! oranın yeni sahibi Yapı Kredi Bankasıdır. Banka ne derse müjdat onu yapacak.. Müjdat ne yaparsa yapsın eş geri gelir mi gelmez... belki nuri beyi müjdat evlendirirse uzlaşma sağlana bilinir... Tabiki Nuri beyin yeni eş istemesi de önemli bakalım gelin adayını beğenecek mi ? nuri bey. Allah kimseye acı vermesin bu hisse herkesten çok şey götür dü... telefisi parayla pulla ölçülmez...

Ne oluyor ya, sayfalarca yazi.

Sayfa 201/466 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •