Sayfa 202/466 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302 ... SonSon
Arama sonucu : 3723 madde; 1,609 - 1,616 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

Alıntı Originally Posted by ünal Yazıyı Oku
    Bu 666 Deniz değil mi? Ne oldu? Hacivat Karagöz mü oynuyor sunuz?
    Hizli girdin delikanli. Daha uyeliginin murekkebi kurumadan nasil anladin Deniz oldugumu?

Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    400.000 lotu burgandan satınca hangi kurum almış onu göremedim ben... Seni sahtekar göbekli yatırımcı ipini ortaya çıkartacağım...
    Burgan onemli degil. O islem Cansur Katsut muydu neydi baska birine ait. Acikca belirttim bunu teyidini alinca, cizginden asagisini okumayin dedim.

Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    bu miktarı ben araştırdım 100.000 lot tutmuyor.. Yeniden baka bilirmisin 666 zahmet olacak
    Ordaki miktarlar KAP'tan alinan miktarlar. Copy/paste oldugu icin yanlis olma ihtimalleri yok. 20 gun yazdim, birinde ancak hata vardir kopyalarken belki. KAP haberinde 2 ayri gunde aldim dedigi zaman ilk gunu bos biraktim, toplam miktari 2. gune yazdim.

Rakam yazarken insanlara yazdiklarimi curutme imkanini vermemek icin dikkat ederim.

Tonlarca KAP haberi var. 100 bin lot da nerden cikti? Baska birseyden mi bahsediyorsun acaba?

Hayrola senin ne alip veremedigin var MKU ile?

Herkese iyi geceler, yarin bakalim neler yazilmis.

Birisi de bir zahmet edip bize "sisman adam", "gobekli", "Super karinca", "Muzo (Mujdat?)" falan kimmis soylesin.

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Burgan onemli degil. O islem Cansur Katsut muydu neydi baska birine ait. Acikca belirttim bunu teyidini alinca, cizginden asagisini okumayin dedim.

Ordaki miktarlar KAP'tan alinan miktarlar. Copy/paste oldugu icin yanlis olma ihtimalleri yok. 20 gun yazdim, birinde ancak hata vardir kopyalarken belki. KAP haberinde 2 ayri gunde aldim dedigi zaman ilk gunu bos biraktim, toplam miktari 2. gune yazdim.

Rakam yazarken insanlara yazdiklarimi curutme imkanini vermemek icin dikkat ederim.

Tonlarca KAP haberi var. 100 bin lot da nerden cikti? Baska birseyden mi bahsediyorsun acaba?

Hayrola senin ne alip veremedigin var MKU ile?
    benim mku ile ne sorunum olabilir ki... nerden çıkarttın ! bunu ben bu tür yatırımcıların hepsine GÖBEKLİ derim ... ona bakarsan bir yazında siz SALAK demiştiniz kendisine ... bu kadar yatırımcıyı peşine taktı diye bence haklıydın sayın 666 ancak hisseleri alan mı salak peşine takıldıkları yatırımcı mı öyle; onu ben halen çözemedim..
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

Alıntı Originally Posted by deniz4837 Yazıyı Oku
    yani diyosunki kısaca, anladığım kadarı ile......

" mesut kemal, salağın biridir. sakın peşine takılmayın. hiç bi şey yapamaz. boşa kürek çeker. size bi şey derse, tam tersini yapın"

bunu ne zaman demeye başladın peki.......ortada fol yok, yumurta yokken, bir anda çıkageldin eylül de.......tesadüfen, borsa dışındaki, bi şirketin forumunu okumuşsun , baştan sona hemde......

neden okudun, asla yatırım yapma ihtimalin olmayan şirketin sayfasını baştan sona. kepez-çeaş, hitit-artog-clk-arrtog diğerlerini de okudun mu? oralarda da millete hakaret ettin mi?

yoksa sadece bunda yazman mı söylendi sana....
    sayın 666 yazmıştı bu yazıyı sayın deniz cevap vermişti... 30 sene mali musavirlik yapmis, amma zerre kadar akil mantik sahibi olamamis, elinde 300 bin lot mal patladi diye maliyet dusurmek icin ala ala; SIFIR degeri olan seye 500 bin lira koyup yine SIFIR degeri olan 1 milyon lota sahip mallar mi..." dediniz ya bence MKU akıllı bir adam
    Son düzenleme : Murat DOĞAN; 08-01-2018 saat: 02:53. Sebep: imla

şuan 666 RUMUZLU YATIRMCININnın mal dediği adam var ya Hani bizim M.K.U Mali Müşavir " herkes o mal denen adamın elindeki ******* 1 .000.000 lotun üstünde hissesi olan lotların peşinde... " MALLIK BÖYLE BİR ŞEYSE BENDE MAL VE SALAK OLMAYA HAZIRIM.. ÇOK AKILLI BİR ADAM ACAYİP BİR STRATEJİSİ VAR KİMSE ONUN STRATEJİSİNİ ÇÖZEMEDİĞİ İÇİN PATRON TARAFINDAN TAHTA KAPATILDI...
    Son düzenleme : Murat DOĞAN; 08-01-2018 saat: 03:02. Sebep: İMLA

HERKES BİRBİRİNE DÜŞMÜŞ, FABRİKAYI FARELER BASMIŞ ! FIRSATINI BULDUKÇA PEYNİRLERİ ÇALIYOR, NE BİTMEZ PEYNİR VARMIŞ BU FABRİKADA ... KAÇ KERE ŞİKAYET ETTİM ! TARIM HAYVANCILIK BAKANLIĞINA O PEYNİRLERİN ÜRETİMİNDE SORUN VAR SÜT YERİNE SÜT TOZU KATMIŞLAR DİYE NE YAPTI BU VETERİNER YOK DEDİLER ŞUAN AÇLIK SEFALET VAR KARIŞTIR MA DEDİLER ... SİZ HALEN GÖBEKLİ , ATOM KARINCA FİLAN FİLAN DEVAM EDİN PEYNİR BİTTİ. ANCAK İNEK BAŞKASINA SATILDI ... O İNEK YOK ARTIK SÜTÜ SATIN ALACAĞIZ başkasından. KAR BİZİM OLACAK ANCAK %2 Sİ %98 İ CEFA A.Ş VE OKRA A.Ş Paralar akacak ... müjdat akıllı , hissedar salak , sorgulayan yatırımcı yok... biraz ben biraz nuri biraz deniz biraz mku yeterli mi hayır. hırsız fare yine peyniri çalıyor ne yapacağız... Fareli Köye gidip araştıracağız bu fareyi kim yetiştirmiş... bu kadar güzel peynir çalmayı nasıl öğrenmiş...
    Son düzenleme : Murat DOĞAN; 08-01-2018 saat: 03:23. Sebep: imla

Hissesini 1 tl satmak isteyen hanım efendi sen bu fareyi biliyormusun... Bilmiyorsun bu fare varya ambarı yok etti küçücük cüssesi ile tüm peyniri dağın arkasına taşıdı yollarda o kadar kedi vardı hiç biri birşey yapmadı.. şimdik senin hisseler çok kıymetli kıymetsiz dersem haksızlık etmiş olurum ancak 5-10 yıl sonra kıymetlenecek değer mi sıcak paranın 5-10 yıl sonrasına verilmesi... Bence değmez... Bu adamın beyanları var akıllı bir avukat çıkarsa bu beyanları ile bu fareyi zehirliye biliriz ölmez ölmesinede bayıltırız en azından elinizi çabuk tutun ... Beyanlar bende para sizde ne yapacaksak yapalım artık... Bırakın bu grur işlerini ara beni barışalım ... Yapalım toplantıyı yoksa 10 yıl bekliyeceksin... Kim öle kim kala ... Hayırlı geceler.. Sabah iş var

Sayfa 202/466 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •