Sayfa 206/467 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306 ... SonSon
Arama sonucu : 3731 madde; 1,641 - 1,648 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

Alıntı Originally Posted by mesud Yazıyı Oku
    nasıl oluyor da "hırsız" diyorsun, murat doğan?

Lg-d855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    oldumu ...
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

ünal Guest
     Alıntı Originally Posted by mesud Yazıyı Oku
    Nasıl oluyor da "hırsız" diyorsun, Murat Doğan?

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Murat senden ve Mujdat dan özür dilesin. Evliya Müjdat demesi gerekirdi. YeTeDe

3. Açıklasın.

Son düzenleme : mesud; 08-01-2018 saat: 22:20.

ünal Guest
    Nokta nokta koymak çok ayıp. Şimdi ben de kızdım.

ünal Guest
    Sen onu engelle. Buna trip at. Ötekine çamur at. Milletten vukuatlı nüfus kaydı işte. Herkesi engelle. Seni engelleyen ayıp etsin. Tamam Mujdat evliya. Sende ya padişah evladı yada peygamber evladı. O yüzden küçük de olsa yaşın sana el pençe duracağız. Demi Muro? YeTeDe

6.  Alıntı Originally Posted by mesud Yazıyı Oku
    Açıklasın nerde gördüyse hırsızlığını... Biz de bilelim...

hırsızlığını aciklasin mi? allahim yarabbim yaa. kardesim bu adam sirketin degerini 2 milyar gösterimedimi? sonra 200 milyon kari gosterip sonrada aaa yokmus demedimi? agzima kotu seyler geliyor ama neyse. anlasilan senin canin yanmamis bu isten. ytd.

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. MKU davaya müdahil değildi diye hatırlıyorum Murat Doğan ve RDinçer müdahil olmuştu. Yıllardır hisselerimizle nasıl bekliyorsak bundan sonrada bekleriz yapacak bir şey yok. Bilgisi ve beklentisi olan birşeyler için çabalar olmayan da bekler ben SPK tarafından başvuruma gelen cevap üzerine ; gelen yazıda açıkça Müjdat Uslunun yanıltıcı beyan verdiği yazılmış ve kanıtlanmış olduğundan bunu kanıt olarak sunacağım ve suç duyurusunda bulunacağım sizde isterseniz suç duyurusunda bulunmak ücretsiz kimse birşey kaybetmeyecek

… CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI’NA
    MÜŞTEKİ :
    SANIK :
    SUÇ TARİHİ:
    OLAYLAR :
    1. ……………………………..…………………………………………………………………… …………………… …………………………………………………………………………………………………..
    2………………………………………………………………………………………………….…………………………… ……………………………………………………………………….

3. Sanık eylemi suç teşkil ettiğinden gerekli kovuşturmanın yapılarak sanığın cezalandırılması için Savcılığınıza müracaat zorunluluğu doğmuştur.
    SONUÇ VE İSTEM : Sanık hakkında gerekli kovuşturmanın yapılarak cezalandırılması için kamu davası açılmasına karar verilmesini arz ve talep ederim.
    Saygılarımla.

DELİLLER :

Müşteki
    (Adı Soyadı)
    (İmza)

ünal Guest
    Mesud kod ad!!Müjdat sen misin yoksa? Adam kicimizda don koymadı. Simit çalan hırsız, katrilyon çalan beyefendi. Haklısın. Katrilyon olmadı daha. Olursa ben de beyefendi diyeceğim. Kod Mesud.

Sayfa 206/467 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •