Sayfa 207/466 İlkİlk ... 107157197205206207208209217257307 ... SonSon
Arama sonucu : 3723 madde; 1,649 - 1,656 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

ünal Guest
    Stok affı şirkete tanınan hak. Tutup şahsi hak gibi bana göre 300 ona göre 200 milyon parayı yuttu. Kırcı davasında o paraları yuttu. Karları yuttu. En son 40 milyonluk malı yuttu. 17 milyonluk malı yutmaya hazır. Hırsız basit bir tabir. Daha ağır tabiri sözlükte arıyorum. YeTeDe

Alıntı Originally Posted by ünal Yazıyı Oku
    Stok affı şirkete tanınan hak. Tutup şahsi hak gibi bana göre 300 ona göre 200 milyon parayı yuttu. Kırcı davasında o paraları yuttu. Karları yuttu. En son 40 milyonluk malı yuttu. 17 milyonluk malı yutmaya hazır. Hırsız basit bir tabir. Daha ağır tabiri sözlükte arıyorum. YeTeDe
    işte ben o .............. yere o kelimeyi arıyorum nuri bey.. sen yerleştir..
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

habu arada MESUD = MÜJDAT MIYMIŞ... VAY ANASINA ADAM KIÇIMIZA KADAR GELMİŞ ... KELİME ZORUNA GİTTİ ..
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

ünal Guest
     Alıntı Originally Posted by PİA Yazıyı Oku
    teşekkür ederim sayın ünal... Şimdik şunu merak ediyorum benim diyelimki 77.000 lotum var 110.000 tl maaliyetli spk bunun ne kadarının parasını bize Yatırımcı Koruma Fonundan ödemesi için ne yapmalı ? dilekçe yazsam Ödeyebilir mi... acaba

genyh temyiz ve genyh genel kurul guruplarından mesut kemal ulu yu yasakladın mı?

ünal Guest
    Syncelik abi de gelmiş. Abi sen ne diyorsun mevzuuya? Sen ömründe böyle batış, böyle iflas, iflas masasında iken üretim yapan tek şirket gördün mü?

6. Deepimpect, çabanızı kutluyorum. Arkadaşlar ellerinde kanıt olmadan yakıştırmalar yapıyorlar. Ama önemli olan kanıt elde etmek.
    Ben de başvurumu yaptım. Araştırma komisyonunda... Sonucunu bi görelim bakalım işin aslı neymiş... Ona göre biz de başımızın çaresine bakarız.
    Zarara uğradık diye iftira atmanın veya yakıştırma yapmanın alemi yok.
    Birçok arkadaş kar etseydiler Müjdat Uslu ya ağam, paşam çekerlerdi. Bu iş böyle...
    Biz de zarardayız ama kimseye hakaret etmiyoruz, iftira atmıyoruz. Aranacak hakkımız varsa arıyoruz.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

ünal Guest
    Mesud, ben işime gelse de hırsız gördüm mü hırsız derim. Hatır gutmem. Ben Mujdat a hırsız diyemem. Arıyorum dil kurumu sözlüğünde. Bulunca yazarım.

8. Abi gerekli başvuruları hemen yap o zaman. Delilleri bana da gönder ben de yapayım.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 207/466 İlkİlk ... 107157197205206207208209217257307 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •