Sayfa 211/466 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311 ... SonSon
Arama sonucu : 3723 madde; 1,681 - 1,688 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

Sayın Deniz ayın 20 sinde Toplantı yapacaktık ancak nasip olmadı... Ama sana sözüm var tutmazsam olmaz sözümü yemiş olurum ... 20/01/2018 tarihinde ben istanbulda o çayı senle boğaza karşı içeceğim...SÖZ kimseye randevu verme öğle yemeğini de yer akşam Ankara ya dönerim...

Saygılarımla ... Murat DOĞAN
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

2. Borsada süresi 1 yıl dolmasına 3 ay kaldı 26 nisan gibi 1 yılı dolmuş olacak eğer o güne kadar somut bir şey göndermez se patron müjdat bey spk ya iflas sürecinde fabrikanın çalıştığını gen yatırım holding in öz sermayesinin yenilen bilançolarında artıya döndürdüm demez ise bir daha borsaya girmesi imkansız hale geliyor şurda kaldı 3 ayı 90 günü var hamle yapacak mı görecez

ünal Guest
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Sana yukardakini 3 ay once yazdim.

Bu yukaridakileri sen hipotez olarak dusunuyorsun ama ben sana burda birebir bilgi verdim milyonlari olan birinin ne yapacagi hakkinda. Forumda birine gosterdim portfoyu kac ay once.

1. Bana kimse boyle bir hisseye milyon lirayi sokturamaz. 2013'teki Mujdat'a mahkemenin yurtdisina cikis yasagi koymasini duymam olayi bitirir benim acimdan. 50 bin liralik zar sallarim ama, o baska.

2. Bir sirketin, hem de gozalti pazarindaki bir sirketin patronu ile inatlasmak nasil bir kafasizliktir? Burda KAP'a 6 ay haber gonderilerek yapilan bu. Yoksa esinin dayinin ustune de alirsin, %5'in altinda tutarsin.

3. Boyle bir davranista bulunmus olsam ve 6 ay her iki gunde bir KAP'a haber gondererek insanlari manipule etsem , yukarda belirttigim gibi cikar butun masraflarini karsilayacagim derim. 30 bin lirayi sana veririm takip et diye, dava istedigim sekilde sonuclanirsa 100 bin lira da bonus verecegim derim.

Milyonunu sokmus birisi niye bunlari yapmamis arastir.

Bu hissedeki hersey ve herkes cok saibeli.
    Ben Mku ya birini buldum. Küçük küçük masrafları ödeyecek. Adam kardan bonus alacak. Adam bir vizyon çizdi. Birkaç yatırımcıdan kendi vizyonu gerçek olursa yaklaşık 1,5 milyon kazanacak idi. Bir iki paket Marlboro light içti. Kafa duman oldu. YeTeDe

ünal Guest
     Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    Sayın Deniz ayın 20 sinde Toplantı yapacaktık ancak nasip olmadı... Ama sana sözüm var tutmazsam olmaz sözümü yemiş olurum ... 20/01/2018 tarihinde ben istanbulda o çayı senle boğaza karşı içeceğim...SÖZ kimseye randevu verme öğle yemeğini de yer akşam Ankara ya dönerim...

Saygılarımla ... Murat DOĞAN
    Karşı kıyıda martılara simit atacağım. Toplantı genyh değil işim. Tesadüf o gün orada bir bayan arkadaş ile buluşacağız. Dünya küçük. Ama silah zoru ile bile gelmem sizin ortama..

5. son 24 saat yazılanları okudum.Resneli Niyazinin "geyiğinin"muhabbetine dönüşmüş,sohbetiniz.Gördüğüm kadarıyla Murat bey önemli ölçüde reyting kaybına uğramış.Planladığı "Büyük istanbul buluşması"akamete uğramış.Zaten komik bir atraksiyondu ve Murat bey doğru kararı vermiş,boğazda martılara simit atacakmış.
    Beni dinlemiyor Murat bey ,az konuşunuz yorum yapmayınız dedim ,sadece eline geçen belge bilgileri yayınla yeter,konuşunca,defekt lerin ortaya çıkıyor dedim.Ama devamlı yazıyor kardeşimiz,Muratım sen sadece yayınla bişeyler,bilgimiz artsın....itibarın artsın ........selamlar

ünal Guest
    Herkes yazsın mahulli. Yazma çizme diyerek bir şeyi kaçırıyorsun. Belge tamam. Eyvallah. Zaten belgeler, günlük duruma göre cımbızla seçilip servis ediliyor. Yazılanları iyi oku. Saçma yazılardaki ruh haline, alt beyindeki istek ve düşüncelere odaklan. O zaman kim kimin için kime ne demek istiyor çözersin. Borsada kapanan bir şirkette oluşan şu havayı daha iyi anlarsın. Burada oluşturulan pazarın ne pazarı olduğunu çözersin. Bence herkes yazsın. Yazsın ki, analitik bir düşünce fırtınası ile, 10 yanlışın içinden 1 doğruyu bulup çıkaralım. Selamlar.

7. hos gelmissin hüseyin abim. 🖐

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

ünal Guest
    Müco 250 milyon dolar borç planlamıştı 2016 ocak ayı için. Alsa dünyaya hükmedecekti Trump gibi. Alamadı battı.
    Attached Images Attached Images

Sayfa 211/466 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •