Sayfa 218/466 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318 ... SonSon
Arama sonucu : 3723 madde; 1,737 - 1,744 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

ünal Guest
    Araştırdım buldum. Bu Ferhat senede bir ara girmiş. Hatta ceza yemiş. Sonra sanırım senedi burgana geldikten gönderip satmış idi. Tahta kapalı. Sizin Matrix Gold da kafayi yedi. Mku yu gösteriyor mu bari. 11,86 olarak.

Alıntı Originally Posted by mesud Yazıyı Oku
    Burda kasdettiğini anlamadım. Künye mi sahte veya yanlış, demek istiyorsun? Murat Doğan bunu kullanarak 150bin lot mu satar yani... İma bu mu?

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    sayın mesud ne kadar gerekliyse veriyim 100.000 - 200.000 fark etmez mal çok bende ...
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

yanlız ne yapacaksın batmış hisseyi çok almanı tavsiye etmem sonra burası ağlama duvarına dönüyor... telefonum var ara yarın halledelim...

Alıntı Originally Posted by ünal Yazıyı Oku
    Araştırdım buldum. Bu Ferhat senede bir ara girmiş. Hatta ceza yemiş. Sonra sanırım senedi burgana geldikten gönderip satmış idi. Tahta kapalı. Sizin Matrix Gold da kafayi yedi. Mku yu gösteriyor mu bari. 11,86 olarak.
    Rerefans koysana bakalim. Burda Burgan'a giden 400 bin lot Bilmemne Castur isimli ceza yemis sahisa ait idi.

Mesut sen de 1 lot virmanlasana. Sanal ortakligimi Kabul etmiyorlar, cok zirliyorlar MKU seviciler.

İCRA MÜDÜRLÜĞÜNE;

Müflis Genpower Jeneratör San. ve Tic. A.Ş nin iflas dosyasından ...................... tarihinde Müflis Genpower Jeneratör San. ve Tic. A.Ş YE ait fabrikada keşif yapılmıştır... Yapılan keşif neticesinde Cefa....................... A.Ş VEKİLİ tarafından 25/12/2017 tarihli dilekçe ile iflas dosyasına beyanda bulunarak... dilekçe ekinde yer alan malların Cefa ya ait olduğu beyan edildiği öğrenilmiştir... Tarafımızca işbu dilekçede ki ve ekli listedeki malların incelenmesinde söz konusu malların İstihak iddia edilen malların mülkiyetinin cefa makine...... a.ş ait olduğu görülmüştür... Açıklanan sebeplerle cefa mak.............. A.Ş tarafından 25/12/2017 tarihli dilekçesi ve ek listedeki istihak iddiae edilen mallara ilişkin... olarak istihkak iddiası tarafımızca da kabul edilmektedir...

Müflis Genpower Jeneratör San. ve Tic. A.Ş
    vekili

avukat............................... MÜJDAT USLU VEKİLİ N..... D...

DAHA ÖNCE 20.000.000 TL LİK LİSTEYİ BİLDİRMİŞTİM...

TASFİYE HALEN DEVAM EDİYOR GÖRÜLDÜĞÜ KADAR .... GEÇMİŞ OLSUN BU GİDİŞLE YAPI KREDİ BANKASI YENİDEN MASAYA BAŞVURUR ÜRETİM VE FAALİT İZNİNİ İPTAL ETTİRİR GİBİ DURUYOR...
    Son düzenleme : Murat DOĞAN; 10-01-2018 saat: 01:31. Sebep: İMLZ

Mesud iki kelimede şu yazıya yorum yap sabahtan beri ferhat kafamı ağrıttı...

Bence bu dilekçe yi en iyi yorumluyacak kişi nuri bey sence ne yapmaya çalışıyorlar ... Avukat ne diyor ... Beni bir aydınlatırsan memnun kalırım..

Sayfa 218/466 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •