Sayfa 219/466 İlkİlk ... 119169209217218219220221229269319 ... SonSon
Arama sonucu : 3723 madde; 1,745 - 1,752 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

Herkes kacti. Sen de git yat artik. Cefa kendisinin degil miydi? Koparabildigini koparmaya calisiyor iste.

Bunlarin en iyi yorumlayacak, konuya en hakim olan sensing.

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    herkes kacti. Sen de git yat artik. Cefa kendisinin degil miydi? Koparabildigini koparmaya calisiyor iste.

Bunlarin en iyi yorumlayacak, konuya en hakim olan sensing.
    iyi geceler ..
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    İCRA MÜDÜRLÜĞÜNE;

Müflis Genpower Jeneratör San. ve Tic. A.Ş nin iflas dosyasından ...................... tarihinde Müflis Genpower Jeneratör San. ve Tic. A.Ş YE ait fabrikada keşif yapılmıştır... Yapılan keşif neticesinde Cefa....................... A.Ş VEKİLİ tarafından 25/12/2017 tarihli dilekçe ile iflas dosyasına beyanda bulunarak... dilekçe ekinde yer alan malların Cefa ya ait olduğu beyan edildiği öğrenilmiştir... Tarafımızca işbu dilekçede ki ve ekli listedeki malların incelenmesinde söz konusu malların İstihak iddia edilen malların mülkiyetinin cefa makine...... a.ş ait olduğu görülmüştür... Açıklanan sebeplerle cefa mak.............. A.Ş tarafından 25/12/2017 tarihli dilekçesi ve ek listedeki istihak iddiae edilen mallara ilişkin... olarak istihkak iddiası tarafımızca da kabul edilmektedir...

Müflis Genpower Jeneratör San. ve Tic. A.Ş
    vekili

avukat............................... MÜJDAT USLU VEKİLİ N..... D...

DAHA ÖNCE 20.000.000 TL LİK LİSTEYİ BİLDİRMİŞTİM...

TASFİYE HALEN DEVAM EDİYOR GÖRÜLDÜĞÜ KADAR .... GEÇMİŞ OLSUN BU GİDİŞLE YAPI KREDİ BANKASI YENİDEN MASAYA BAŞVURUR ÜRETİM VE FAALİT İZNİNİ İPTAL ETTİRİR GİBİ DURUYOR...
    PAtron kurnaz bankalara diyor ki bir kuruş alamazsınız benden diyor o yüzden eliniz mahkum diyor iflas davasını geri çekmeye tüm malları patron başka paravan şirketlere yapmış görünüyor iflas etmesi kesinleştiği an alacaklı bankaların tahsilat yapması imkansız görünüyor bu durumda müjdat patron her şeyi düşünmüş

ünal Guest
    Malları alan da yok götüren de. Cefanın hak iddia ettiği mallar; sac, alternatör, motor, kontrol paneli, kablo, civata, somun.. Alınan siparişleri ol deyince olduracak değil fabrika. Sayımı yapılıp iflas masasına kaydedilen hammaddelerin kullanılması da mümkün değil. Masadan çıkartarak üretime kullanılmış olacak bu mallar. Zaten kullanılıyor da. Hatta yeni mallar da yolda. Sırf Müjdat zora düşsün diye sacların civataların stokta tutulup, hadi neyle üretiyorsan üret demek de doğru değil. Sonuçta üretimden gelen para açılan hesaba yatacak. YeTeDe

ünal Guest
    MKU seviciden kastınız ben isem, MKU yu seviyorum. Arkadaşım, dostumdur. Bu senet sayesinde tanıştım. Son 20 senede tanıştığıma memnun olduğum nadir insanlardandır. İnsandır, adamdır. Kendisinin Yunus misali yumuşak tavrını kullanmak isteyenler olmuştur. Kullanamayınca hali ile kendisine ateş de püskürürler. Herkes kendi rızkını kazanır. Adam kazandığını her isteyenle bölüşmek zorunda da değil.

6.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    sayın mesud ne kadar gerekliyse veriyim 100.000 - 200.000 fark etmez mal çok bende ...
    Meteliğe kurşun atıyorum...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. 666,
    Emin misin, 1 lot için hesabını kalabalıklaştırdığına değmez. Sonra lotun kadar konuş derler.
    Bence şimdilik hissesi olmayan olarak, dışardan gördüğün gibi yaz, eleştir. Tercih senin...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

ünal Guest
    EY MÜJDAT USLU;
    Ne zaman uslanacaksın? Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, cari açığa katkısı oldu diye Cenk Tosun'a teşekkür etti. Zarrap'a bu devlet ödül verdi döviz getirdi diye. Hala ona 5 kuruş nasıl eksik öderim? Filan bankaya borcu beleş nasıl sildiririm gibi şeytani düşüneceğine; Çık devlet babanın idarecilerine. Ben tövbe ettim. Beni en sıkı şekilde denetleyin. Yıllık 1 Milyar dolarlık ihracat kapasitesi olan fabrikam, 120 milyon dolar borç ile yok oluyor. Elimi tutun. Her yıl 1 milyar dolar ihracata katkım olsun de. Rahmani düşün, devlete, millete, kendine, çalışanlarına ve ortaklarına faydan olsun. Bu tamamen tavsiyedir.

Sayfa 219/466 İlkİlk ... 119169209217218219220221229269319 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •