Sayfa 287/466 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337387 ... SonSon
Arama sonucu : 3723 madde; 2,289 - 2,296 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Balmu Yazıyı Oku
    Zannetmiyorum. Gnpwr hol. İçin de bekledik sonuç hüsran oldu. Bu adam kote olmaya niyetli falan değil . Bı şekilde işlerini yürütüyor sanırım. Ky umrunda falan değil. Belki de ky den haberi de olmaya bilir !!!
    Tabi doğru söylüyorsun hisseleri 30TL ye kadar cıkartıp verdi küçük yatırımcının eline şimdi umurunda olmaz tabiki..

2.  Alıntı Originally Posted by apsuvahamza Yazıyı Oku
    Tabi doğru söylüyorsun hisseleri 30TL ye kadar cıkartıp verdi küçük yatırımcının eline şimdi umurunda olmaz tabiki..
    Bunun hesabını bir şekilde verirler be hocam. sıkıntı bı tarafta maalesef hesap soracak kimse yok ama öbür taraf ta vardır muhakkak. Hata gene de bizim . Böyle saçma sapan şirketleri bulup yatırım yapıyoruz. Hirsizin mali alınır mı hiç. Aldık işte. Hayrını da göremedik

3. 1 yılını doldurduğu için bir haber düşer kutlama yaparlar patron müjdat bir tane suriyeli bulamadığı için halay çeker hepsi borsa başkanı da çeker halayı

4. Şu an Arnavutluk Tiran dayım ve dolaşırken Genpower reklamı olan bir mağaza gördüm, tahmin edebileceğiniz gibi kapısı kilitli ve uzun zamandır hiç açılmamış gibi bir izlenim verdi. Hey gidi günler hey dedim, şu Müjdat bir yudum suya muhtaç gider inşallah...

5.  Alıntı Originally Posted by Guf Yazıyı Oku
    Şu an Arnavutluk Tiran dayım ve dolaşırken Genpower reklamı olan bir mağaza gördüm, tahmin edebileceğiniz gibi kapısı kilitli ve uzun zamandır hiç açılmamış gibi bir izlenim verdi. Hey gidi günler hey dedim, şu Müjdat bir yudum suya muhtaç gider inşallah...
    Yurt dışında olan genpower devam ediyor Malezya da var orada ilk 500 sanayi şirketi içinde Aynı goldaş gibi oldu Goldaş da İngiltere de devam ediyor sadece Türkiye şubeleri batmış oldu o kadar yani olan Küçük yatırımcı ya oldu gerisi hikaye

6. Salı günü fabrikada son durum nedir diye bakmak için uğradım, işçiler tıkır tıkır çalışıyordu. Müjdat beyin mercedesde kapının önündeydi. Tahtanın kapanışının yarın yıldönümü. İnşallah yakın zamanda yatırımcıya bilgi verme lütfunda bulunurlar. Olmadı artık isteyen herkes Müjdat bey ile birebir görüşmenin yolunu bulacaktır.
    ytd

7. Elimde iş yatırım üzerinde 1200 gnpwr 9700 genyh var . acil para ihtiyacimdan dolayı bu hafta satacagim . fiyat verenlerle görüsebiliriz

8. Hisse alan var mı hala?

Sayfa 287/466 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337387 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •