Sayfa 333/466 İlkİlk ... 233283323331332333334335343383433 ... SonSon
Arama sonucu : 3723 madde; 2,657 - 2,664 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1. SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.[/QUOTE]

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by hasanbey Yazıyı Oku
    SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.[/QUOTE]Hasanbey in göndermiş olduğu bağlantı adresine bakınca adamlar fabrikadan boy boy jeneratör resimlerini daha dün gece yüklemişler. Not olarak ta sevkiyatlar hazır diye parantez açmış. Mutlu oldum. Ülkenin şu kriz durumunda böyle ihracatların olması sevindirici. Aynı adımları borsada mağdur ettiği yatırımcılar içinde bekliyoruz.

3. Ortaklıklar kurması yeni bayilikler açması jeneratör yapımına son gaz devam etmesi. Yakın zamanda Hem de 6 aylık süre içinde. Bunlar güzel şeyler. Ah be müjdat bey daha çok para kazanmanı fabrikanı en üst seviyede calışmanı senden daha çok ister olduk. İnsanları ne hale soktunuz. Tek isteğimiz borsa kotunda mağdur ettiğin yatırımcının hakkını vermen . belki manevi olarak zor ama . ama sizlerden olumlu hiç bir adım gelmiyor. Gelsin gelmeli. Aldığınız alacağınız ahlarla istese 100 tane böyle fabrikanız olsun gün gelir başınıza yıkılır.

4. Keser döner sap döner bir gün gelir hesap döner....
    Femen ya’mel miśkâle żerratin ḣayran yerah(u)
    Femen ya’mel miśkâle żerratin şerran yerah(u)
    Allah külli şeyin kadir....

5. Tektir Tektir Tektir den anlamayanin hakkı kotektir bence hukuku tuketelim önce

6.  Alıntı Originally Posted by Balmu Yazıyı Oku
    Arkadaşlar hak hukuktan kanun kitaptan anlayan birileri bu durumu yorumlayabilir mi. Mağdurlar olarak toplu şikayet dilekçesi göndersek bir sonuca ulaşabilir miyiz. Bizler birşeyler yapmadıkça beyfendinin umrunda olmayacak.
    Denemekte fayda var

7.  Alıntı Originally Posted by Üstad99 Yazıyı Oku
    Denemekte fayda var
    MURAT DOĞAN

[email protected]

Geceleri yatamıyorum nasıl rahatlarım, Uykumda jeneratörler kovalıyor ne yapabilirim, GENYH sonu ne olur, Hissemi nasıl satarım, Nasıl GENYH hissesi alırım, Genpower Mahkemeleri ne oldu, Bamda neler yaşandı, Genpowerın Yargıtay boyutu ne aşamada, bundan sonra bu duruma düşmemek için ne yapmalıyım, Belge istiyorum nasıl alırım konuları ile ilgili Yatırım desteği ve Piskolojik destek almak isteyen yatırımcılar mailime not bıraka bilirler... Saygılarımla AMOR

Murat bey yazmış her türlü danışmanlık hizmeti verilir diye bence kendilerine danışın MURAT BEY GENPOWER JENERATÖR 'ün A dan .... Z ye her şeyine vakıf diye düşünüyorum. Dava konusunda da sizlere yardımcı olabilir.

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

ünal Guest
    Ne filim döndürüyorsunuz yine lan siz? He... Aylarca kimin hissesi var diye adam aradınız yolmak için. Gele gele 25 kişi. Yok işte. Daha fazlası yok. Şimdi birden bire metin.caner, hasanbey, üstad zart zurt. Yandım anam diyorlar. Oradan biri de diyor ki, size Murat bey yardımcı olur ancak. Hacivat karagöz gibisiniz. Ama biz biliriz ki, Hacivat-Karagöz oyununda diğer tüm figürleri de dahil tek kişi oynatır, tek kişi seslendirir. Bunu da izleyen 3 yaşındaki çocuklar bile bilir. Siz şimdi bizi mi kekleyeceksiniz. 3 Yaşındaki çocuğun bildiğini bize mi yutturacaksınız. De gedin işinize. Mezar soyguncusu nebbaşlar...

Sayfa 333/466 İlkİlk ... 233283323331332333334335343383433 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •