Sayfa 347/466 İlkİlk ... 247297337345346347348349357397447 ... SonSon
Arama sonucu : 3723 madde; 2,769 - 2,776 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ünal Yazıyı Oku
    Minik bir özet geçeyim.
    Memsa iflas etmedi. İflas masasına konu olmadı. Sadece mali tabloları gönderemediği için kottan atıldı. Tabloyu düzenleyince de kota geri döndü. Memsa son 1 yılda borsa dışı halka açık şirket bildirimlerinde lider. Sık sık yatırımcısını bilgilendirdi.
    Genyh a gelince; Bağlı ortağımız genpower jeneratör firması mali sıkıntıya girdi. Patron alacaklılardan kaçmak için iflas erteleme istedi. Kanunen 2 yıl alacaklıdan kaçabilecek idi. Dava açar açmaz tedbirli iflas erteleme verildi. Peki 1.5 yılda ne yaptı. iflas erteleme alacağım diye evrak peşinde koştu. Borcu sermayenin yarısından fazlasına çıkartmalıydı ki iflas erteleme alabilsin. Baktı olmadı sermayeden fazla borç açıkladı. Eeee dedi hakim. Senin 450 milyon borcun var ve senede 20 milyon kazanıyorsan, bu borcu 20 senede ödeyemezsin. İflas et daha iyi amq dedi. İflas verdi. Bu sefer patron; valla ben üçkağıtçının önde gideniyim. Yalan beyanda bulundum. Borçlarım 200 milyon civarında. Alacak ve varlıklar 500 milyon civarında. Benim 310 milyon özkaynağım var iflası iptal edin filan dedi. Şimdi yalancının mumu hala sönmediyse, hadi len etme bakalım diyecekler. Alacaklılar ümüğüne çökecek. Yok ettin iflas, senin yalanlarına doyduk derlerse, her şey satılacak. Villalar, arsalar, fabrika, eski fabrika, hatta sincan civarında benim ikametim dediği ama işçilerin lojman olarak kullandığı mekan da dahil satılacak. Memsa kıyaslaması yapmayın. Siz şeytanı ekber ile ortaksınız.
    Keşke kota dönse alacakar bankalar ise borçlar varlık sirket lerine devir oluyor onlarda ana paranın yüzde onu gibi rakamlara devir alıyor borçluyla çok ucuza ve taksitle yapılandırma yapıyorlar Müjdat yine kârlı çıkar şeytani ekber işini bilir..!!!

ünal Guest
     Alıntı Originally Posted by Üstad99 Yazıyı Oku
    Keşke kota dönse alacakar bankalar ise borçlar varlık sirket lerine devir oluyor onlarda ana paranın yüzde onu gibi rakamlara devir alıyor borçluyla çok ucuza ve taksitle yapılandırma yapıyorlar Müjdat yine kârlı çıkar şeytani ekber işini bilir..!!!
    Sen benim tahmin ettiğim adamsın. Benimle muhabbetin olmuş senin. İki yüzlü insanlara verip veriştirir toplum. Sende 99 yüz var. Maşallah. Müjdatla tost mu yidin yoksa seeeennnn

3.  Alıntı Originally Posted by ünal Yazıyı Oku
    Sen benim tahmin ettiğim adamsın. Benimle muhabbetin olmuş senin. İki yüzlü insanlara verip veriştirir toplum. Sende 99 yüz var. Maşallah. Müjdatla tost mu yidin yoksa seeeennnn
    Yanildin dostum benim sayfayi takip edindiğim bilgilere dayanarak konuşuyorum onu yaptığı hareketlerle karakterini çözmüş biriyim çok aç gözlü deveyi hamuduyla yutmak isterken boğazına takılan tiplerden sadece bir tanesi Müjdat in tostunu yemedim o kadar alcaklardan değilim bu kadar ky hakkini yiyenin Postu nu yerim!!

1 senelik takas.
    2018 senesinde alan satanlar.
    borsa dışında.

ünal Guest
     Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku

1 senelik takas.
    2018 senesinde alan satanlar.
    borsa dışında.
    Eeeee.. Şimdi Murat Doğan bizi keriz yerine mi koydu. 100 bin lot ondan aldım ona verdim. 300 bin lot şurdan topladım buna verdim derken bizi kandırdı mı? Borsa dışı takaslar yanlış mı yoksa? Murat Halktan İşe, İşten Gediğe fır döndüm diyordu. Allah Allaaah. Sene başı sene sonu durumlar ise aralardakiler görünmüyor mu? Bir misina da burdan salayım bakayım. Ne çıkacak.

Onun aldiklari burda. 270K Garanti'den Teb'e gitmis. Geri kalani toplamis iste piyasadan herkesten 50 bin liraya.

Sayfa 347/466 İlkİlk ... 247297337345346347348349357397447 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •