Special Days Image
Sayfa 358/466 İlkİlk ... 258308348356357358359360368408458 ... SonSon
Arama sonucu : 3723 madde; 2,857 - 2,864 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1. Daha nerde işlem yaptığını bilmiyorsun. Herşeyin yolu var. Laga luga yapıyorsunuz anca. Yok Levent patronmuş %51 i onunmuş bilmem ne. adama SPK dava açılmasını zararın tahsil edilmesini istedi buna binaen dava açıldı sadece adamdan yaPrak aldılar Demek istediğim şey burası Türkiye ölüm dışında herşeyin çaresi var.
    Son düzenleme : ademfil; 17-01-2019 saat: 17:52.

2. Ünal bey gnpwr hol. İsmini duyunca cin çarpmış gibi oluyorsunuz. Kabul etsenizde etmesenizde oda müjdatın . içi boş yada dolu. Gnpwr hol. Hissesi alanları da kaba tabirle salak yerine koymanızın hiç bir anlamı yok. Gemiler ayrı olsa da kaptan tek. Ben iki hissenin de sahibiyim. İkisinden de giren girdi. Ama sizin bu alaycı ve hınclı yaklasımınıza hiç anlam vetrmiyorum. Haaa size ne benim tavrimdan dersin. Oda sizin kendi şeklinizdir ona da yapacak bir şey yok.

ünal Guest
     Alıntı Originally Posted by Balmu Yazıyı Oku
    Ünal bey gnpwr hol. İsmini duyunca cin çarpmış gibi oluyorsunuz. Kabul etsenizde etmesenizde oda müjdatın . içi boş yada dolu. Gnpwr hol. Hissesi alanları da kaba tabirle salak yerine koymanızın hiç bir anlamı yok. Gemiler ayrı olsa da kaptan tek. Ben iki hissenin de sahibiyim. İkisinden de giren girdi. Ama sizin bu alaycı ve hınclı yaklasımınıza hiç anlam vetrmiyorum. Haaa size ne benim tavrimdan dersin. Oda sizin kendi şeklinizdir ona da yapacak bir şey yok.
    Bak kardeşim; Ankarada ayağının değmediği yer yok diye, tüm Ankaralılar gelip burada yazı mı yazsın. Müjdat bizim sokaktan da geçti valla. Biz de mağduruz mu desin. Genpower holdingin sayfasında niye yazmazsınız. Burada genyh ile ilgili bilgi belge beklentisi olanlar yazsın. Tavır mavır meşrep filan geçti. Herkes gergin burada. Bir kere o sayfaya girmişliğim yok 2 senedir. Girmem de. O sayfaya o isim benzerliği holdinginin ne olduğunu gelip anlatıyormuyum ben. Gelip buraya patronumuz aynı filan teranesi ile millet aptal saptal şeyler yazıyor. Adam genpower jeneratörün resimleri ile filan, bizim fabrika çalışıyor mu diyor hala. Lan aptal. Kağıt kapanalı 1 seneyi geçti. İnsan bir okur bakar. 1 TL lik 1 Kuruşluk ilintin var mı? Hala aynı geri zekalılıkla gelip, bizim kocamız aynı babanın tarlasında benim de payım var diyen aşifte karı gibi tavırlar benim cinlerimi tepeme çıkarıyor. Gidin genpower holding sayfasında ne yazıyorsanız yazın. Yeter be....

4.  Alıntı Originally Posted by ünal Yazıyı Oku
    Bak kardeşim; Ankarada ayağının değmediği yer yok diye, tüm Ankaralılar gelip burada yazı mı yazsın. Müjdat bizim sokaktan da geçti valla. Biz de mağduruz mu desin. Genpower holdingin sayfasında niye yazmazsınız. Burada genyh ile ilgili bilgi belge beklentisi olanlar yazsın. Tavır mavır meşrep filan geçti. Herkes gergin burada. Bir kere o sayfaya girmişliğim yok 2 senedir. Girmem de. O sayfaya o isim benzerliği holdinginin ne olduğunu gelip anlatıyormuyum ben. Gelip buraya patronumuz aynı filan teranesi ile millet aptal saptal şeyler yazıyor. Adam genpower jeneratörün resimleri ile filan, bizim fabrika çalışıyor mu diyor hala. Lan aptal. Kağıt kapanalı 1 seneyi geçti. İnsan bir okur bakar. 1 TL lik 1 Kuruşluk ilintin var mı? Hala aynı geri zekalılıkla gelip, bizim kocamız aynı babanın tarlasında benim de payım var diyen aşifte karı gibi tavırlar benim cinlerimi tepeme çıkarıyor. Gidin genpower holding sayfasında ne yazıyorsanız yazın. Yeter be....
    Bak kardesim; gene aynı üslupla devam ediyorsun. Kimsenin kimseye aptal gerizekalı demeye hakkı yok. Genyh. Formunun sahibi sensinde haberimiz mi yok. İsteyen istediği yerde yazar. Tahammül edeceksin. Sevmiyorsan saygı göstereceksin. Bir tek canı burnunda olan sen değilsin. Hissenin patronu gibi davranma. İnsanların sence aptal gerizekalı hareketleri onlar için bir şeyler yapma düşüncesi olamaz mı. Sen herşeye vakıfmışsın . müjdat la onla bunla oturup kalkman da bu forumda ahkam kesmene insanları küçük görmene hak vermez.

5.  Alıntı Originally Posted by Balmu Yazıyı Oku
    Bak kardesim; gene aynı üslupla devam ediyorsun. Kimsenin kimseye aptal gerizekalı demeye hakkı yok. Genyh. Formunun sahibi sensinde haberimiz mi yok. İsteyen istediği yerde yazar. Tahammül edeceksin. Sevmiyorsan saygı göstereceksin. Bir tek canı burnunda olan sen değilsin. Hissenin patronu gibi davranma. İnsanların sence aptal gerizekalı hareketleri onlar için bir şeyler yapma düşüncesi olamaz mı. Sen herşeye vakıfmışsın . müjdat la onla bunla oturup kalkman da bu forumda ahkam kesmene insanları küçük görmene hak vermez.
    kardeşim boş Boşuna uğraşma bu adam da terbiye diye bir şey yok bu adam annelere dil uzatabiliyor bu adam Facebook sayfası bilen adamlara kapattırdı bu hakaretlerden dolayı bu adam ruh hastası şimdi Müjdat Uslu borsa
    dönüş kararı alsa bu adam ona bire itiraz eder o adama da hakaret eder zaten bugüne kadar hiç bir faydası olmadı Hep hakaret ediyor

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by ünal Yazıyı Oku
    Afedersiniz. Ben gece uyumadım. Meteye laf yetiştiriyorum göya. Olur olmaz ileri geri yazıyor. Önce bedelli dedi, sonra bedelli olmaz dedi sandım. Bedelli olmaz diyen sizsiniz. Özür dilerim.
    Bedelli olur veya TAHSİSLİ olur fark etmez amaç şirketin düzlüğe çıkması 30 milyon lot hisseyi verin borca karşılık alacaklılara kısa vadeli borçları kapatın yolunuza ana pazar da devam edin hem hisse değerini bulsun hem küçük yatırımcılar zararlarını çıkarsınlar hem ekonomi ye fayda katsın yazık değil mi dünya nın en büyük jenaratör fabrikasının batması

7.  Alıntı Originally Posted by hasanbey Yazıyı Oku
    kardeşim boş Boşuna uğraşma bu adam da terbiye diye bir şey yok bu adam annelere dil uzatabiliyor bu adam Facebook sayfası bilen adamlara kapattırdı bu hakaretlerden dolayı bu adam ruh hastası şimdi Müjdat Uslu borsa
    dönüş kararı alsa bu adam ona bire itiraz eder o adama da hakaret eder zaten bugüne kadar hiç bir faydası olmadı Hep hakaret ediyor

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hele şükür bu adamı çözdünüz adam hayati ruhıyesi bozulmuş çokmu kayıplarda birde her işi yokuş a süren negatif olumsuz insanlar olurya o tip onu kâle almayın yolunuza devam etmeye çalışın.

Yarim milyarlar, 50 milyonlar, Havalimani Arsalari, Altin madenleri.. hepsi havalarda ucusmus!

Biraz dusunun.. Bu kadar parasi olan; ya da boyle paralari ceviren adam insanlara borsada 20 milyon lira gecirebilmek icin bu kadar dumen cevirir mi? Ya da cevirmekle mi ugrasir?

Bir yerde arsasi varsa icinden porsuk cikar muhtemelen!

https://www.youtube.com/watch?v=XObmRf3VhcE

[Marka Yatirim Holding Versiyonu!]

Bu tarlaya bir şinik, kekere mekere ekmişler,
    bu tarlaya da bir şinik kekere mekere ekmişler.

Bu tarlaya ekilen bir şinik kekere mekereye boz ala boz başlı pis porsuk dadanmış,
    bu tarlaya ekilen bir şinik kekere mekereye de boz ala boz başlı pis porsuk dadanmış.

O tarlaya ekilen bir şinik kekere mekereye dadanan boz ala boz başlı pis porsuk,... diğer tarlaya ekilen bir şinik kekere mekereye dadanan boz ala boz başlı pis porsuk'a demiş ki, "Sen ne zamandan beri etajerleri etajerciye odemeyen boz ala boz başlı pis porsuksun?"

o da ona cevaben!

Sen ne zamandan beri ev sahibine 7 ay kirayi odemeyip, otoparkciya otopark parasi takip, oglun yasinda koca alan boz ala boz başlı pis porsuk san, bende o zamandan beri bu tarlaya ekilen bir şinik kekere mekereye dadanan, etajerleri etajerciye odemeyip yatirimcilari 40 milyon lira dolandiran boz ala boz başlı pis porsuğum demiş.
    Tarla denince aklima geldi orasinin pislikleri. 1 sene kariyla ...k gectim, herkesi kacirdim forumdan, adam geldi bana "Mal Pazarliyorsun" dedi isine comak soktum diye.

Sayfa 358/466 İlkİlk ... 258308348356357358359360368408458 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •