Sayfa 275/467 İlkİlk ... 175225265273274275276277285325375 ... SonSon
Arama sonucu : 3731 madde; 2,193 - 2,200 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

ünal Guest
    O halde dava dilekçesinde TTK ya aykırı olarak oy hakkı var, kanuna aykırı olan ana sözleşmenin ilgili maddesi iptal edilsin diye dilekçe yazan geri zekalıya bunun hesabı sorulur. Ha Mine de bu dengesiz geçmişi karanlık kişi hakkında bilgi sahibi olacak. Adresi işi gücü gelmiş geçmişi karanlık adamla az da Mine uğraşsın!!

2.  Alıntı Originally Posted by ünal Yazıyı Oku
    O halde dava dilekçesinde TTK ya aykırı olarak oy hakkı var, kanuna aykırı olan ana sözleşmenin ilgili maddesi iptal edilsin diye dilekçe yazan geri zekalıya bunun hesabı sorulur. Ha Mine de bu dengesiz geçmişi karanlık kişi hakkında bilgi sahibi olacak. Adresi işi gücü gelmiş geçmişi karanlık adamla az da Mine uğraşsın!!
    Mine Kardeşim, 3 kasım 2017 de bildirim yaptı ama karşıma çıkamıyo.......

hep aynı hikaye....açtık, açacağız, açmak üzereyiz.......

sizin işinizle uğraşmaktan, ona sıra gelmiyo bi türlü.......

Müjdat ıma yanaşamadın, git ona yanaş bari sen......

3. beni adliye imamı olarak suçluyodun.....

KOM; TEM, İST. EMNİYETİNE , ihbar edecektin......

O iş ne oldu bu arada....

cuma günü çağlayan adliyesinde, cuma namazı kıldırayım bari.....

4. borsada düzen değişti.....

ARTIK BENİM ZAMANIM BORSADA.......

yapan, yaptığıyla KALMAYACAK.......

sende dahil olmak üzere, küçük yatırımcıya kim zarar verdiyse, burnundan getireceğim......

bu forumda,millete yalan yanlış vaadler verip, millete 2016 da hisse kitleyip, kim o esnada, yüksek fiyattan satıp, sonrasında düşük fiyattan aldıysa, HESABINI VERECEK......

seni Mesut Abin kurtaramaz......

ünal Guest
     Alıntı Originally Posted by deniz4837 Yazıyı Oku
    borsada düzen değişti.....

ARTIK BENİM ZAMANIM BORSADA.......

yapan, yaptığıyla KALMAYACAK.......

sende dahil olmak üzere, küçük yatırımcıya kim zarar verdiyse, burnundan getireceğim......

bu forumda,millete yalan yanlış vaadler verip, millete 2016 da hisse kitleyip, kim o esnada, yüksek fiyattan satıp, sonrasında düşük fiyattan aldıysa, HESABINI VERECEK......

seni Mesut Abin kurtaramaz......
    Desene ortağın murat ile Konya'da kömür satan goldengate e hapis yolu göründü. Sana tam destek. Ha mesut abiye hiç yaslanmadim. Görüşmelere ben gelmedim ısrarla. Ona sor. Gelsem seni darp etmek ve başımı belaya sokmaktan korktum. Ha bir konu daha. Müjdat da seni kurtaramaz. Bak gör. Sahte Suriyeli mültecileri ayarlayan zaten yandı. Ama şunu bil. Hayatımda haram yemedim. Senin yediğin tek lokma helal var mı şüpheliyim. Ben senin ve Müjdat in ebedi peşindeyim. Bir de Allah var. Bunca insanın rızkını o riziklari senin oyuncak edişini dalga geçişini. Vallahi yanına bırakmaz. Şimdi yaz""Allah'ı da Ezerim" yaz. Bak sabrım taşıyor. Sen sert kaya görmeden yaşamışsın. Yazık sana....

6. Nuri Ünal benim çok değerli bir dostumdur ama çağrı yapma konusunda bana birşey söylemedi. Deniz bey lütfen benim demediğim şeyleri burada yazmayın ve başka konuşmalarda da geçirmeyin

7. Çıkarım anlamı nedir?
    Verilmiş bir ya da daha çok önermeden sonuç çıkarma edimi.

Çok öncüllü çıkarım -dolaylı çıkarım: Aralarında ortak bir orta terimin bulunmasıyla birbirine bağlanabilen iki ya da daha çok önermeden yapılan çıkarım......

birbirini tanıyan iki insan, bana aynı zamanlarda " 20 lot payı alan, çağrı yapmak zorunda kalacak" derse, bende şu sonucu ÇIKARIRIM.

Bunlardan birisi, diğerini, yanlış bilgisi ile yönlendirmeye çalışıyo....

her haltı bildiğini iddia eden ama herşeyi eline yüzüne bulaştıran bir kişi ise bunlardan birisi....o zamanda şu sonucu çıkarırım.....

diğerini etkilemeye çalışan şahıs bu kişidir.

8. kimse burda benim ADIMI GEÇİRMESİN.......

herhangi bir küçük yatırımcıdan 1 LİRA PARA ALDIĞIMI İDDİA EDEN, GETİRSİN O KİŞİNİN DEKONTUNU YAYINLASIN.....

YA DA O VATANDAŞ GELİP BURDA SÖYLESİN.....

Sayfa 275/467 İlkİlk ... 175225265273274275276277285325375 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •