Sayfa 351/467 İlkİlk ... 251301341349350351352353361401451 ... SonSon
Arama sonucu : 3731 madde; 2,801 - 2,808 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    yolun ankara düşerse beni telefon ile arar yanıma gelirsen belgeleri kendin incele ne kadar üretim yaptığını boş boş konuşuyorsun üretim raporları elimde iflas masasına sunulan aylık 2 jeneratör ancak müjdat uslu 2 inci fabrikasında üretim yapıyorsa onu bilemem onuda ben kontrol edecek halim yok devletin mercileri var gider bakar... Yasalara uygun üretim yapıyorsa onada kimse karışamaz ytd
    Zer-gen bayi ve fuarlara katılıyor sosyal medyada Facebook'ta Twitter'da Instagram'da Bol bol fotoğraf veriyor Bunların hepsi yalan mı Boş boş konuşan da sensin Sen müjdat tan kaç para alıyor milleti açıklarda millete müjdatın adamı olduğunu herkes bilsin

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    yolun ankara düşerse beni telefon ile arar yanıma gelirsen belgeleri kendin incele ne kadar üretim yaptığını boş boş konuşuyorsun üretim raporları elimde iflas masasına sunulan aylık 2 jeneratör ancak müjdat uslu 2 inci fabrikasında üretim yapıyorsa onu bilemem onuda ben kontrol edecek halim yok devletin mercileri var gider bakar... Yasalara uygun üretim yapıyorsa onada kimse karışamaz ytd
    O zaman sen gir sen ara bakayım o bayileri ne diyorlar sana Bir de burada müjdatı mağdur duruma düşürme şirketi şişirip şişirip abartarak satışlar gösterip Milliyet'in parasını çekmeye çalışan müjdat Mağdur olan bizdik o değildi

3.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    Çalmak kelimesi tdk göre : Başkasının malını gizlice almak, hırsızlık etmek, aşırmak geri zekalı biz kimsenin evine girip malını çalmadık gönül rızası ile spk mevzuatlarına göre devir işlemi yaptık seninde hissen varsa sanada devir edelim yada devir alalım bu kadar kıskançlık olmaz ki ! D))) Hasan Bey sabah sabah güldürdün yine beni boş adamsın ...ytd
    Müjdat adaletten bahsederken hisseleri geri çağırsın herkesin parasını versin sizi çok namuslu insanlarsınız ya Müjdat Uslu lan sen bu dünya Etme Bulma Dünyası Allah'ın Adaletine Kaçılmaz Allah size bugün hesap soracak inşallah

Alıntı Originally Posted by hasanbey Yazıyı Oku
    Zer-gen bayi ve fuarlara katılıyor sosyal medyada Facebook'ta Twitter'da Instagram'da Bol bol fotoğraf veriyor Bunların hepsi yalan mı Boş boş konuşan da sensin Sen müjdat tan kaç para alıyor milleti açıklarda millete müjdatın adamı olduğunu herkes bilsin

O resimler yalan olamaz çünkü stok malları alıcısı geldiği zaman satılır BAYİLER TARAFINDAN . Bilançolarda yalan değildi ne oldu kocaman bir yalan ve bir baktık ki tahta kapanmış... SPK bir yazı yazsana hasan bey Allah aşkına ben mağdurum bilançoları gördüm hisse aldım canım çok acıyor ne yapmam gerekli sana ne diyecekler bu üretimlerden de bahset ne diyecekler sana Hasan bey sana gelen resmi yazıyı görünce canın bir kere daha acıyacak ve bu ülkede yatırım yaptığın için bir kere daha üzüleceksin.. fazla kendini yorma yazı yazmayacağım Allah'a Emanet seni anlıyorum canın çok yanmış herkese saldırıyorsun kuduz köpek gibi ancak dikkat et ben kurdum çakallara pabuç bırakmam her şeyim delilli kanıtlı boş yazmam Ancak Müjdatın adamı olmayı gerçektende çok isterdim ondan öğreneceğim çok şey var ancak sadece tanışma fırsatımız oldu.. ytd
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    Ancak Müjdatın adamı olmayı gerçektende çok isterdim ondan öğreneceğim çok şey var
    Yeterince ogrenmissin zaten. Daha fazlasini ne yapacaksin? Tosun Murat'a mi cevireceksin ismini?

6.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    Elimde bir tane ıskur hissesi var 2016 yılından beri bekletiyorum... Deniz yeşilürdü bir telefon görüşmemizde bana bu hissenin geleceği parlak olabilir alabiliyorsan al demişti bende o 1 hissenin üzerine mali durumuma göre 2 tane daha almak için 2018 yılında 4 ay boyu geceleri alım yazdım alamadım ha buradaki kastım şu ben kuruşluk hisselerle uğraşmam bir hisse alırsam hedefi 12 den vururum ... Onun için kimsenin malını çalmamıza gerek yok elhamdülillah kazancımız helal onun için yaradan bize her zaman veriyor... Ytd

amor
    Kuruşluk hisselerle uğraşmayıp milletin zor bela kazanıp yatırdığı hisselere kuruş denmeyecek rakamları veren benim sanırım. insanların işi görülsün varsa umudunu kaybedenlere ufakta olsun yardımcı oluyorum diyebilirsin. Buda farklı ve etik olmayan bir kazanç türü. Aklıma nedense borsa da mağdur eden uslu gibi galip gibi çevik gibi insanlar geliyor. Veya meşhur spek denen şahsiyetler. Bunlardan ne farkın kalıyor. Madem sende mağdursun ozamn mağdurdan faydalanma. Mağduriyetini mahkeme yoluyla aramışsın eyvallah bizede faydası olacak belki .bundan dolayı teşekkür ederim. ancak genyh ten tut genpower hol. ordan transtürke. 0.02 KURUŞLARLA fiyatlar verdiğinde samimiyetini yitirirsin. Bide genpower jeneratör iflas masasına 2 jeneratör üretimi bildirmiş oda masrafları karşılamak için öyle mi. Bence araştırmalarını iyi yap. Madem ankara dasın bak bakalım günde kaç jeneratör üretiliyormuş hemde yan sanayiden değil bizzat genpower jeneratörün o devasa fabrikasında .

7. İflas eden şirket 2 tane değil 1 tane bile üretip satamaz yanlış bilgilendirme Murat insanları iflas ın anlamı şirketin kapanmasıdır şirket açık kalamaz o yüzden şu anda iflas durumu ortada yok işler değişmiş ama borsaya yansıması var mı yok borsa yönetim kurulu bu tip tahtaları ne yapar açar mı ileride bunu bilmek zor bunlara ayrı bir pazar açılması gerekiyor bence gözaltı pazarının bir altı pazar açılabilir orada isteyen istediği fiyata alıp satsın serbest marj olsun böyle bir çözüm üretilebilir

Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    iflas eden şirket 2 tane değil 1 tane bile üretip satamaz yanlış bilgilendirme murat insanları iflas ın anlamı şirketin kapanmasıdır şirket açık kalamaz o yüzden şu anda iflas durumu ortada yok işler değişmiş ama borsaya yansıması var mı yok borsa yönetim kurulu bu tip tahtaları ne yapar açar mı ileride bunu bilmek zor bunlara ayrı bir pazar açılması gerekiyor bence gözaltı pazarının bir altı pazar açılabilir orada isteyen istediği fiyata alıp satsın serbest marj olsun böyle bir çözüm üretilebilir
    adliyelerde iflas masalarına git sor orada sana bilgi veriller açıklama yapmak istemiyorum.. Iyi geceler
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

Sayfa 351/467 İlkİlk ... 251301341349350351352353361401451 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •