Sayfa 357/466 İlkİlk ... 257307347355356357358359367407457 ... SonSon
Arama sonucu : 3727 madde; 2,849 - 2,856 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1. boylr bir sey mumkun deil di zaten arkadaslar para yatirirken gercekten hic mi arastirmiyorsunuz. spk ya gore c ve d grubu bedelli yapamaz en iyi ihtimal tahsisli yapar. ytd.

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

ünal Guest
     Alıntı Originally Posted by manyax Yazıyı Oku
    boylr bir sey mumkun deil di zaten arkadaslar para yatirirken gercekten hic mi arastirmiyorsunuz. spk ya gore c ve d grubu bedelli yapamaz en iyi ihtimal tahsisli yapar. ytd.

Yanlış kişiye cevap...
    Son düzenleme : ünal; 17-01-2019 saat: 12:06.

3. unal bey karistirdiniz heralde ben hic boyle bir sey soylemedim ve yukardaki yazimi daha once defadan yazdim.

ünal Guest
     Alıntı Originally Posted by manyax Yazıyı Oku
    unal bey karistirdiniz heralde ben hic boyle bir sey soylemedim ve yukardaki yazimi daha once defadan yazdim.

Afedersiniz. Ben gece uyumadım. Meteye laf yetiştiriyorum göya. Olur olmaz ileri geri yazıyor. Önce bedelli dedi, sonra bedelli olmaz dedi sandım. Bedelli olmaz diyen sizsiniz. Özür dilerim.

5. estağfurullah

6. Şurada çıkmış nerede yaşadığından habersiz, herşeyi biliyormuş gibi konuşanlar var. Yok Genpower Jeneratör, Genyatırım’ın malıymış ordan alınamaz falan diye boş dayanaksız kelamlar. Çok uzağa gitmeyelim yine bu gruba yakın bir mesele yazayım size. Latek Dış Tic. İsimli firma latek lojistik bünyesine katılmıştı. 85 milyon bedel ile. Daha sonra latek dış tic. 25 milyon bedelle tekrar Levent Erdoğana geri satıldı ve şirket 60 milyon zarar yazdı bundan dolayı öz sermayesi negatif oldu. Kim ne yapabildi. Ne oldu alamadı mı Levent Erdoğan Latek Dış Tic. Ceza evine mi girdi. Milyonlarca lira ceza mı ödedi. Hepsi hayır. Unutmayın burası Türkiye. İmkansız diye birşey yok herşeyin kılıfı vardır. Saçma sapan yazıp durmayın alamaz edemez. Adamın malı istediğini alır istediğini verir kimseye de sormaz.

ünal Guest
     Alıntı Originally Posted by ademfil Yazıyı Oku
    Şurada çıkmış nerede yaşadığından habersiz, herşeyi biliyormuş gibi konuşanlar var. Yok Genpower Jeneratör, Genyatırım’ın malıymış ordan alınamaz falan diye boş dayanaksız kelamlar. Çok uzağa gitmeyelim yine bu gruba yakın bir mesele yazayım size. Latek Dış Tic. İsimli firma latek lojistik bünyesine katılmıştı. 85 milyon bedel ile. Daha sonra latek dış tic. 25 milyon bedelle tekrar Levent Erdoğana geri satıldı ve şirket 60 milyon zarar yazdı bundan dolayı öz sermayesi negatif oldu. Kim ne yapabildi. Ne oldu alamadı mı Levent Erdoğan Latek Dış Tic. Ceza evine mi girdi. Milyonlarca lira ceza mı ödedi. Hepsi hayır. Unutmayın burası Türkiye. İmkansız diye birşey yok herşeyin kılıfı vardır. Saçma sapan yazıp durmayın alamaz edemez. Adamın malı istediğini alır istediğini verir kimseye de sormaz.
    Soy ismini verene kurban.

ünal Guest
     Alıntı Originally Posted by ademfil Yazıyı Oku
    Şurada çıkmış nerede yaşadığından habersiz, herşeyi biliyormuş gibi konuşanlar var. Yok Genpower Jeneratör, Genyatırım’ın malıymış ordan alınamaz falan diye boş dayanaksız kelamlar. Çok uzağa gitmeyelim yine bu gruba yakın bir mesele yazayım size. Latek Dış Tic. İsimli firma latek lojistik bünyesine katılmıştı. 85 milyon bedel ile. Daha sonra latek dış tic. 25 milyon bedelle tekrar Levent Erdoğana geri satıldı ve şirket 60 milyon zarar yazdı bundan dolayı öz sermayesi negatif oldu. Kim ne yapabildi. Ne oldu alamadı mı Levent Erdoğan Latek Dış Tic. Ceza evine mi girdi. Milyonlarca lira ceza mı ödedi. Hepsi hayır. Unutmayın burası Türkiye. İmkansız diye birşey yok herşeyin kılıfı vardır. Saçma sapan yazıp durmayın alamaz edemez. Adamın malı istediğini alır istediğini verir kimseye de sormaz.
    Zeka küpü; O dediğin işlemler esnasında Erdoğanların %51 b tipi senedi vardı. Müjdat beyin bu şirkette 20 tl lik a grubu hissesi var. Oy hakları yönetim seçimi için geçerli. Değerli çok zeki fil; Sen okulda kooperatif kolunda filan olsan anlardın bu işlerden. Bir şirketin birinin malı sayılması için, %51 oy hakkı, yani hissesi olmak durumunda. Bak ozgyo ya. Patron azınlığa düşmemek için Galip hisse topladıkça bedelli çıkartıp sermaye artırıyor. Aynısını çeviklere kuyaş da yaptılar. Onu alır bunu satar patron. Eyvallah da. Patron olabilmek için çoğunluk hissen olması gerekiyor. Müjdatta bu hisse var mı? Bence var. Resmen var mı? Yok. Resmen ortaya hisse koyamadığı için genel kurul bile yapmıyor. Yasaları çiğniyor. Biraz ışık tutabildim mi sana karanlık dünya. Senin derdin genpower işe yaramaz holdingin hiç bir mal varlığı olmaması ve bu zeka ile o senedin sahibi olman. Kıskançlığa gerek yok. Biz Genyh sahibiyiz de başımız göğe mi eriyor. Hayır. Sakin ol. FİL

Sayfa 357/466 İlkİlk ... 257307347355356357358359367407457 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •