Sayfa 23/23 İlkİlk ... 13212223
Arama sonucu : 184 madde; 177 - 184 arası.

Konu: Viop altın/usdtry sistemli trade

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Düzce
    Gönderi
    2,749
    Bana bak Loo,

Önce basit bi superTrend indikatörü yapmayı öğren ondan sonra üstad geçin. Zannedersin adam Kosinski?
    Lan çok havalarda uçmayın, az mütevazi olun kendinizi acımasızca sorgulayın uşaklar, yaptığınız işler başarılı mı, para getiriyor mu vs vs
    Yasal Uyarı: Piyasa ile ilgili amatörce paylaşım yapıyorum. Paylaşımlarım, grafiklerim, ve resimlerim yatırım tavsiyesi değildir. Okuyun, beyin süzgecinizden geçirin sonra da aracı kurumunuzla temasa geçtikten sonra onlarla değerlendirip yatırım kararınızı verin. YTD.

dur bir tane GOLD yorumu parlatayım

altının yükselişi yükselişe benzemiyor...

birşeyin hesapları var orada, dolap çeviriyorlar kimin...

1260 dolar kırılırsa... 1120 bandına geri gelebilir

yatırım tavsiyesi deeldir

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Düzce
    Gönderi
    2,749
     Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    dur bir tane GOLD yorumu parlatayım

altının yükselişi yükselişe benzemiyor...

birşeyin hesapları var orada, dolap çeviriyorlar kimin...

1260 dolar kırılırsa... 1120 bandına geri gelebilir

yatırım tavsiyesi deeldir

Tşkr sn. çıtak
    Yasal Uyarı: Piyasa ile ilgili amatörce paylaşım yapıyorum. Paylaşımlarım, grafiklerim, ve resimlerim yatırım tavsiyesi değildir. Okuyun, beyin süzgecinizden geçirin sonra da aracı kurumunuzla temasa geçtikten sonra onlarla değerlendirip yatırım kararınızı verin. YTD.

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Düzce
    Gönderi
    2,749

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Düzce
    Gönderi
    2,749
    Bu konu başlığı çok çok önemlidir. Burayı okuyan için altın değerinde bilgiler verdim, kıymetini bilin.
    Türkiye'de hiç bir sosyal paylaşım sitesinde bulamayacağınız borsa için kıymetli bilgiler sayılacak teknik analiz, indikatör ve sistem çalışmaları paylaştım. Bunlardan bir tanesini, kendinize uygun geleni seçip yolunuza devam edin. Bol şans...

6. Tüm yazdıklarınızı okudum İsteyen beni arayabilir demişsiniz ama bir telefon numarası göremedim.Viop la ilgileniyorum ve reel işlem yapıyorum. Daha doğrusu yapmaya çalışıyorum.Biraz daha bilinçliyim.Ama hala çok yeni ve bilgisizim sizi aramak isterim yardımcı olursanız sevinirim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,209
     Alıntı Originally Posted by cengizz Yazıyı Oku
    İnvesting.com'u kullanmayı deneyin daha verimli çalışıyor indikatörleri.
    Platform bazı küçük fiyat hareketlerinde indinin yapısının bozulmasına neden olmuyor ayrıca indi hesaplaması
    bana göre daha sağlıklı. Tecrübe ettim zira.
    cengiz ağbey,

buralardamısın hala ?

bir kaç şey sorup,

fikrini almak istiyorum..

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by RePuLSe Yazıyı Oku
    cengiz ağbey,

buralardamısın hala ?

bir kaç şey sorup,

fikrini almak istiyorum..
    sorsana ne soracaksan
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Sayfa 23/23 İlkİlk ... 13212223

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •