Sayfa 378/777 İlkİlk ... 278328368376377378379380388428478 ... SonSon
Arama sonucu : 6213 madde; 3,017 - 3,024 arası.

Konu: $$$$$$$$$.........dolar.........$$$$$$$$$

1. YEMEDİ.!!!

“SPK :amacı ve kapsamı açıklanan, pay piyasalarını ve yatırımcıları desteklemeye yönelik 13.07.2018 tarihli ve 30/831 sayılı Kurul Kararı’nın kamuya açıklanmasının ardından oluşan spekülasyonlar ve yaratılan olumsuz algının; mezkur Kurul Kararı ile piyasaya sağlanması umulan faydaların ortaya çıkmasına mani olacağı değerlendirildiğinden, Kurul Karar Organı’nın 15.07.2018 tarihli toplantısında, söz konusu kararın kaldırılmasına karar verilmiştir.”

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Çaresizlikten kafayı yemiş durumdalar.

Birisi çekse de kurtarsa bu durumdan isterse suç olsun farketmeyecek onlar için...

"İnsider trading" tüm dünyada açık seçik bir borsa suçudur.

Bunun yaratacağı felaketi göremeyen birileri borsa yönetiyorlar bu ülkede.

"Yasal ve yasal olmayan"ı ayırdetmektir bir ülkede yöneticilerin birincil görevi.

Bu iki kavram birbirine karışıyor ya da dert edilmiyorsa, oraya hukuk devleti denilemez.

Hoş. Kimsenin de kürsüde höykürme dışında böyle bir derdi de yok zaten.

TMSF ve TCMB Cumhurbaşkanlığı ilgili kurumu oldu

Cumhurbaşkanlığı genelgesiyle bazı kurum ve kuruluşların ilgili oldukları bakanlıklar belirlendi. TMSF, Cumhurbaşkanlığı ile ilgilendirildi.
    Artık çok aktif kurumlarımız olacak..

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Faizi aşağıya doğru çekeceğiz. Faizi aşağıya doğru çektiğimizde enflasyon da düşecektir." dedi

07 Şubat 2018 Çarşamba, 08:21

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, faizler konusunda tepki gösterdiği bankalara mesaj vererek, ''Birileri hala görmezlikten geliyor. Geçenlerde bir banka karını açıklıyor, 6 küsur milyar TL. Biz bu faiz lobisine mi çalışacağız? Birinci derecede Merkez Bankası ve BDDK aktif rol almak zorunda. Siz aktif rol almadıktan sonra, öbürleri istediği gibi at oynatır. Kesinlikle faizde taviz vermeyeceğiz'' dedi.

Gund aklıma geldi..arasıra sorardım sana, borsacı çocuklar ne yapıyor diye..

Sende ortada pek çok sıkıntı olduğunda bile, çok sakinler, mutlu mesut borsaya devam ediyorlar derdin..ayıp olmazsa ben yine sorayım; borsacı çocuklar ne yapıyor şu sıralar..

5.  Alıntı Originally Posted by enki Yazıyı Oku
    Gund aklıma geldi..arasıra sorardım sana, borsacı çocuklar ne yapıyor diye..

Sende ortada pek çok sıkıntı olduğunda bile, çok sakinler, mutlu mesut borsaya devam ediyorlar derdin..ayıp olmazsa ben yine sorayım; borsacı çocuklar ne yapıyor şu sıralar..
    Borsacı çocuklar sıkıntılı abi..

Keyifler kaçık..

Ara sıra geriye dönmek iyi oluyor..

Sevimli trolümüz vardı..sonraları dönmüştü ama, abuk sabuk şeyler yazardı bu başlığa..aşağıdaki gibi;

Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Yalan soyledigini biliyorum ama anlatmaya devam et
    Dinlemesi hosuma gidiyor.
    Fed fln
    Bizde kaale alıp cevap verirdik, gerekliymiş gibi..

Alıntı Originally Posted by enki Yazıyı Oku
    Şimdi bir fıkra vardı..sağdan tazzik, soldan tazzik........neyse burada olmaz..

QT bir sıkılaştırma..

Faiz arttırma bir sıkılaştırma..

Piyasa faizlerinin yükselmesi bir sıkılaşma..

Dolarda yükselirse artı bir sıkılaştırma daha olmuş olur..

Ehhh böyle bir ortamda vicenteler yaşayabilir mi?

Yaşayamaz..

Oksijensiz kalırlar maazallah..
    Şimdi artık buralara uğramıyor/uğrayamıyor..

Bilmiyorum farkındamısınız, vincenteler oksijensiz kalmaya başladı..ölüyorlar..

7.  Alıntı Originally Posted by enki Yazıyı Oku
    Ara sıra geriye dönmek iyi oluyor..

Sevimli trolümüz vardı..sonraları dönmüştü ama, abuk sabuk şeyler yazardı bu başlığa..aşağıdaki gibi;

Bizde kaale alıp cevap verirdik, gerekliymiş gibi..

Şimdi artık buralara uğramıyor/uğrayamıyor..

Bilmiyorum farkındamısınız, vincenteler oksijensiz kalmaya başladı..ölüyorlar..
    Çok fenasın 🤓🤓🤓

8.  Alıntı Originally Posted by asgaridr Yazıyı Oku
    Herkes 7 tl leri 10 tl leri konuşadursun. Seviyeyi belirleyecek tüm unsurların göstergesi olan "fiyat"ı izlemeye devam.
    Bu arada ilginç yorumlar dışarıdan gelmeye devam ediyor.
     Alıntı Originally Posted by asgaridr Yazıyı Oku
    Günaydınlar.
    Gün başladığında yaptığı yeni yüksek rekor oldu. Artık senaryolar eşit oranlarda izleyip fala bakacağım.
    Dolares senaryoları halen nötr durumda.
    son tepeyi geçmesi durumunda yeni bir dalga başlatma ihtimali artacaktır. Magenta trendi aşağı kırarsa düzeltme senaryosu gündeme gelir...

Sayfa 378/777 İlkİlk ... 278328368376377378379380388428478 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •