Special Days Image
Sayfa 81/777 İlkİlk ... 3171798081828391131181581 ... SonSon
Arama sonucu : 6213 madde; 641 - 648 arası.

Konu: $$$$$$$$$.........dolar.........$$$$$$$$$

1. Troll de amma kastı haa aklınca beni TL ye ve BİST'e yönlendirecek,kafa almıyor sanırım, benim o çöplüklerde işim yok. ABD ve İsrail parası alırımda TL ye dönmem ben,işim olmaz.

2. Gercekten icler acisi durum tum enstrumanlar uzaya cıktı dolarcilara hesap odetiyorlar tum dunyada.
    Gozlerine far tutulmus gibi ayilamadilar.
    Hesap ode ode nereye kadar el insaf pala.
    Birazcik dolarcilari da sevindir
    Yeter olcekler

3. yahu şu trollü mutlu etmek için yarın 1$ bozacağım ve borsada en kumarbaz kağıttan 1 lot alacağım.

4. Yedik ictik afiyet olsun sofrayi kuran kaldirsin hesabi dolarcilar odesin mr. Pala

5.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Şu MB nın 3.70 dolar satarım zamazingosu ne zaman sona eriyor???
     Alıntı Originally Posted by rapsody Yazıyı Oku
    1 şubat

SM-G920F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
     Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Gercekten icler acisi durum tum enstrumanlar uzaya cıktı dolarcilara hesap odetiyorlar tum dunyada.
    Gozlerine far tutulmus gibi ayilamadilar.
    Hesap ode ode nereye kadar el insaf pala.
    Birazcik dolarcilari da sevindir
    Yeter olcekler
    Hatırlattığınız iyi oldu. Tamamen unutmuşum.

Uğur Gürses'in şöyle bir yazısı vardı: Kurda 3.70’i taban ilan eden Merkez Bankası hata yaptı.

Boş yere teknik analiz kastık herhalde!

Sayın Gürses şöyle devam etmişti: "Aynı hata, geçmişte şubat-mayıs arası dönem için 3.53’lük dolar kurunun ihracat ve döviz kazandırıcı hizmetler kesimin reeskont geri ödemelerinde kabul edilmesiyle yapılmıştı. Sonrasında, dolar kurunun 3.50’nin altına düşmesi istisnai durumlarda olmuştu."

Wyckoff tarzında yayı kurmak için, 3.70'in altına battı-çıktı yaparlarsa kaçırmamaya gayret edeyim bari! Aşağıdaki grafikte görülen spring (yay) hareketi gibi bir görüntü geldi birden aklıma...

http://stockcharts.com/school/doku.p...f_market_analy

6. Yukarıdan satıp aşağıdan yerine koyma içine short pozisyon veya açığa satış denir..

Peki döviz ödemesi olanlar döviz hedge pozisyonu için tuttuklarını dolarları 3.70 den GARANTİ alacaklarını biliyorlarsa

3.80 dolar sat 3.70 al..

MB firmalara GARANTİLİ açığa satış yaptırıyor..

Peki ben dolar la borç alsam anında bozuk TL faize geçsem , dolar 3.81 iken , , , , , nasılsa 31 ocak günü bu borcu göstererek MB dan 3.70 den dolarları yerine koyup borcumu kapasam..

MB forex işine bulaşmış olmuyor mu..

Nedir bunun adı ?

Kendi satmıyor piyasaya KAPI açıyor..

Benim bu kendimce oluşturduğum önermede MANTIK veya matematik hatası bulan varsa düzeltebilir..

Fikirlere açığız..

7.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Yukarıdan satıp aşağıdan yerine koyma içine short pozisyon veya açığa satış denir..

Peki döviz ödemesi olanlar döviz hedge pozisyonu için tuttuklarını dolarları 3.70 den GARANTİ alacaklarını biliyorlarsa

3.80 dolar sat 3.70 al..

MB firmalara GARANTİLİ açığa satış yaptırıyor..

Peki ben dolar la borç alsam anında bozuk TL faize geçsem , dolar 3.81 iken , , , , , nasılsa 31 ocak günü bu borcu göstererek MB dan 3.70 den dolarları yerine koyup borcumu kapasam..

MB forex işine bulaşmış olmuyor mu..

Nedir bunun adı ?

Kendi satmıyor piyasaya KAPI açıyor..

Benim bu kendimce oluşturduğum önermede MANTIK veya matematik hatası bulan varsa düzeltebilir..

Fikirlere açığız..
    bunun adı dolambaçlı yollardan döviz satışıdır,ben yapmadım miki yaptı hesabı. Gund hiç kafa yormaya gerek yok her geçen yıl rezev eritmeye devam ediyoruz.Bunun sonuda İFLAS tır. Ekonomiyi yoluna koymanın tek yolu var. MB ve devlet piyasayı serbest bırakacak. arz talebe göre döviz fiyatı değişecek. çok yüksek fiyatlarıda görebilir önemli değil. zayıflar batar güçlüler ayakta kalır,saçmasapan tüketim işleride anında biter. haa bankaların tüketici ve mortgage kredilerinide yasaklamak gerekiyor.Bundan sonra halkın kredi kullanması yasak olacak. isteyen gitsin tefeciden alsın bizi ilgilendirmez. Bunuda ancak teknokrat bir hükümet yapar,siyasetçinin boyunu aşar bu işler.

8. Cimbizla yoluyorlar gariban dolarin tuylerini yine globalde.
    Dxy 90 altina düştü
    Bu gariban dolar tepki fln da yapamicak

Sayfa 81/777 İlkİlk ... 3171798081828391131181581 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •