Sayfa 9/118 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon
Arama sonucu : 937 madde; 65 - 72 arası.

Konu: EGCYH Egeli & Co Yatırım Holding

Hisse 8 aydır 0.14-18 bant aralığı dışına çıkmamış. Yazıktır, günahdır, Allah ıslah etsin buna sebep verenleri.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

2.  Alıntı Originally Posted by ^^YİGİT BARAN^^ Yazıyı Oku
    Hisse 8 aydır 0.14-18 bant aralığı dışına çıkmamış. Yazıktır, günahdır, Allah ıslah etsin buna sebep verenleri.
    hırsızlık mı beceriksizlik mi

3.  Alıntı Originally Posted by ases Yazıyı Oku
    hırsızlık mı beceriksizlik mi
    Adamların niyetleri kötü.
    Aç gözlülerin eline milyonları verince
    Birde denetleme yok yaptirim yok hava civa hepsi olan bizler gibi yatirimciya oluyor ama yapacak bir sey yok

Genel kurul tarihi bile açıklayamadı beceriksizler daha ne diyem bilemedim.

İçi boşaltılan egcyh nasıl bu hale geldi ya lütfü develer nerde demezmi hiç ..

Tan egeli 2 yildir genel kurula bile vekaleten katiliyor.
    Mert insan olsa cikar her kesin karsisina ben bu isi beceremedim der
    Ama nerde vesaret lazım bakalım açıklama gelecekmi

Herkese sabır... Bende bile kalmadı artık parayı geçtim 20 yıllık bilgim gitti ...

Ama daha yıkılmadik haaaaa egeli burdayız ....

4. Mesgulum herşey o kadar net ki egcyh nin paralarıyla egcyo finanse edildi sonra o paralar egcyh nin kasasına büyük zarar olarak girdi kanunlar düzgün olsa bizim açacağımız dava ile tan gün yüzü göremez spk adam olsa İngiltere de ki firmayı sorar satılacakti ne oldu yine Balıkesir de ki kuyular yıllardır duruyor bir tek egc enerji çalışıyor tek ümidimiz o ayranları yok içmeye birde gündem ile ilgili onbesgunluk rapor yayınlıyorlar bakalım sermaye ilgili ne yapacaklar iflas mı yoksa ortak mı tabi tanin olduğu yere kimse gelmez ancak devretmesi lazım

5. Hayatta insanların başına bazen kötü şeyler gelir kimine terör kimine hastalık gibi bizim de başımıza tan belası geldi 2010 yılında yalan haberlerle ( 200 milyonluk yatırım yapacağım yok 1milyarlik şirket olacak ) bize hisseyi kakaladı o zamandan bu yana hiç mi iyi birşey olmaz bu nasil insan anlamak mümkün değil Allah belasını versin ne diyelim bistte bunlardan adisini bulmak mümkün değil

6.  Alıntı Originally Posted by ases Yazıyı Oku
    Hayatta insanların başına bazen kötü şeyler gelir kimine terör kimine hastalık gibi bizim de başımıza tan belası geldi 2010 yılında yalan haberlerle ( 200 milyonluk yatırım yapacağım yok 1milyarlik şirket olacak ) bize hisseyi kakaladı o zamandan bu yana hiç mi iyi birşey olmaz bu nasil insan anlamak mümkün değil Allah belasını versin ne diyelim bistte bunlardan adisini bulmak mümkün değil
    Yaptıkları yanlarına kalmaz inşallah
    Hayırlı cumalar
    Onurlu insan olmak parayla satin alınmaz niyetleri kötü bu insanların
    Herkese sabır

7. ne oldu buna nalları mı dikti bizim uyuz eşek ?

Sayfa 9/118 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •