Sayfa 86/118 İlkİlk ... 3676848586878896 ... SonSon
Arama sonucu : 937 madde; 681 - 688 arası.

Konu: EGCYH Egeli & Co Yatırım Holding

1. Ya her lafa da bodoslama uysun uymasın açıklama yapman birazda soru işaretleri doğuruyor değilmi kardeş
    Soralım o zaman bu kadar güvenilmeyen kağıt derinliği Yok vs vs sizin ilginiz ne olabilir bu kağıda ayrıca daha çok patrona ( hırsıza)her durumda laf etmeyip olan bitenin küçük yatırımcı suçu diye yaftalamak ne iş kardeş biz yıllardır burada tan efendi nin şak şakçı ları gördük güzelleme yapanlar dönüp 6 Yıldır kağıda baksınlar haberleri okusunlar şirket patronu nu tanısınlar birde kılını kıpırdatmayan yetkili leri düşünsün lafla olmuyor bu işler sizde isterseniz güzel kağıtlarda güzel para kazanın ha olmazmı zira nasihata karnımız tok

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    afyonkarahisar
    Gönderi
    791
     Alıntı Originally Posted by centur Yazıyı Oku
    Ya her lafa da bodoslama uysun uymasın açıklama yapman birazda soru işaretleri doğuruyor değilmi kardeş
    Soralım o zaman bu kadar güvenilmeyen kağıt derinliği Yok vs vs sizin ilginiz ne olabilir bu kağıda ayrıca daha çok patrona ( hırsıza)her durumda laf etmeyip olan bitenin küçük yatırımcı suçu diye yaftalamak ne iş kardeş biz yıllardır burada tan efendi nin şak şakçı ları gördük güzelleme yapanlar dönüp 6 Yıldır kağıda baksınlar haberleri okusunlar şirket patronu nu tanısınlar birde kılını kıpırdatmayan yetkili leri düşünsün lafla olmuyor bu işler sizde isterseniz güzel kağıtlarda güzel para kazanın ha olmazmı zira nasihata karnımız tok

grafiğine baktım , 0,200 maliyetle 5,000 lot yani 1000 tl lik alış yaptım hepsi bu
    toplam riskim 1000 lira
    d gurubu yakın izleme de olan bir hisse için alabileceğim risk , benim için bu kadardrı
    umarım herkes zararını çıkartır kara geçer ümidiyle

Yatırım kararları SPK'nın kurallarına göre verilmelidir. Bu konuda bir yetkim, bilgim ve deneyimim bulunmadığı için yazdıklarım, yatırım kararları verilirken kullanılmamalıdır

3. İşte tamda bu dostum 1000 tl ile risk alıp rahat konuşmak kolay birde bu forumda dolandırıcının eline düşmüş yüzlerce yatırımcı nın düşünceleri nedir ve yasal yaptırım olmalımı diye sorsak

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    afyonkarahisar
    Gönderi
    791
     Alıntı Originally Posted by centur Yazıyı Oku
    İşte tamda bu dostum 1000 tl ile risk alıp rahat konuşmak kolay birde bu forumda dolandırıcının eline düşmüş yüzlerce yatırımcı nın düşünceleri nedir ve yasal yaptırım olmalımı diye sorsak

ben sadece biz kucuk yatırımcıların bu piyasalarda yatırım yaparken dikkat etmemiz gereken kuralları hatırlatmak istedim
    bu kurallara uyarak bizler için tehdit oluşturabilecek her türlü kötü niyete karsı bir savunma refleksi geliştiririz
    canı gönülden isteğim şuki ,umarım zararlarınızı çıkartır kara geçer küçük yatırımcılar

sağlıcakla kalın

Yatırım kararları SPK'nın kurallarına göre verilmelidir. Bu konuda bir yetkim, bilgim ve deneyimim bulunmadığı için yazdıklarım, yatırım kararları verilirken kullanılmamalıdır

5. Sağolun tşk

Bmeks bile o kadar borcun içinde ve en azından arada hareketleniyor, sana ne demeli bilemiyorum.bende bu hisseden yok ama o kadar yatırımcının ahını aldınız, yılların birikimlerini hiç ettiniz, Allah'tan korkunuz da yok demekki, hala süründürüyorsunuz.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

7. Kap a haber düştü Fintur a verdiği teklifi geri çekmiş Yine ky kandırdı 22 den ky vermiş olabilirler

8. Hep aynı numara değilmi boyunun ölçüsünü bilmez masa sandalye şirket gözaltına gitmiş kuruş yok zarar ettirdiği şirketin kasası sanırsın altın dolu gitmiş gsm şirketini alacakmış kim inandı hiç kimse sonuç sürpriz mi hayır daha kimlerle iş kuruyor du katar lımı İngiliz mi Çinliler lemi sonuç fosss

Sayfa 86/118 İlkİlk ... 3676848586878896 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •