Sayfa 98/118 İlkİlk ... 488896979899100108 ... SonSon
Arama sonucu : 937 madde; 777 - 784 arası.

Konu: EGCYH Egeli & Co Yatırım Holding

Alıntı Originally Posted by centur Yazıyı Oku
    Baran bey cila haberleri hemen yazmakta geç kalmazdım 1 Yıldır kot ücretini ödemiyor bu kafayla mı şirket kazandıracak açıkça yatırımcı ya meydan okuyor paralar nereye gidiyor

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaşım, burada herkes bir şeyler paylaşıyor, kap haberi paylaşmak mı sorun oldu?
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

2. Ne olacak ky nin hali? Yazıklar olsun

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Ne oldu bu daha ödemedi mi kotta kalma ücretini

4. Kot ücretini ödedi mi bu...?haberi olan var mı

5.  Alıntı Originally Posted by Ayrıldagelolum Yazıyı Oku
    Kot ücretini ödedi mi bu...?haberi olan var mı
    Son ödeme tarihinden sonra 1 yıl daha vakti var bunlarda cesaret olmadığı için insanlara artık nerden baskı yapacaklarını şaşırdılar

Örnek 2016 temmuz seker bank dava acıyor bizimkiler iyi niyetli olduklarını göstermek icin egc enerjiyi ipotek koydurdu bu yuzden eglyo gozaltı pazarinda birlesme hikayesi bile fiyasko cikti neler neler daha

Sonuc bu dunyada yatacak yerleri yok bence

Bist 30 haricinde hisse alinmaz uzulerek soyluyorum 20 yillik borsaci olarak

Meşgulüm, egcey aslında iyi olabilecek bir şirket ama, gel gelelim patronu alavere dalavere peşinde. En azından ilk planda şu gozaltindan bir çikabilseydi. Borsadaki 3 şirketin durumu da ortada. Daha neyin peşindesiniz? Adam gibi yönetilse bu durumlara düşmezdi.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

7. Bu şirketten adam olmaz zırt bırt zarar açıklıyor genel giderler tanıtım gideri deyip iki milyon iki milyon götürdüler oda yetmedi ingilterede şirket aldı ne oldu yok ortada bu şirketin ne faliyeti var bilen varsa açıklasın bi faliyeti de yoktur tek faliyeti tanın çenesi midesi g.... ü ha bişey daha eğer bu şirketi batırırsa borsadaki diğer şirketlerinide batırır kimse bu alevericiye dalavericiye güvenmez bu şirketi ayağa kaldırması şart
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

8. Bu son mahkeme olur mu?
    Pozitif sonuçlanırsa yakın izleme pazarından çıkma dilekçesi verir mi syn egeli..
    Şk.fin.kir.ya tazminat davası açılır mı?
    Kağıt eski güzel günlerine döner mi?

Sayfa 98/118 İlkİlk ... 488896979899100108 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •