Sayfa 482/813 İlkİlk ... 382432472480481482483484492532582 ... SonSon
Arama sonucu : 6504 madde; 3,849 - 3,856 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. Airforce cevap vermedin.senin oyak 178.000 hisse almış. Aşağı inecek olsa almazdi.ne dersin.ytd

Bu hisse 74 geldikten sonra 85 bir günde cıktı 3 gün önce çok büyük lot piyasada yok dünkü işlem hacmi 1mılyon lot en büyük alan kişi 170000 lot al sat bile çok yok hisse benim görüşüm pazartesi yukarı acar

3. Skp madem sıkıntı vardı. 3 ay inceleme nedir arkadaş. 1 ay incele eksikler var de.. Gönder düzeltsin.. Adamlar 3 ay inceliyor.. Saçma sapan işler..

VIA_A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by kervancı Yazıyı Oku
    Skp madem sıkıntı vardı. 3 ay inceleme nedir arkadaş. 1 ay incele eksikler var de.. Gönder düzeltsin.. Adamlar 3 ay inceliyor.. Saçma sapan işler..

Vergi daireleri bile düzeldi, SPK aynı tas aynı hamam..

GM 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Pazartesi nolur diyen arkadaşlar.. Cuma günkü 1 milyon.. Yönü belirler. Risk alan durur.. Yok risk istemem diyen kaçtan olursa gitsin derdine düşer... Ama bu saatten sonra onay gelene kadar.. Hiçbir açıklama hisseyi. Hızlı hareketlendirmez.z. haber gelir alan 3-5 puan üstünden satma derdine düşer... Sonra yine aşağı.. Onay gelene kadar,, sıkıntı bitmez. Mine hanım sağolsun herkese cevabını veriyor... Keşke bu hisseyi adam etmeye çalışacağına.. Kendine daha az çetrefilli bir hisse seçip, onu adam etseydi çoktan..amacına ulaşırdı.. Ama dürüst insanmış ki.. Kimseyi mağdur etmeyeyim derdinde... Hisseden de vazgeçmiyor.insanları düşünüyor..

6.  Alıntı Originally Posted by UGUR2 Yazıyı Oku
    Airforce cevap vermedin.senin oyak 178.000 hisse almış. Aşağı inecek olsa almazdi.ne dersin.ytd
    Abi oyak 68 aldigini 57 ye basmisligida var tamamen ayak oyunlari yapan bi kurum bu tahta da çok güvenmiyorum kendilerine şahsen yani mesela garantiden 57 ye alış yazip oyaktan oraya da basabilir takas işine çok güvenmiyorum artık tahtayı kaldıran genel itibari ile oyakti alıma devam ederse kalkmaya devam edebilir takipteyim ;)

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Kaptakı MARKA ile ilgili haber ne anlama geliyor

8. Haber gayet açık.. Çalışmalar devam ediyor,,,,, ama 1 yılda mı sonuçlanır, 10 yılda mı sonuçlanır, belli olmaz diyor... Ömrünüz yeterse bekleyin..diyor..yetmezse tüm sifrelerinizi, hesaplarınızı çocuklarınıza verin onlar beklesin,,, onların da ömrü yetmezse torunlarınız nasiplenir belki diyor... Ama belli olmaz SPK ve BDDK insafa gelir, herşey farklı da olabilir diyor... Ben bunu anladım...

Sayfa 482/813 İlkİlk ... 382432472480481482483484492532582 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •