Sayfa 159/814 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209259659 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 1,265 - 1,272 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. ne kadar çok kişi bu dilekçeleri yollarsa elim o kadar güçlenir. Elini taşın altına koymayan sızlanmasın..

2. Yok mevzuattı biliyoduk şöyle yorumladık GK ya gerek yok falan geç bunları geçç. burnunuzdan gelecek fitil fitil. çakal karloslar sizi. bırakın saf ayaklarını. Yemezler yedirtirler. görelim bakalım el mi yaman bey mi yaman. tüm bağlantılarınızla kabak gibi ifşa olacaksınız

3. bunlar süreyi sonuna dibine kadar uzatma sderdine. tek dertleri baştan beri bu. bu uğurda spk dan bazı rüşvetçilerle iş tuttular. Bimer cimer şikayetleri o rüşvetçileri tırsıttı. Daha da tırsacaklar. Sonuçta bu çakallar da süründürme işinden vaz geçmek zorunda kalacak. İpe un sermeyin. ipi boğazınızda bulacaksınız. spk nın toyları özellikle size söylüyorum. okuduğunuzu biliyorum. herşey Reis e iletildi. fetocuların yanında yerinizi hazırlayın

4. faruk süren istediğin kadar yalakalık yap reise. senin de ipin çelkilecek. Millet ne mal olduğunu bilio sadece menfaat ilişkisi. ama menfaat ilişkisine fazla güvenme. uzan gibi uzatırlar adamı.

5. SPK dan gelen işlemden kaldırma yazısının ertesi günü ben de şikayet gönderdim. Kontrol ettim şikayetim SPK ya yönlendirilmiş.

Bugün yapılan gözaltıları ve yukarıdaki şikayetleri de görünce işin açığı tedirgin oldum. Benimle aynı tedirginliği paylaşanlar çoğunlukta olunca hacim arttı sanırım. Yalnız dediğiniz gibi 41 den bu kadar karşılama da insanı şüphelendirmiyor değil hani. Bu adamlar bu zamana kadar çoğu önemli detayı gizlemiş. Özellikle bu Sermaye artırımı meselesi airforce'un da dediği gibi ben de çok araştırdım ilgili mevzuatları okudum tespit edebildiğim kadarıyla GK toplanmadan sermaye artırımı yapmaları mümkün görünmüyor. Zira Şirket 2014 yılında kayıtlı sermaye sisteminden çıkmış bulunuyor ve yenileme için müracaat yok. Kayıtlı Sermaye Sisteminin esprisi ise şu. Şirketlere getirilen bir nevi kolaylık aslında. SPK ve GK dan onay alınarak bir sermaye tavanı belirleniyor ve 5 yıl süreyle geçerli oluyor. Ve bu süre zarfında GK toplamaya gerek kalmadan YK kararı ile sermaye artırımı yapılabiliyor. İşte şirket bu süreyi geçirdiği ve esas sözleşmesinde de bununla ilgli GK şartı yazdığı için şirkeri düzlüğe çıkarak olan sermaye artırımını GK dan onay almadan yapamıyor durumda.

Ayrıca SPK tarafından sermaye azaltımı ile ilgili yapılan 1.75 hesabı tam bir muamma. Neye göre 1.75. Halbuki şirket tüm hesabı kararı aldığı tarihten önceki (27.06.2016) kapanış fiyatını baz alarak yaptı. Yani 34 kuruş.
    Bu durumda Spk resmen fiyatı hesap yaptığınız 34 kuruşa çekin öyle gelin demiş oluyor. Ya da yeni fiyatlar üzerinden yeni hesap ki bu da ekstra para demek oluyor.

Bugün itibariyle sürekli değindiğimiz gibi tahtayı bozmadan ben de çıktım.

Burada yapılacak en önemli şey panik yapmamak ve yaşadığınız/edindiğiniz tecrübeleri bir süzgeçten geçirerek kimsenin etkisinde kalmadan kendi kararınızı kendiniz verecek şekilde hareket etmenizdir.

Kalan arkadaşlara bereketli kazançlar diliyorum.
    Şirketin atacağı adımlara göre tekrar aranıza dahil olmak temennisiyle Allah'a emanet olun dostlar...

6. Bu arada TrnskZede seninle epey tartışmalarımız oldu ama senin yerinde olmak da istemezdim gerçekten.
    Geldin burası çöktü. Çıktın Ansa uçtu. Haberin vardır herhalde Anapazar'a çıkma başvurusunda bulunmuş patroniçe. 1-2 tavan çeker mi dersin.

Ne demişler kaçan balık büyük olurmuş. Nasip!

7. Merak etme ansa nin cikisina daha var. Hacme bak toy. Hala kuyruk acini cikarma derdindesin. Kagittan sessiz cikin demistin dun bugun davul zurnayla ciktigini beyan ediosun. Sen de airforce da. Burdaki saflar hala karakterinizi anlamadiysa haktir onlara

8. Sen boyle cig bi adamsin iste. Seni adam sanan saflar da ancak senin kadar adamdir

Sayfa 159/814 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209259659 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •