Sayfa 559/814 İlkİlk ... 59459509549557558559560561569609659 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 4,465 - 4,472 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1.  Alıntı Originally Posted by airforce1 Yazıyı Oku
    Abi tahsisli dediğin olay zaten bedelli sermaye artırımına girer ama halkın rüçhan hakkı kısıtlanır o yuzden adi tahsisli olur yani bedelli sermaye artırımınin alt kümesidir.

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    günaydın neler oluyor azaltım eş zamanlı artırım mı var nerede ne zaman açıklandı kap takip ediyoruz böyle bir haber yok daha beyefendi ve hanımenfendi toplanamadı ki ykk kararı çıksın nereden çıktı bu haber aslı varmı aır

2. 1 nisan şakası mı yapacaklar yarın

3.  Alıntı Originally Posted by tarkan Yazıyı Oku
    günaydın neler oluyor azaltım eş zamanlı artırım mı var nerede ne zaman açıklandı kap takip ediyoruz böyle bir haber yok daha beyefendi ve hanımenfendi toplanamadı ki ykk kararı çıksın nereden çıktı bu haber aslı varmı aır
    kapta da bisey yok sallamışlar heralde

4.  Alıntı Originally Posted by airforce1 Yazıyı Oku
    kapta da bisey yok sallamışlar heralde

arkadaş nasıl bir psikoloji düşman heryerden saldırıyor sizi kağıt yok onun yerine şeker var

5.  Alıntı Originally Posted by tarkan Yazıyı Oku
    arkadaş nasıl bir psikoloji düşman heryerden saldırıyor sizi kağıt yok onun yerine şeker var
    yanlış anlama olmasın buraya yapıştıran ortaklarıma demiyorum o siteye yazanı kastediyoum

6. Alima devam ediyorum anasini satayim.inşallah bugun 55 kuruş haftaya 65 kuruş nisan sonunda 1 tl. Üzeri fiyatlari görecek diye kendimi motive ediyorum.ama sanki bu sefer iyi birseyler olacak gibi hissediyorum...

7.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    Alima devam ediyorum anasini satayim.inşallah bugun 55 kuruş haftaya 65 kuruş nisan sonunda 1 tl. Üzeri fiyatlari görecek diye kendimi motive ediyorum.ama sanki bu sefer iyi birseyler olacak gibi hissediyorum...
    Bu haftayi tutturdun muglali..
    Haftaya 65kr
    Nisan sonunuda tutturman dilegiyle

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. 18:05 te 0,55 ten 18.000 adet ben aldım, ondan 0,55 kapadı. Buldukça tırtıklıyacam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 559/814 İlkİlk ... 59459509549557558559560561569609659 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •