Sayfa 591/814 İlkİlk ... 91491541581589590591592593601641691 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 4,721 - 4,728 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1.  Alıntı Originally Posted by Msu2641 Yazıyı Oku
    1 haftada bile unutuldu hadi hayırlısı bakalım
    aldılar milletin gazını .. sakinleştirme kısmı ve ümid verme kısmı tamamlandı ..

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Yapabileceğimiz mantıklı ,bildiğiniz bişey varsa ben varım.

3. Ben de somut adımı hemen görmek istiyorum, Mine Tozlunun verdiği sözlerinin arkasında olmadığını ilk günden bu yana gördük... Oysa ki ona güvenip son kuruşumuzla şirketimize ortak olmak için paramızı koyduk... Eğer birşeyler yapacaksa hemen yapsın yoksa transtürkü bu hale düşürdüğü için üzülerek söylüyorum biz toplanıp hep beraber avukat tutup hakkımızı mahkemelerde arayalım varımı yoğumu da bu yolda harcarım

4.  Alıntı Originally Posted by crazybiri Yazıyı Oku
    Ben de somut adımı hemen görmek istiyorum, Mine Tozlunun verdiği sözlerinin arkasında olmadığını ilk günden bu yana gördük... Oysa ki ona güvenip son kuruşumuzla şirketimize ortak olmak için paramızı koyduk... Eğer birşeyler yapacaksa hemen yapsın yoksa transtürkü bu hale düşürdüğü için üzülerek söylüyorum biz toplanıp hep beraber avukat tutup hakkımızı mahkemelerde arayalım varımı yoğumu da bu yolda harcarım
    Haksızlığa karşı çıkıp hakkını aramayan hem hakkını hem şerefini kaybeder. (Hz. Ali)

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by crazybiri Yazıyı Oku
    Ben de somut adımı hemen görmek istiyorum, Mine Tozlunun verdiği sözlerinin arkasında olmadığını ilk günden bu yana gördük... Oysa ki ona güvenip son kuruşumuzla şirketimize ortak olmak için paramızı koyduk... Eğer birşeyler yapacaksa hemen yapsın yoksa transtürkü bu hale düşürdüğü için üzülerek söylüyorum biz toplanıp hep beraber avukat tutup hakkımızı mahkemelerde arayalım varımı yoğumu da bu yolda harcarım
    Gerek yok hocam hırsızlık maliyetini çıkarmadı daha eninde sonunda gelecektir. Kurtarmak için değilse bile soymak için gelecektir. Sabır en iyi ilaçtır. Zamana bırak burayı takip etme. Ben kottan atıldığına seviniyorum şahsen. Bu piyasada fiyatı 45 e kadar basarlardi. Elimizden bütün hisseleri alırlardı. Böyle iyi gelirse muhteşem. Gelmezse zaten umudu kestik. Mısır satmaya başlariz artık sağlığa dikkat edelim

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Daha ne gelecek muhteşem acaba

7.  Alıntı Originally Posted by halefselef Yazıyı Oku
    Gerek yok hocam hırsızlık maliyetini çıkarmadı daha eninde sonunda gelecektir. Kurtarmak için değilse bile soymak için gelecektir. Sabır en iyi ilaçtır. Zamana bırak burayı takip etme. Ben kottan atıldığına seviniyorum şahsen. Bu piyasada fiyatı 45 e kadar basarlardi. Elimizden bütün hisseleri alırlardı. Böyle iyi gelirse muhteşem. Gelmezse zaten umudu kestik. Mısır satmaya başlariz artık sağlığa dikkat edelim

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben biraz daha farkli açıdan bakıyorum gerekli operasyon yapılmış olabilir .. olayı tek şirket olarak düşünmeyelim ortada sonuçta 2 şirket var .. eski şirket yeni şirkete haber verir oturur anlaşırlar çok basit .. sornra 0.70 .090 arasinda 12milyon lottan fazla işlem oldu .. ne oldu ne bitti bilemeyiz .. ortada iyi niyet varsa tahsilli olur yoksa geçmiş olsun

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bu olaylardan sonra tahsisli yapabilirmi yapmaya kalksalar kabul ederler mi

Sayfa 591/814 İlkİlk ... 91491541581589590591592593601641691 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •