Sayfa 617/814 İlkİlk ... 117517567607615616617618619627667717 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 4,929 - 4,936 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. Bu kadar para varken biz neden küçük bir mebla ile kot dışıyız?

2. O miktarı açıklamak illa alım yapma garantisi deildir bence haber pompalamış göstermelik de olsa alır biraz yukarı atar kağıdı sonra orada bi bakmışsın bedelli açıklamış belli mi olur
     Alıntı Originally Posted by ysnacar Yazıyı Oku
    Bu kadar para varken biz neden küçük bir mebla ile kot dışıyız?
    ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by airforce1 Yazıyı Oku
    O miktarı açıklamak illa alım yapma garantisi deildir bence haber pompalamış göstermelik de olsa alır biraz yukarı atar kağıdı sonra orada bi bakmışsın bedelli açıklamış belli mi olur

Bize de haber gelse ben şimdiden bunaldım.Eylüle daha çok var ve olup olmayacağıda belli değilken.

4. Şirketimiz Yönetim Kurulu Başkanı Mine Tozlu'dan gelen 02/05/2018 tarihli açıklama aşağıya çıkarılmıştır;

"MARKA YATIRIM HOLDİNG A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı olarak, Şirketimizin pay piyasasındaki olası olağandışı gelişmelerin etkilerinin asgariye indirilmesi ve Şirketimiz pay piyasasında sağlıklı fiyat oluşumuna uygun bir ortamın sağlanmasına katkıda bulunulması ve böylece tüm Şirketimiz pay sahibi yatırımcılarımızın menfaatlerinin korunması amacıyla, 03.05.2018-31.07.2018 tarihleri arasında Şirketimiz paylarını borsadan alacağımı, alıma konu edilebilecek azami fon tutarının ise 31.500.000,-TL olduğunu ve buna göre Şirketimiz pay piyasasında yapılacak alım işlemlerinin 3 aylık sürede tamamlanacağını bildirir, konunun Kamuyu Aydınlatma Platformu aracılığı ile Şirketimizin tüm yatırımcılarına duyurulması için gereğini rica ederim."

Yatırımcılarımızın ve tüm kamuoyunun bilgilerine sunarız.

Saygılarımızla,

5. yaşa başkan bu kadar para var biz niye kapandık başkanım anlaşılır değil lütfen geçerli bir açıklama yapın yüreğimize su serpin durumumuz hiç iyi değil

6.  Alıntı Originally Posted by airforce1 Yazıyı Oku
    O miktarı açıklamak illa alım yapma garantisi deildir bence haber pompalamış göstermelik de olsa alır biraz yukarı atar kağıdı sonra orada bi bakmışsın bedelli açıklamış belli mi olur

iki ay içinde yaapacağım almı diyor aır dostum

7. Azami diyor ağa 100.000 de alabilir 1m da 1 lot da transturkde 15 temmuz sonrası alaçam demişti hatirlarsan tamamen pompa bence
     Alıntı Originally Posted by tarkan Yazıyı Oku
    iki ay içinde yaapacağım almı diyor aır dostum

8. pompa pompa nedir bu başımıza gelen

Sayfa 617/814 İlkİlk ... 117517567607615616617618619627667717 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz