Sayfa 636/814 İlkİlk ... 136536586626634635636637638646686736 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 5,081 - 5,088 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. Tekrar kota dönmemiz için yeterli olurmu aceba insallah ramazan mübarek günde duamız kabul olur

2. Tekrar kota dönen şirket şu ana kadar olmadı buda bir gerçek o yüzden çokta umut etmeyin derim Kottan atılmak kolaydı iflas ve borsa yönetim kurulunun keyfi kararı ile atılırsın sonra geri dönmek imkansız

Çünkü Geri dönmek için Borsaya kote olma parasını ödemesi gerekecek bu da az bir rakam değil bildiğim kadarı ile yada Yeni bir halka arz yapması gerekir buda imkansız o yüzden geri dönmesi Rüya

Anca ortakların Rüchan haklarını kısıtlayarak sermaye artırımı yapım borsaya halka arz yolu ile girebilir bunun dışında imkansız

Şimdi bunu nasıl yapacak spk izin verir mi bu sermaye artışına

3.  Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    Tekrar kota dönen şirket şu ana kadar olmadı buda bir gerçek o yüzden çokta umut etmeyin derim Kottan atılmak kolaydı iflas ve borsa yönetim kurulunun keyfi kararı ile atılırsın sonra geri dönmek imkansız

Çünkü Geri dönmek için Borsaya kote olma parasını ödemesi gerekecek bu da az bir rakam değil bildiğim kadarı ile yada Yeni bir halka arz yapması gerekir buda imkansız o yüzden geri dönmesi Rüya

Anca ortakların Rüchan haklarını kısıtlayarak sermaye artırımı yapım borsaya halka arz yolu ile girebilir bunun dışında imkansız

Bilader kot ücreti çerez parası
    'Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer''

4.  Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    Tekrar kota dönen şirket şu ana kadar olmadı buda bir gerçek o yüzden çokta umut etmeyin derim Kottan atılmak kolaydı iflas ve borsa yönetim kurulunun keyfi kararı ile atılırsın sonra geri dönmek imkansız

Siz bu kadar emin konuşunca tekrar baktım kotasyon yönetmeliğine. hem kote olma parası diye bir şey yok hem de yeniden halka arz diye bir şey yok. Madde 28:Kottan çıkarılan payların tekrar Borsa kotuna alınması ile ilgili hususlar çok açık. kottan atılma nedenleri ortadan kalkmalı ve bu süre içinde başka yeni kottan atılma nedeni de oluşmamalı.

Geri döner dönmez orası artık patronlara kaldı.

5. Bu kadar bekledik biraz daha temmuz ağustos ayını bekleriz olursa olur olmasada kaderimizle baş başa kalırız

6. yönetim kurulu başkanından çıt yok inşallah hayırlı işlerle uğraşıyordur.bu ural vardı diğer ortak ondanda ses yok bıraktılar bizi bu halde

7. Yok mu bir hayırlı haber

8. Ramazanda olmassa hayırlı haber, hiç olacağını sanmıyorum, yazacak çok şey var da, bu borsada Allah inancı olanların bir mevkide olduğunu sanmıyorum, Acun da dahil hepsi ya ataist ya da Yunan ........

Sayfa 636/814 İlkİlk ... 136536586626634635636637638646686736 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •