Sayfa 641/814 İlkİlk ... 141541591631639640641642643651691741 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 5,121 - 5,128 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. http://mersintravel.com.tr/Iletisim.aspx

25 MAYIS DA ALDIĞIMIZ ŞİRKET ORTAKLAR inceleyebilirsiniz bu yetmez başkanım yeni şirket öz sermayesi artıda yada cash sermaye artırımı (tahsisli) bekliyoruz sizden

2. Mine hanım merakla bekliyoruz genel kurulda verdiğiniz sözleri tutmanızı ...şunun şurasında birşey kalmadı öyle değilmmi ..

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Şirketle görüşen oldumu arkadaşlar. Ben bugün iki kere aradım remzi beye ulaşamadım telefon bıraktım arıyacağını döylediler yok aramadı. En azından ne aşamadıyız bir soralım

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Markadaki trajik durum TRNSK yi diritmek için mi nede olsa markada kazandığını kazandı yeni heyecanlar lazım hem oradakileri bıktıracak hem yeni bir oyuncakla yeni heyecanlara imza atacak
    Olamaz mı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by Selofan Yazıyı Oku
    Markadaki trajik durum TRNSK yi diritmek için mi nede olsa markada kazandığını kazandı yeni heyecanlar lazım hem oradakileri bıktıracak hem yeni bir oyuncakla yeni heyecanlara imza atacak
    Olamaz mı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ortakların süreçle ilgili çalışıldıgını söylediler. Bir sonuç çıkarmı umarım çıkar umut etmekten başkada çatemiz yok

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by tarkan Yazıyı Oku
    http://mersintravel.com.tr/Iletisim.aspx

25 MAYIS DA ALDIĞIMIZ ŞİRKET ORTAKLAR inceleyebilirsiniz bu yetmez başkanım yeni şirket öz sermayesi artıda yada cash sermaye artırımı (tahsisli) bekliyoruz sizden
    12/06/2018 TARİHİ İLR YUKARIDAKİ ŞİRKET satılmış faaliyetsiz kalmış durumdayız allah yardımcımız olsun

7. Tarkan bilginin kaynağı bedir

8.  Alıntı Originally Posted by Zeybek17 Yazıyı Oku
    Tarkan bilginin kaynağı bedir
    ticaret sicil gazetesi kardeş

Sayfa 641/814 İlkİlk ... 141541591631639640641642643651691741 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz