Sayfa 662/814 İlkİlk ... 162562612652660661662663664672712762 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 5,289 - 5,296 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. Mine hn dan çok ümitlenmiştik malesef

2.  Alıntı Originally Posted by tarkan Yazıyı Oku
    Mine hn dan çok ümitlenmiştik malesef
    bugün üzülenler yarın çok sevinebilir hayat böyledir
    serbest marjla açıldığını hayal et mesela
    sen değil miydin evrene pozitif enerji gönder diyen
    ben gönderiyorum

geri gelen olmamış
    diyorlar

ben de nasrettin hoca misali ya gelirse diyorum..

3. Takas atabilen var mı

4. O koca koca lotları olan insanlar nasıl dayanıyor

5. Ah arkadaşlar bende varım kanadı kırık kuş gibi bekliyorum bir umutla bekliyoruz

6. Artık bu şirketn geri dönmesinden ziyade daha çok merak ettiğim. bir grup kurmuşlardı. Mesela orada tam olarak ne yapıyorlar. anımsadığım kadarıyla 2 ay gibi bir süre geçti. Katılan arkadaşlar varsa bu whatsup grubunda bir gelişme olmuşmudur acaba bilgilendirebilirlermi?
    birde mesela şirket sermayesinin yüzde 25 i gibi bir rakama ulaşabilmişlermidir? neden soruyorum. aslında bireysel pek bişi yapılamaz gibi ama dörtte biri daha güçlü olur.
    bunu tabi dava için söylemiyorum. oradan bir sonuç almak mümkün değil. daha başka aksiyonlar alınabilir demek istedim.

7.  Alıntı Originally Posted by Trademr Yazıyı Oku
    Artık bu şirketn geri dönmesinden ziyade daha çok merak ettiğim. bir grup kurmuşlardı. Mesela orada tam olarak ne yapıyorlar. anımsadığım kadarıyla 2 ay gibi bir süre geçti. Katılan arkadaşlar varsa bu whatsup grubunda bir gelişme olmuşmudur acaba bilgilendirebilirlermi?
    birde mesela şirket sermayesinin yüzde 25 i gibi bir rakama ulaşabilmişlermidir? neden soruyorum. aslında bireysel pek bişi yapılamaz gibi ama dörtte biri daha güçlü olur.
    bunu tabi dava için söylemiyorum. oradan bir sonuç almak mümkün değil. daha başka aksiyonlar alınabilir demek istedim.
    ne olur %25 çıkarsa neler yapılabilir

8.  Alıntı Originally Posted by trademr Yazıyı Oku
    artık bu şirketn geri dönmesinden ziyade daha çok merak ettiğim. Bir grup kurmuşlardı. Mesela orada tam olarak ne yapıyorlar. Anımsadığım kadarıyla 2 ay gibi bir süre geçti. Katılan arkadaşlar varsa bu whatsup grubunda bir gelişme olmuşmudur acaba bilgilendirebilirlermi?
    Birde mesela şirket sermayesinin yüzde 25 i gibi bir rakama ulaşabilmişlermidir? Neden soruyorum. Aslında bireysel pek bişi yapılamaz gibi ama dörtte biri daha güçlü olur.
    Bunu tabi dava için söylemiyorum. Oradan bir sonuç almak mümkün değil. Daha başka aksiyonlar alınabilir demek istedim.
    aloo cevap yok mu

Sayfa 662/814 İlkİlk ... 162562612652660661662663664672712762 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •