Sayfa 684/814 İlkİlk ... 184584634674682683684685686694734784 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 5,465 - 5,472 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. Neyse saat 12den sonra 2 ay 27 gün kaldı ..
    Neyse Dikkat edin ..Koca koca lotlar bir tarafınızda patlar ..ohh miss.. kimlere giriyor kimlereee uralmı dersin minemi dersin farukmu dersinn

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Uralll canımm 2 ay 27 gün..
    Bak kim demiş giren şemsiye açılmaz diye.. bak açılıyor

3. Son 2 ay 24 gün .. özsarmeyi artıya geçirme ve altına şirket sokma sözüyle devir aldığı beleş şirkteti ural akyüzüm koteden atırıp 5 para etmez şirket durumuna soktu ...
    Hepimize zarar verdi bu adam ....

Ural bu hafta NASA ile görüşmelere başlıcak ..transtürk NASA nın ilk uzay mekiği üreticisi olacak .. ural için küçük bir adım ama insanlık için büyük bir adım

Son düzenleme : Selocan100; 22-10-2018 saat: 15:08.

4. Acun, faruk, mine, ural, sahtekârlar çetesi

5. Nerde ******** kişiliksiz patron var borsada toplanmış

6. Bu hırsızlar birşey yapmayacak biz birşeyler yapalım artık... watsapp grubumuz var diyenvardı beni de ekleseniz iyi olur avukat savcı tanıdıklarımız vardır, her şekilde bunlardan hesap sormanın vakti gelmiştir

7.  Alıntı Originally Posted by crazybiri Yazıyı Oku
    Bu hırsızlar birşey yapmayacak biz birşeyler yapalım artık... watsapp grubumuz var diyenvardı beni de ekleseniz iyi olur avukat savcı tanıdıklarımız vardır, her şekilde bunlardan hesap sormanın vakti gelmiştir
    Adamlar yolunu bulmuş grubu kafalamışlar.. spk ya bile şikayet eden olmadı bugün yarın diyip oyalama taktigini kullanıyorlar .. klasik dolandırıcı taktikleri bunlar .. en azindan spk ya şikayetci olalım 50 100bin ceza çıkar uralla .. aman kimse konuşmasin işler bozulmasın yok yaa ben konuştum diye işler bozulcak öylemi .. salaktım bende .. soktugumun dolandırıcıları

8. Mine Tozlu onlarca söz verdi, hisse kot dan atıldığında merak etmeyin düzelteceğiz diye mesaj attı... Benim şahsıma da atmışlığı vardır, ne oldu Mine Hanım şirketi bırakıp hesaplarınızı umut versiğiniz insanlara kitlediniz, Haram Para Tatlı mı geldi güzel aileniz ile yiyip içerken mutlumusunuz?

Sayfa 684/814 İlkİlk ... 184584634674682683684685686694734784 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •