Sayfa 715/814 İlkİlk ... 215615665705713714715716717725765 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 5,713 - 5,720 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Simdi burda atan tutanlar ne oldu.hayeli cagri fiyatlari ne oldu.hepsi hayelden ibaret.simdi cagrida vermem diyenler.siz vermezseniz adam bu kagidi borsaya yeniden kote etdirmez bile.neden etdirsin.adam sonucta bu sirketden para kazanmak icin yatirim yapmis.elinde az hisselerlede kazanamacigana gore bu adam bu sirketi borsaya acmaz.

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Birde ustune bedelli yaparki pisman olursunuz.hic kimse hissleri ele geciredigi kagidi yuksek potansiyel yaratmaz.ky gibi dusunmeyin.patron gibi dusunun.

2. Şirket borsaya dönecek mi?

Sermayeyi kediye yüklemek ve negatif özsermaye, kaybedilmiş sermaye ile donemez. Yeni şirket istirakinden sonra ...arti spk nin kuralları...arti 7000 kişi senedini 0.21 den Laz lara verecek mi?

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Birde ustune bedelli yaparki pisman olursunuz.hic kimse hissleri ele geciredigi kagidi yuksek potansiyel yaratmaz.ky gibi dusunmeyin.patron gibi dusunun.

Orneklerinde ralyh bedelli yapti kylarin hisserini 1 tl yakin topladi.simdi ulusal pazara gecmek icin basvurdu.basvuru kabul olursa kagit 5 bulur.sonrasinda patron 5 tl den milletin eline verir.hikaye hep aynidir.

4.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Orneklerinde ralyh bedelli yapti kylarin hisserini 1 tl yakin topladi.simdi ulusal pazara gecmek icin basvurdu.basvuru kabul olursa kagit 5 bulur.sonrasinda patron 5 tl den milletin eline verir.hikaye hep aynidir.

Bunlari yaziyorumki cogunuz ky ve tecrubesizsiniz.amacim kotulemek degil.hepimiz bilgisiz basladik.tek hataniz hayelcisiniz.gercekci degilsiniz.hep duygusal yanasiyorsunuz.sozumun ozu.bu piyasaya acilmak isteden her patrom burda para kazanmak icin burda.amac patronlarin para kazanmasi.spkda bunlara hizmet ediyor.basarilar hepnize.

5. Dostum eğer hisseleri alamazlarsa kota döndürmeyeceklerse, hisse geri alim muafiyetini niye istediler. Bedelliyide su durumda tahsisli yapar ondada sıkıntı yok. Burdaki herkes transı silmisti onun için dönerse kar, dönmezsede kaybedecek ilave bişey yok. Bizleri düşündüğün için teşekkürler. Fiyat benim beklediğim gibi olmadı açıkçası

6.  Alıntı Originally Posted by ykykyk Yazıyı Oku
    Dostum eğer hisseleri alamazlarsa kota döndürmeyeceklerse, hisse geri alim muafiyetini niye istediler. Bedelliyide su durumda tahsisli yapar ondada sıkıntı yok. Burdaki herkes transı silmisti onun için dönerse kar, dönmezsede kaybedecek ilave bişey yok. Bizleri düşündüğün için teşekkürler. Fiyat benim beklediğim gibi olmadı açıkçası
    dostum haberi iyi oku adamlar cagridan muafiyet istedi spkda bunu kabul etmedi.mecburen hisse geri alim baslatiyor.patron amaci degildi yani.

7.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    dostum haberi iyi oku adamlar cagridan muafiyet istedi spkda bunu kabul etmedi.mecburen hisse geri alim baslatiyor.patron amaci degildi yani.

Ayrica tahsisli yapmak ha diyince olmuyor.borclu yani alacakli olanlarla anlasirsa tahsisli sermaye artirimi yapar.anlasmazlarsa tahsisli yapamaz.ornek aylardir bmeks tahsisli bir turlu yapamadi.cunku alacaklilarlar anlasamadi.

8. Sen, siz elinizdekini vermezseniz adam kota döndürm3z dedin ya. Bu adamlar elimizdekini almadan devam etmek icin muhafiyet başvurusu yaptı olmayinca fiyat teklif etti, yani satmazsak zaten ilk istwdiği olacak ben teklif ettim onlar satmadi diyebilecek. Tahsisli dısında bu durumdaki bir firmanin bedelsiz dısında bir sermaye artirimina spk izin vermez bedelsizde pek mümkün değil. Neyse bekleyip göreceğiz artık.

Sayfa 715/814 İlkİlk ... 215615665705713714715716717725765 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •