Sayfa 793/814 İlkİlk ... 293693743783791792793794795803 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 6,337 - 6,344 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. Kardeş sen 21 kuruşa sattın anlaşılan

2. ceviz ağaclarina bol bol dogal gübre atmasi gerekli başvurunun gelmesi için .. bu şirketi 50 sene geçse bistte transturk holding altinda almazlar .... başvuru yapmazlar gibi .. hedef 2043 agaclar iyici bi büyüsün aceleniz ne

3. dogru diyon valla ama sana degil.. 21kurusa o donem şirkette verilebilirdi .. sanirim bazi gereksiz kisiler satilmamasi icin elinden geleni yapti..
     Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Burdaki herkez satmadiginiza cok pisman olacaksiniz.beklenyin bakalim daha cok bekliceksiniz.size akil verenler sizde yol gostersinler artik.

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Borsa İstanbul’da işlem gören ve patronunun banka satın alacağını iddia ettiği şirket Marka Yatırım Holding’de 15 kişi hakkında piyasa dolandırıcılığı suç duyurusu ve 16 kişiye de işlem yasağı getirildi. Şirketin patronu Mine Tozlu Sineren ve eşi İbrahim Sineren hakkında da suç duyurusu yapıldı.
    https://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/...amasi-41721364

Borsa İstanbul 2018 yılında Mine Tozlu Sineren'in yönetim kurulu başkanı olduğu Trantürk Holding'i özsermayesinin eksiye düşmesi ve finansal faaliyetlerini yürütemeyecek kadar finansman sıkıntısına girmiş olmasından dolayı kottan atmıştı. Tozlu bu durumun ardından özsermaye eksikliğinin tamamlanacağını ve çözüme kavuşacağını açıklamıştı. Ancak Transtürk Holding hissesi yaklaşık 3 yıldır işleme kapalı.

5.  Alıntı Originally Posted by club11 Yazıyı Oku
    Borsa İstanbulâ��da işlem gören ve patronunun banka satın alacağını iddia ettiği şirket Marka Yatırım Holdingâ��de 15 kişi hakkında piyasa dolandırıcılığı suç duyurusu ve 16 kişiye de işlem yasağı getirildi. Şirketin patronu Mine Tozlu Sineren ve eşi İbrahim Sineren hakkında da suç duyurusu yapıldı.
    https://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/...amasi-41721364

Borsa İstanbul 2018 yılında Mine Tozlu Sineren'in yönetim kurulu başkanı olduğu Trantürk Holding'i özsermayesinin eksiye düşmesi ve finansal faaliyetlerini yürütemeyecek kadar finansman sıkıntısına girmiş olmasından dolayı kottan atmıştı. Tozlu bu durumun ardından özsermaye eksikliğinin tamamlanacağını ve çözüme kavuşacağını açıklamıştı. Ancak Transtürk Holding hissesi yaklaşık 3 yıldır işleme kapalı.
    Satmak isteyen varsa aliciyim.tabi pazarlik usulu ile.

6. Satmak isteyen varsa aliciyim pazarlik usulu ile cok firsatlari kacirdiniz borsada.halende firsatlar var.bunu acilip acilmayacaga bile belli degil.

7. bugünde artı holding gitti giden geri gelmiyo

8. Giden gelmiyor diyemeyiz. Bakın YİP te 5 şirket üst pazar için başvurdu. onun içinde aynı şeyler söyleniyordu. 2 si geçti 1 red 1 bekliyor 1 başvuracak. tarihinde ilk defa bu kadar başvuru var ve geçiyorlar. Şartlar sağlandımı sağlanmadımı? daha evvelde dediğim gibi para varmı yokmu? mesele bu. daha evvel ilk başvuruda dediğm gibi zaten genel kurul şart o yok. yapılması için 3 ay gerekli. bilanço zaten yok. bilanço için denetim şirketiyle ilgili yönetim kurulu kararıda yok. emin değilim bakmadım ama şirket sözleşmesinde yönetim kurulu 5 kişi diyordu. şimdi 4. o da yok. açıp sorduğunuzda üzerinde çalışıyoruz diyorlardı önceleri. artık çalışacak bir konuda kalmadı. bu senede başvursalardı iyi olurdu. En azından heyecan oluyordu. o da yok.

Sayfa 793/814 İlkİlk ... 293693743783791792793794795803 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •