Sayfa 89/814 İlkİlk ... 3979878889909199139189589 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 705 - 712 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. Üzgünüm ama bu kesfin trnsk dakilere en büyük zarar olacak. Ben söylemedim. Sen buldun 😅 ama üzülmeyin sabredun siz de kazanacaksınız. Tek farkla ben yarından itibaren kazanca devam derken siz beklemeye devam olabilir. Son anda anda sa daha fazla kar görüp tekrar oraya gelmem sizi uzmesin. Canı gönülden doom panik yapmam siz de kazanacaksınız. KAXAAYA BASLAUACAGİNİZ GÜNÜN SABAH BEN YİNE ALMIŞ OLACAGİM Trnsk DAN AMA Artik SİZE İyilik YÖK SİZ bilmeyecejsiniz

2. Ders 1. Ezbere formüller ile gözaltında at kosturacagini sananlar destrenin yumuşak kenarına kaptırdı.

3.  Alıntı Originally Posted by DARTHvader Yazıyı Oku
    Üzgünüm ama bu kesfin trnsk dakilere en büyük zarar olacak. Ben söylemedim. Sen buldun �� ama üzülmeyin sabredun siz de kazanacaksınız. Tek farkla ben yarından itibaren kazanca devam derken siz beklemeye devam olabilir. Son anda anda sa daha fazla kar görüp tekrar oraya gelmem sizi uzmesin. Canı gönülden doom panik yapmam siz de kazanacaksınız. KAXAAYA BASLAUACAGİNİZ GÜNÜN SABAH BEN YİNE ALMIŞ OLACAGİM Trnsk DAN AMA Artik SİZE İyilik YÖK SİZ bilmeyecejsiniz
    O değil de seni okutan ilkokul hocasını bulup sabaha kadar ya da anadolu tabiriyle eşek sudan gelene kadar dövmek lazım.
    İlkokul diyorum bak diğerleri zaten yoktur!

4. La hani big bang e ne oldu ya da ne bileyim kuleye, testere mi oldu neyse. Yaz kızım ansa alış maliyet 1.21, trnsk satış maliyet 48. Bu zamana kadar birsey demedim dehayim dedin sustum ama sevgili trnskzede olumlu felan yazip satış yaptın ya bundan kelli senin maliyetleri yaristiririm öyle belese dehalik olmaz

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by morpheus1 Yazıyı Oku
    O değil de seni okutan ilkokul hocasını bulup sabaha kadar ya da anadolu tabiriyle eşek sudan gelene kadar dövmek lazım.
    İlkokul diyorum bak diğerleri zaten yoktur!
    Bence hocanın bir suçu yok eldeki malzemenin kalitesi önemli.

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Hayır normalde ilgilenmem de sonra gelip burada ahkam kesion ondan artık radarimda bir sonraki gelişinde ahkam keseme diye... selametle yolun açık olsun

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by rallici89 Yazıyı Oku
    Bence hocanın bir suçu yok eldeki malzemenin kalitesi önemli.

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Öyle deme hocam, aslında her çocuk bir cevherdir.
    Kimileri işlenir altın olur, kimileri işlenir çirkin ördek yavrusu olur işte böyle!

8. Yaa süper oldu bu forum haa airde girdi devreye haydee halaya ben olmasam kağıt çıkmaz lafina takildim ben yaa o ne büyük sözdü emrediyorum spek hemen kağıdı yükselt süpermiş 😀😀😀

Sayfa 89/814 İlkİlk ... 3979878889909199139189589 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •