Sayfa 613/814 İlkİlk ... 113513563603611612613614615623663713 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 4,897 - 4,904 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1.  Alıntı Originally Posted by Trademr Yazıyı Oku
    Daha evvel bahsetmiştim. Sonucu görmek için 1-2 ay yeterli beklemek lazım. Yani Ağustos ayını Haziran bilançosu için beklemeye gerek yok. Şimdi başka bir neden söylüyorum. Haziran bilançosu Ağustos ortasında açıklanır. Ama ondan önce Genel Kurul yapmaları gerekiyor. Genel kurul yapılabilmesi için yaklaşık 1 ay önceden ilan gerekiyor. O da Haziran sonuna neredeyse denk geliyor. Neden Genel Kurul yapılmak zorunda. Bağımsız denetim şirketinin seçilebilmesi için. Eğer seçilemezse o bilanço gelmez. ama daha sonra ki bir zaman GK ypıldıktan sonra Eylül Kasım gibi aylarda da olabilir. O zaman bilançoyu gönderebilirler. ama geri dönmek isteyen şirket zamanında yapar. o yüzden Haziran sonu. Ben böyle biliyorum. Farklı düşünen yazsın.
    üstad ne zaman bu şirket ilk genel kurulda toplanmış ki ilk toplantıda nisap sağlanamayacak ikinci toplantı için tekrar ilan a çıkacaklar onun için şimdi bu ay eğer ciddi iseler genel kurul kararını almalılar bence ki ikinci genel kurul haziran ayına sarksın denetci kurumu seçerek haziran bilançosuna yetiştirsinler

2. birşey yapmıcaklarsa adam gibi çıkıp söylesinler . . onudamı beceremiyorlar .. yapcaklarsada bir adım atsınlar

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Selocan100 Yazıyı Oku
    birşey yapmıcaklarsa adam gibi çıkıp söylesinler . . onudamı beceremiyorlar .. yapcaklarsada bir adım atsınlar

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    kardeş işimiz zor kaldık ellerine hadi bizi geçtimde koca milyon lotları olan elemanlar nasıl kıyıdrdılar bu hale geldik bence kendileride bu işi hesaplamıyordu onlarda çok güvendi galiba

4.  Alıntı Originally Posted by airforce1 Yazıyı Oku
    Tek çalışan vardı yuh yani napcan mine kontağı kapatıyor musun yoksa

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    uralda iken korkmamıştık dimi aır sonuna kadar direnmiştik beklemiştik şimdi ise vaadler vaadler inş başarır

5. Öyleydi walla bu saatten sonra korkmak da bi işe yaramıyor zaten el mecbur
     Alıntı Originally Posted by tarkan Yazıyı Oku
    uralda iken korkmamıştık dimi aır sonuna kadar direnmiştik beklemiştik şimdi ise vaadler vaadler inş başarır

6. bana daha evvel remzi diye birinden bahsetmişlerdi. o kim

7. Markanin yt müdürü o ama trans resmi olarak mine hnm da deil
     Alıntı Originally Posted by Trademr Yazıyı Oku
    bana daha evvel remzi diye birinden bahsetmişlerdi. o kim

8. böyle olmaz hem markada birşeylere başvuracaksın hem de transın yönetim kurulu başkanı olacaksın. o zaman çok yakın zamanda yukarıdada belirttiğim gibi istifa ederler

Sayfa 613/814 İlkİlk ... 113513563603611612613614615623663713 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •