Sayfa 688/814 İlkİlk ... 188588638678686687688689690698738788 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 5,497 - 5,504 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

Bu nasıl bir istifa, 1,5 ay oldu hala resmiyette YK başkanı... ne tescil var ne ilan..
    YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

Transtürk Holding A.Ş. Sermaye Piyasa Kurulunun II-15.2 Sayılı Tebliği Uyarınca Yapılan Açıklamadır. 19.11.2018

http://www.spk.gov.tr/SiteApps/Sirke...umAciklamalari

3. Iyi haber bunlar gelecek ne göstercek ..bundan sonrasi kısmet .. yeni ygk başkanımız hayırlı olsun ..

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Marka Yatırım Holding açıklama yapmış Mine Tozlu Hanımefendiyi dolandırmışlar tıpkı Transtürk Yatırımcılarının başına gelenler gibi... Sanırım Su Testisi Su Yolunda Kırılmış

5. English

[https://www]

Bildirim Sorguları

Şirketler

Fonlar

KAP Hakkında

MARKA YATIRIM HOLDİNG A.Ş.

MARKA

Gönderim Tarihi

21.11.2018 19:32:52

Bildirim Tipi

ÖDA

Yıl

-

Periyot

-

Özel Durum Açıklaması (Genel)

Özet Bilgi

Şirketimiz Yönetim Kurulu Başkanı

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *YATIRIMCILARIMIZIN**VE*KAMUOYUNUN DİKKATİNE
    *************************Marka Yatırım Holding**ve yönetim kurulu olarak son dönemde yaşadığımız süreçleri Kamuoyu ve siz değerli Yatırımcılarımızla paylaşma ve bilgilendirme gereği hasıl***olmuştur.
    *
    1-******21.06.2018 tarihinde Lider Adana adlı firmanın eski***yönetiminin yapmış olduğu işlemlerin usulsüz****olduğunu**,***beyanlarının yanlış ve**verdikleri belgelerin**sahte olduğu hususunu daha önce (21.06.2018 tarihli Kap Duyurusu ile ) kamuoyuna duyurmuştuk. Eski Yönetim kurulu Toplam resmi borçlarının 25.000.000 TL olarak beyan etmelerine**rağmen ,**Türkiye genelindeki İcra dairelerine 60.000.000 TL ‘den*fazla borcu olduğu ortaya çıkmıştır. Dolayısı ile*LİDER ADANA SEYAHAT TURİZM AKARYAKIT İNŞAAT GIDA TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ*ile yapılan sözleşme, sözleşme şartlarına uyulmadığı için***noter kanalıyla tarafımızca fesih edilmiştir. İlerleyen süreçte Lider Adana***firması**Mehmet Sıddık ALGÜNERHAN ‘a Nominal değer üzerinden bu zamana kadar yapmış olduğumuz masrafların ödenmesi karşılığında, Lider Adana ve Yeni ADANA firmasının**gelirleri, Marka Yatırım Holding ve Bağlı ortaklarına temlik edilerek , araçları ve Yazıhaneleri de**Marka Yatırım Holding ve Bağlı ortakları devir*taahhüdü ile Hisse Devri sözleşmesi yapılarak**imza altına alınmıştır.
    Daha sonrasında, Mehmet Sıddık ALGÜNERHAN ‘ın devir sözleşmesinde vermiş olduğu taahhütlerinin****yerine getirilmesi ve diğer işlemlerin gerçekleştirilmesi için, Adana'da Marka Yatırım Holding A.Ş'nin bağlı ortaklığı olan**En Garanti A.Ş**Firmasının şubesi açılmış olup, Yağmur Sinç isimli şahıs da Müdür olarak atanıp ,**En Garanti A.Ş**adına işlemleri takip etmek için Yağmur Sinç'e vekalet verilmiştir. En Garanti A.Ş****firmasına devredilecek olan**10 Adet Temsa markalı arabaların borç yapılandırılması yapılarak 115.000 Euro kredi borcu**Mehmet Sıddık ALGÜNERHAN ‘ın şirketi adına tarafımızca ödenmiştir. Toplam borcunda**En Garanti firmasına temlik edilerek , otobüsleri devretmek şartıyla Temsa**firmasıyla da mutabık kalınmıştır.
    Bu süreçte Adana da En Garanti şirketinin şube açılışının ardından ne yazık ki**Mehmet Sıddık**ALGÜNERHAN ,ın**beyin kanaması geçirerek vefat ettiğini öğrendik.
    Daha sonrasında***Mehmet Bey'in vefatını**fırsat bilen bu kişiler**görevini kötüye kullanma yoluna gitmiştir. Mehmet Bey'in vermiş olduğu vekaletler, vefat***nedeniyle geçerliliğini kaybetmiş olmasına rağmen, geriye dönük işlem yapılarak,**Ankara ve Adana**yazıhanesi**3.şahıslara usulsüz olarak devir edilmiştir. En Garanti A.Ş şirket müdürü Yağmur Sinç'i tehdit ve baskı altına alarak, çalışanlardan**Ufuk Öztürk, Fevzi Kara, da mahkemelik olduğumuz Lider Adana eski yönetimi ve İsmail Güllüoğlu ile*beraber haraket**ederek**vekaletlerini kötü amaçla kullanıp****Marka Yatırım Holding A.Ş'ne**ait olan**Adana ve Ankara Şubelerini**3.şahıslara usulsüz olarak devir etmişlerdir. Temlik aldığımız gelirleri tahsil edebilmek için**şubelere**bağlattığımız post cihazlarını da sökerek, İştirakçi olarak çalışan Tanju Polat ve İsmail Güllüoğlu isimli şahısların şirketlerine bağlayarak Lider Adana ve Yeni Adana firmalarının gelirlerini zimmetlerine geçirmişlerdir. Bu iddialar belgeli ve şahitlidir.
    Ayrıca**vekalet verilen ve yetkili olan**kişiler, Müdürlük ve vekillik görevlerini kötüye kullanarak, Lider Adana ve Yeni Adana firmasına usulsüz olarak gönderilen resmi tebligatların kesinleşmesini sağlayarak**resmi süresi içerisinde**itiraz etmemize engel olup tarafımıza devredilecek olan otobüslerin bağlanmasına sebep olmuştur.
    Bu Şahıslar organize bir şekilde eski yönetim ile beraber haraket**ederek, Lider Adana ve Yeni Adana Firmasının**biletlerini Tanju Polat ve İsmail Güllüoğlu adlı şahısların otobüslerini haberimiz olmadan usulsüz olarak Firma altında çalıştırarak kendilerine kazanç sağlayıp, Lider ve Yeni Adana firmasının zarara uğratılmasına sebep olmuşlardır.
    *
    *Mehmet Bey'in vefatını**fırsat bilen Ufuk Öztürk, Fevzi Kara, Tanju Polat ve İsmail Güllüoğlu Lider Adana ve Yeni Adana Firmasına ait bağlanan araçları parçalayarak, Klimalarını, motorlarını**ve bütün değerli parçalarını satmışlardır. Hepsi belgeli ve şahitlidir. Ayrıca bu şahıslar Lider Adana ve Yeni Adana firmasına ait telefonları bile para karşılığında devir etmişlerdir. Lider Adana'yı***devir ettiğimiz tarihten sonra Lider Adana ve Yeni Adana yazıhane ve şubelerinden Marka Yatırım Holding ve Yönetim Kurulu adına haberimiz olmadan para tahsil ederek 3.kişilere borçlandırarak para aldıkları kişilerle sorun yaşamamıza sebep olmuşlardır.
    Ufuk Öztürk adlı şahıs ,**İstanbul şubesine ait olan kiraları kendi ve eşi Hatice Hale Öztürk ‘ün hesaplarına aktarmıştır. Hepsi**dekontlu**ve belgelidir.
    Personele, İştirakçilere ve çalıştığımız tedarikçiler için***göndermiş**olduğumuz tutarları zimmetlerine geçirip, Lider Adana ve Yeni Adana Firmasının gelirleri ile beraber*kendilerine menfaat sağlamışlardır.
    *
    *
    Malumunuz olduğu üzere, Lider Adana ünvanlı şirketin eski yetkilileri ve yukarıda ismi geçen kişiler**tarafından gerçekleştirilen hukuk dışı işlem ve eylemler nedeniyle bu şirket ile olan bağlarımızı koparmış olmamıza rağmen ve de**söz konusu şirketin eski yetkilileri ile**işbu sözleşmenin feshine ve kendilerine keşide edilen ihtarnamelere**rağmen, Hisse Devri için**uhdelerinde bulunan toplam 2.200,000TL bedelli çekleri tarafımıza iade etmemiş olup,**kötü niyetle 3. Kişilere ciro etmiş ve İdil İcra Müdürlüğü'nün 2018/155Esas sayılı dosyası aracılığıyla işleme koymuşlardır. Hisse Devir sözleşmesindeki belirtilen şartlara uymayarak, Devir için verilen bu çekleri 3.şahıslara Ciro edilmeyeceğini**beyan**etmelerine rağmen sözleşme taahhütlerine uymamışlardır. Konuyla alakalı olarak tarafımızca Adana Cumhuriyet Başsavcılığı'nın 2018/62814S. Numaralı dosyası ile suç duyurusunda bulunulmuş olup, soruşturma devam etmektedir.
    *
    2-*******Lider**Adana ve Yeni Adana adlı şirketlerin eski yetkilileri, Murat Yılmaz, Ali Mutlu ve Erdal Çetin adeta meslek haline getirmiş oldukları hukuk dışı işlem ve eylemlerine durmaksızın devam etmişler, bu sefer**Marka Yatırım Holding A.Ş. yönetim kurulu Başkanı Mine Tozlu Sineren ,Yönetim Kurulu üyeleri Zeynep Aşkın Korkmaz ve**Ferhan Aral ile**şirketimiz ile hiçbir ilgisi olmayan iş adamı Serdar Sözbir'in imzalarını taklit etmek suretiyle 25.000.000TL( yirmibeş milyon türk lirası ) bedelli sahte bir senet tanzim ederek tedavüle çıkarmışlardır. Söz konusu sahte senede istinaden ihtiyati haciz kararı alarak***ve yönetim kurulu üyelerinin tüm malvarlıklarına ve banka hesaplarına haciz şerhi işlenmiş bulunmaktadır. Konuyla alakalı olarak tarafımızca İstanbul 18.İcra Hukuk Mahkemesi nezdinde 2018/808Esas sayılı dosya ile imzaya ve borca itiraz davası ikame edilmiş olup, yargılama devam etmektedir.
    Yukarıda bahsi edilen 25.000.000 TL lik senetteki imzaların sahte olmasından dolayı, senet inceleme için Bilirkişiye gönderilmiş olup imzaların tarafımıza ait olmadığı raporu geldiği an kamuoyuna ve yatırımcılarımıza duyurulacaktır.
    *
    Ayrıca İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı nezdinde 2018/159719S. Numaralı dosya ile suç duyurusunda bulunulmuş olup, soruşturma devam etmektedir.
    *
    *
    Bu Sebeple Yönetim Kurulu Başkanı Mine Tozlu Sineren ve Yönetim Kurulu üyesi Zeynep Aşkın korkmaz'ın şahsi hesaplarında bloke olmasından dolayı 02.05.2018 tarihinde verilen**Hisse geri alım taahhüdü yerine getirilememiştir. Yukarıda bahsetmiş olduğumuz kişilerin şirketimize vermiş olduğu zararlar Yönetim Kurulumuzun vermiş**olduğu**maddi ve manevi destekle giderilmeye çalışılmıştır.**Bahsi geçen hususlar belgeli ve dekontludur.
    Tüm gayret ve çabası ile Ansa Yatırım Holding A.Ş'yi gözaltı pazarından çıkararak Marka Yatırım Holding olarak yoluna devam eden**Yönetim Kurulu'muzun**fedakarlıkları***gözardı**edilmeyere k, verilen emeklerin boşa çıkmaması için yatırımcılarımızı şirkete destek olmaya çağırıyoruz.
    Şirketimiz bu usulsüz işlemlerden dolayı zor bir süreç ten geçmektedir.
    Sonuç olarak, her türlü tehdit, şantaj , kötü manipülasyonlarla**ve şikayetlerle yalan beyanlarda bulunarak şirketimizi***itibarsızlaştırmak**istenmektedir. Bunlar ile ilgili her türlü**şikayetler**Marka Yatırım Holding Yönetim Kurulu olarak ilgili makamlara yapılmıştır.
    *
    Yukarıda arzına çalıştığımız üzere, Marka Yatırım Holding A.Ş. ve Yönetim Kuruluna karşı haksız ve hukuksuz girişimlerden mütevellit 02.05.2018 Tarihli geri alım taahhüdümüzü üzülerek ertelemek durumunda kalmış bulunmaktayız.
    *
    Tarafımızca işbu haksız, hukuksuz***ve mesnetsiz girişimlere karşı cezalandırmaları için yönetim kurulu olarak elimizden gelen herşey yapılıp, ikame edilen davalar ve soruşturma safahatları siz değerli yatırımcılarımız ve kamuoyu ile paylaşılacaktır.
    Saygılarımızla
    *
    *
    İlgili Dava ve Şikayet Dosyaları;
    1-İstanbul 11. Asliye Ticaret Mahkemesinin 2018/1099 Değişik İş dosyası
    2-İstanbul 34. İcra Müdürlüğünün 2018/35512 Esas sayılı dosyası
    3-Müvekkillerin imza örneklerinin bulunduğu kurum ve kuruluşlar
    4-Müvekkillerin imza sirküleri ve uhdemizde buluna imza örnekleri
    5-İstanbul CBS 2018/95941 S. Dosyası
    6-Adana CBS 2018/48315 S. Dosyası
    7-Adana CBS 2018/31790S. numaralı şikayet*
    *8-Adana CBS 2018/39509S. numaralı şikayet
    9-Bakırköy CBS2018/57577S numaralı dosyası
    10-Adana CBS 2018/62814 S. Numaralı dosyası
    11-Adana CBS 2018/36797S. numaralı dosyası
    12- Adana 8. Aile Mahkemesi'nin 2018/378D.İş sayılı dosyası (Şüpheliler hakkında verilen koruma tedbir 'uzaklaştırma' kararı)
    13- Adana ve Ankara* CBS'de uyap üzerinden yapmış olduğumuz henüz soruşturma numaraları tarafımızda olmayan sahte imzalı çeklerle alakalı soruşturma dosyaları.(Numaraları bilahare bildirilecektir)
    14- Bilirkişi incelemesi
    15- Tanık ve ikamesi mümkün her türlü yasal delil
    16- İstanbul Eyüp ve Adana Bağlar**karakol ve savcılık**şikayetleri
    17- Yağmur Sinç, ,**Ufuk Öztürk, İsmail Güllüoğlu , Fevzi Kara, Tanju Polat karakol ve savcılık**şikayetleri.
    *

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Kurtarıcımız mine tozlu çamura batmış.
    Transtürk holding kim vurduya gidiyor. Bazı arkadaşlar 1 yil içinde dönecek diyor da, kim döndürecek onu demiyorlar.
    F ve emir süren döndürecek deseler inanırdım. Diğerlerinden umudum yok.
    Malûm iti öldürene sürüdürler...demişler.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Şirkette yeni yönettime geçmiştir.. internet sayfasinda ve spk bildirimlerinde gözükmektedir .. yeni yönettime başarılar dilerim

http://transturk.com.tr/yonetim-kurulu/

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    Cefaks kardeşim bu hafta yeni yönetim secildikten sonra büyük virman değişimlerini görürseniz yayınlarmısınız

Sayfa 688/814 İlkİlk ... 188588638678686687688689690698738788 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •