Special Days Image
Sayfa 659/814 İlkİlk ... 159559609649657658659660661669709759 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 5,265 - 5,272 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1.  Alıntı Originally Posted by tarkan Yazıyı Oku
    mine hanım bu şirketi kod a taşırsa bir kaç tane arkadaşı çok merak ediyorum neler yapacaklar
    yapamazsa zaten durum ortada
    bu kadın bu firmaya senin benim için değil sadece ve sadece kendi çıkarı için yatırım yaparsa yapar

o yüzden bu kadar insanın bedduasını alan birinden medet umma
    bukadar verilen sözden birini dahi yapmayan birisini eleştirelim,eleştireceksek...
    ve birisini dahi bu çukura girmekten alıkoyduysa bu adamların yazıları alkışlarım kendilerini
    öleceksekte mertçe ölelim tarafımızı netçe belirleyelim.
    bu payşaımları yapanların değil bizi bu duruma düşürenlerin durumu ortada kardeşim

2. Mine hanımcığınız bu şirketi anca kot dışına taşırdı onuda becerdi ...o işleri iyi becerir .. şimdide tatilde paraları eziyor 🤣

Epey yoğun çalışıyor 3 aydır

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Selofan Yazıyı Oku
    bu kadın bu firmaya senin benim için değil sadece ve sadece kendi çıkarı için yatırım yaparsa yapar

o yüzden bu kadar insanın bedduasını alan birinden medet umma
    bukadar verilen sözden birini dahi yapmayan birisini eleştirelim,eleştireceksek...
    ve birisini dahi bu çukura girmekten alıkoyduysa bu adamların yazıları alkışlarım kendilerini
    öleceksekte mertçe ölelim tarafımızı netçe belirleyelim.
    bu payşaımları yapanların değil bizi bu duruma düşürenlerin durumu ortada kardeşim
    kardeşim heralde kendi çıkarı için bir şey yapacaktır kimse kimsenin babasının oğlu değil marka ya bakıyorum buraya bakıyorum hep bir olumsuz söylemler var insanlar zaten burnundan soluyor en azından transtürk için konuşuyorum kadın halen ykb başkanı ve temmuz ağustos gibi koddayız dedi ya başarırsa ve trans ı kod a döndüürse bir süre mağduriyeti giderecek bu arada kimsenin savunucu filan değilim ve mağdurlardan biriyim ki senden daha fazla lotum olduğunuda tahmin ediyorum seni üzmek istemem ama gerçekler bunlar

4. Artık twitt te bile yok, bu da acun gibi vurdu kaçtı, Artık beddua bile fayda etmiyor, bunlar böyle milleti dolandirarak kazandıkları parayı çocuklarına nasıl yediriyor acaba, inananlar icin, Allah kul hakkına af bile vermiyor, bunlar nedir acaba, Ermeni, rum, Yahudi tohumu, diyecek laf çokta, ömür yetmez, ama her an dualarımda, acun ve mine

5. allah yardımcımız olsun

6. Sessizliğe büründük ..
    hiç bir bir haber ya da bir gelişme yok mu arkadaşlar ?

7.  Alıntı Originally Posted by e_mr_e Yazıyı Oku
    Sessizliğe büründük ..
    hiç bir bir haber ya da bir gelişme yok mu arkadaşlar ?
    FIRTINA öncesi sessizlik bu..

8. Mine anne .. . zaten yapacağıda yoktu ortalığı soğuttu sadece(akıllıcaydı)
    Kaldı geriye ural(buda kimse kalmadı anlamına gelir)

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : Selocan100; 17-07-2018 saat: 16:29.

Sayfa 659/814 İlkİlk ... 159559609649657658659660661669709759 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •