Sayfa 569/814 İlkİlk ... 69469519559567568569570571579619669 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 4,545 - 4,552 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1.  Alıntı Originally Posted by Selocan100 Yazıyı Oku
    tweete yazmış . o kadar kolaysa gelin para koyun siz yapın tahsilliyi demiş... pamuk eller cebe beyler ... 2 ay önce para vardı ..şimdi kaybolmuş .. 10 parmaginda 10 marifet var ..

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu kadın terbiyesizin önde gideni...yalan dolanla milleti soymaya çalışıp onu da beceremeyen tek işi hayal satmak olan biri...o yazdıklarını twitter da sıkıysa gelsin insanlarin yüzüne söylesin.bir de utanmadan ana pazara çıkaracam diye aylarca yalan soyledi şarlatan...

2. Airforce hocam artik bir cacik olmaz degil mi bu kağıttan..40 kuruslara dogru gidisat sanki..toparlanma olmayacak sanki..

3. bide spk bu şerefli onurlu haysiyetli şahsa 10 gün süre vermemişmiydi.kaç 10 gün geçti.

4.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    Airforce hocam artik bir cacik olmaz degil mi bu kağıttan..40 kuruslara dogru gidisat sanki..toparlanma olmayacak sanki..
    Ara sıra diyorum haber lazım haber gelmedikçe tedirginlik artar tahtadan bi cacık olmaz çok geç kalındı. Geç kalindikca da salacak gibi duruyor artık kaça gider dururmu tekrar üste mi atar bilemiyorum en kötü karar bile kararsızlıktan iyidir su an tahta kararsız buda kötü yansıyor..

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by Acemibrscı Yazıyı Oku
    bide spk bu şerefli onurlu haysiyetli şahsa 10 gün süre vermemişmiydi.kaç 10 gün geçti.
    10 gün yapılan islemlerin iptali icindi nitekim gökyüzü vs iptal edildi yeni başvuru için bir süre yok ama bist su an iyi sabrediyor bence inş tahsisli, azaltim artırım vs ne yapacaklarsa başvuruyu yakın zamanda yaparlar

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Benim umudum kalmadı.. Rotayı markaya çevirdi patron... Trnsk yi kendi haline bıraktı..

VIA_A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. 4 yıl 10 ay 15 gün ... geri sayım devam ediyor

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Faruk Süren GS başkanlığana adaylığını koyabilirmiş bunun bir etkisi olur mu ?

Sayfa 569/814 İlkİlk ... 69469519559567568569570571579619669 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •